Jak odstranit podložku kolébky z ohrádky Playpen

Jak vyjmout podložku z ohrádky? To je častá otázka novopečených rodičů. Přečtení tohoto článku vám však dá odpovědi.

Postup při vyjímání podložky kolébky z ohrádky

Krok 1 – Odstraňte šrouby na každé straně ohrádky.

Krok 2 – Zvedněte podložku kolébky z ohrádky.

Krok 3 – Nasaďte šrouby na každé straně podložky kolébky.

Jak mohu svůj balíček usnadnit hraní?

Existuje několik způsobů, jak zpříjemnit hraní vašeho balíčku. Můžete například použít prostěradlo nebo podložku na matraci, která je vyrobena pro pack n play, pokud vaše nebyla součástí dodávky.

Můžete také srolovat přikrývky a položit je pod hlavu dítěte v oblasti korbičky spáče, aby si dítě mohlo položit něco měkkého, dokud jeho krční svaly nezpevní natolik, aby podpíraly hlavu při spánku vzpřímeně.

Totéž platí pro přechod z kočárkové části do zdřímnutí v postýlce, jakmile se začnou převalovat, poskytují dodatečné odpružení pod jejich horními zády tím, že za ně odloží polštáře, přičemž po stranách zůstanou pevnější, aby nebyli pevně zavinuti do spacího vaku. čas na šlofíka.

Můžete si také vytvořit malé „hnízdo“ z ručníků nebo přikrývek, které můžete dát do batohu a hrát si, aby vaše děťátko spalo. To mu pomůže cítit se uzavřenější a bezpečnější, podobně jako se cítilo v děloze.

Ujistěte se, že nepoužíváte žádné volné přikrývky nebo předměty, které by mohly potenciálně zakrývat obličej dítěte a způsobit jeho přehřátí během spánku.

Nakonec experimentujte s různými polohami, dokud nezjistíte, co je pro vaše jednotlivé dítě nejpohodlnější – některé preferují hlavu mírně zvednutou, jiné mají rády, když jsou nohy výše než hlava. Dokud je miminko v bezpečí a spokojené, ať si vybere, jak chce spát!

Může dítě spát v balení a hrát si bez matrace?

Než na tuto otázku odpovíte, je třeba zvážit několik věcí. Pro začátek je důležité vědět, že miminka mohou spát ve spacáku bez matrace, pokud je k dispozici nějaký typ měkkého povrchu, na kterém mohou odpočívat.

Může to být cokoli od přikrývky nebo přikrývky až po prostěradlo do postýlky. Kromě toho se budete chtít ujistit, že strany batohu n play jsou dostatečně nízké, aby se dítě nemohlo vyvalit a potenciálně se zranit.

Nakonec vždy dodržujte bezpečnostní pokyny poskytnuté výrobcem pack n play při používání jednoho z těchto produktů. Když už bylo řečeno, pokud si stále nejste jisti, zda vaše dítě může spát v batohu bez matrace, je vždy nejlepší poradit se s jeho pediatrem o další rady.

Kdy mám svému dítěti představit ohrádku?

Některá miminka jsou spokojená, když prvních pár měsíců dřímají ve své postýlce, ale jiná se po hodině nebo dvou rozčilují. Pokud si všimnete, že vaše novorozeně začíná být v noci neklidné, zkuste ho strčit do ohrádky místo toho, abyste ho přesunuli do jiné místnosti. To ho udrží v bezpečí a pohodlí, protože se naučí spát s menším dohledem.

Americká akademie pediatrů však doporučuje počkat, dokud vaše dítě nebude staré alespoň čtyři měsíce, než začnete používat ohrádku. Je to proto, že potřebují začít rozvíjet více svalové kontroly a jejich krční svaly jsou do té doby silnější.

Takže pokud nemáte žádné problémy se spánkem nebo neklidem, počkejte s touto velkou změnou ještě chvíli!

Může dítě spát v balení a hrát si bez matrace?

To je otázka, kterou si položilo mnoho rodičů. Někteří se bojí dát své dítě do batohu a hrát si bez něj, zatímco jiní chtějí pro potřeby svého děťátka použít něco jiného. V postýlce by nikdy nemělo být nic kromě vašeho dítěte a jeho oblečení.

Matrace je v rozporu s tímto pravidlem, protože by mohla představovat zdravotní rizika, pokud by nebyla po každém použití řádně vyčištěna. Vždy si můžete koupit další prostěradlo, které položíte navrch během spánku, takže se nemusíte bát pokládat své dítě přímo na podlahu výrobku, jakmile z něj vyroste!

Matrace Pack n play se dodávají s různými vzory v závislosti na značce, kterou kupujete – některé jsou voděodolné, zatímco jiné jsou tradičnější prostěradla vyrobená z bavlny nebo jiného přírodního vlákna.

Někteří rodiče se rozhodnou dát své dítě do batohu bez matrace a použít také prostěradlo. Je to zcela na vás, ale pokud se tak rozhodnete, musíte své dítě vždy sledovat.

Zajistěte, aby nemohly proklouznout skrz lamely a neuvízly! Některá miminka budou milovat spaní ve svém batohu a hrát si, zatímco jiná v něm mohou spát jen krátkou dobu.

Jak vaše dítě stárne, začne přecházet z postýlky do postele – obvykle kolem dvou let věku dejte nebo vezměte několik měsíců. Do té doby si užijte sledování, jak poklidně odkládají v jejich pohodlném balení a hraní!

Hračky Pack n jsou skvělým způsobem, jak mít své dítě nablízku, když potřebujete vyřídit věci kolem domu. Můžete je také použít jako přenosnou postýlku, když cestujete nebo na dovolenou.

Jen se ujistěte, že pokud jej používáte mimo domov, že je umístěn v oblasti, kde je dostatek vzduchu a nic nebezpečného, ​​čeho by se vaše dítě mohlo potenciálně natáhnout a dotknout se ho.

Užijte si posledních několik měsíců s vaším malým dítětem bezpečně zachumlaným ve své tašce a hraní – vyroste, než se nadějete!