Jak odemknout kočárek Chicco KeyFit Caddy? 3 snadné kroky

Pokud hledáte způsob, jak učinit váš kočárek Chicco KeyFit Caddy univerzálnějším, pak odblokování kol může být řešením! To vám může poskytnout zvýšenou mobilitu a ovladatelnost. V tomto blogovém příspěvku budeme diskutovat o tom, jak odemknout kočárek Chicco Keyfit Caddy ve třech jednoduchých krocích.

Kroky k odemčení kočárku Chicco KeyFit Caddy

Krok první: Najděte červenou uvolňovací páčku na zadní straně kočárku Chicco KeyFit Caddy. To se nachází mezi místem, kde byste si opřeli nohy při používání jako tradiční kočárek nebo nákupní vozík s potravinami. Umístění a tvar bude vypadat podobně jako u mechanismu pro rychlé uvolnění kola kola, ale jeho velikost je mnohem menší.

Druhý krok: Lehce zatlačte jednou rukou šikmo směrem k zemi a mírně zatáhněte za řídítka, abyste druhou rukou mohli páku využít, dokud neuslyšíte/neucítíte slyšitelné cvaknutí, které naznačuje, že se obě zadní kola odemknou ze zajištěné polohy.

V případě potřeby opakujte, dokud nejsou uvolněny všechny čtyři zadní zámky (dva na každé straně). V tomto okamžiku byste měli být schopni snadno zatáhnout přední kola a otočit je do volně se otáčející polohy.

Krok tři: Zatáhněte za oba postranní panely (stejné, jaké používáte k zamykání), dokud jeden nebo oba nevyskočí ze zamčeného místa, což umožní, aby se rám vašeho kočárku zhroutil dolů.

Dokončete opětovným mírným zatažením za řídítka, aby se zámky zadních kol otočily zpět k sobě, aby byly navzájem rovnoběžné místo pod úhlem, jak je znázorněno níže.

Chcete-li zamknout kočárek Cadic Chicco KeyFit zpět, jednoduše postupujte podle kroků 1 až 4 výše, ale v opačném směru, až přijde čas zapnout/znovu zapnout zadní zámky.

Jak již bylo zmíněno dříve, buďte opatrní při skládání kočárku, protože rám je vyroben spíše z oceli než z hliníku a pokud nejste opatrní, může dojít ke zranění.

Ujistěte se, že vždy používáte oba postranní prvky k uzamčení kočárku zpět nahoru, stejně jako u zadních zámků. Tento postup opakujte pro každé kolo, než budete tlačit/rolovat na jakémkoli nerovném povrchu.

Jak otevřít kočárek Chicco KeyFit Caddy

Krok první: Uvolněte oba boční zámky. Levý zámek je umístěn na předním kole a měl by být nejprve uvolněn, než přejdete na pravý zámek, který najdete pouze na zadním kole vašeho kočárku.

Krok dva: Sklopte nebo „pusťte“ všechna čtyři kola od sebe tak, aby směřovala přímo k vašim zádům. Tím se vytvoří čtvercový tvar s každým z nich na svém místě, což v případě potřeby umožní snadnější skládání/rozkládání.

Krok třetí: Uchopte jeden z bočních panelů nad místem, kde se spojuje s každou příslušnou pneumatikou (levá tyč spojená s levou pneumatikou; pravá tyč spojená s pravou pneumatikou). S použitím téměř žádné síly vytáhněte ven a současně tlačte dolů.

Krok čtvrtý: Jakmile to uděláte, vezměte každou ze svých rukou a jemně je položte na sebe, abyste vytvořili jediný bod, který umožní snazší skládání.

Krok pátý: Zatímco držíte tyto dva body pohromadě, pomalu skládejte nahoru (nebo „srolovat“), aby se zformovalo do podoby, která vypadá jako průměrný tvar deštníku.

Dokud budete postupovat podle všech pěti kroků v pořadí, pak rozložení/odemčení by také nemělo být obtížné! Ve skutečnosti mnoho rodičů souhlasí s tím, že tento úkol zvládnou s minimálním úsilím nebo frustrací. Důvodem je, že většina kočárků Chicco je vybavena automatickými zámky, které lze zamknout/uvolnit jednoduchým stisknutím tlačítka.

Jaký je rozdíl mezi Chicco KeyFit a KeyFit 30?

Jaké jsou rozměry kočárku Caddy Chicco KeyFit?

Nejnovější model Chicco představený na ABC Kids Expo v říjnu 2014 a dostupný od prosince 2014 se nazývá „Keyfit Caddy kočárek“. Tento výrobek byl navržen tak, aby jej bylo možné připevnit k většině dětských autosedaček se základnou vyrobenou speciálně společností Chicco. Je také vybaven výsuvnou stříškou pro maximální ochranu před sluncem, stejně jako odkládacími přihrádkami na každé straně rámu, do kterých se vejdou předměty, jako jsou nákupní tašky nebo dětské potřeby.

Přestože sdílí mnoho funkcí z předchozích modelů, mezi tímto novým designem a těmi, které byly vydány dříve, existují určité rozdíly.

Například zatímco starší modely obsahovaly pevná kola, která neumožňují otáčení, nový model má pohyblivá kola, která umožňují snadnější manévrovatelnost a flexibilitu.

Jak sbalit Baby Jogger City Mini GT

Zjistíte, že sbalení Baby Jogger City Mini GT je srovnatelné s jeho složením. Nejprve se ujistěte, že jste odemkli obě jeho kola. Chcete -li tento úkol splnit, zvedněte brzdové páčky umístěné pod každou ze dvou předních pneumatik a současně je zatlačte dolů a současně táhněte nahoru za řídítka vašeho kočárku.

Pokud se to provádí rychlým pohybem, měla by existovat dostatečná síla, aby se všechny tři součásti srazily najednou do jedné jednotky. Zajistěte, aby při sklápění nebo přenášení složeného dětského joggeru city mini GT kolem jeho sálového počítače, nikoli za jakoukoli jinou komponentu, jako je výsuvná sluneční clona (je -li k dispozici), protože by to mohlo způsobit poškození těchto komponent