Jak ochráním své dítě před sluncem v autosedačce? Nápady

Jak ochráním své dítě před sluncem v autosedačce? Chcete své dítě chránit před sluncem v autosedačce, ale nevíte jak. Zde je několik nápadů:

– Použijte stříšku, která se připevňuje k rukojeti kočárku a je nastavitelná, takže během jízdy nebude příliš foukat.

Pokud na jejich okně není žádný stín, zakryjte je dekou, když jdete ven. Často také používejte opalovací krém, i když nemohou trávit dlouhou dobu venku ve špičce (11:00 -/p>.m) nebo kdykoli jindy, kdy by mohlo dojít k intenzivnímu slunečnímu záření kvůli mrakům nebo smogovému vzduchu.

Můžete také vyzkoušet tyto roztomilé čepice od Babyhood Boutique, které vašemu dítěti padnou pod bradu, aniž by mu sklouzly.

Kdy mohu vyjmout kojeneckou vložku z autosedačky?

Kojenecká vložka do autosedačky je potřeba pouze na prvních pár měsíců života. Jakmile vaše dítě dokáže dobře držet hlavu nahoře a když váží alespoň 20 liber (což se obvykle stává kolem šesti až devíti měsíců), můžete vyjmout kojeneckou vložku z autosedačky. V tomto okamžiku by vaše dítě mělo být schopné sedět bez jakékoli další podpory.

Pokud ne, může to znamenat, že stále potřebuje další pomoc při sezení ve vzpřímené poloze při jízdě v autosedačce, jako je ta s nafukovací bederní opěrkou.

Je důležité si pamatovat, že nikdy nenechávejte malé miminko bez dozoru, i když je připoutáno k zádržnému zařízení, jako je kočárek nebo kočárek, protože s kojenci, kteří zůstanou o samotě, budou vždy existovat rizika.

Kromě toho je důležité pamatovat na to, že děti rychle rostou, takže podporu správné autosedačky budou potřebovat maximálně dva nebo tři roky.

Jak mohu snížit teplo v autosedačce?

Existuje několik způsobů, jak snížit teplo při sezení v autosedačce. Jedním ze způsobů je používání klimatizace při jízdě po městě, ale to může být drahé, pokud ji nemáte nebo ji nepoužíváte tak často.

Můžete také investovat do tónování oken pro všechna svá okna, které pomůže odrážet slunce a udržet světlo mimo (pokud jezdíte během denního světla). Pokud chcete něco ještě levnějšího, než jsou tyto dvě možnosti, zkuste si přes opěrky hlavy umístit ručník, abyste zabránili slunečnímu záření procházejícímu předním sklem.

Tato možnost by nejlépe fungovala v noci při jízdě s rozsvícenými světlomety, protože pak bude méně oslnění od světel jiných vozů!

Jak mohu udržet autosedačku v létě v chladu?

Pokud se ocitnete s dítětem v autě, pravděpodobně je budete chtít udržet v pohodlí, když spolu jezdí. Jak ale zajistit, aby vaše dítě zůstalo v bezpečí a v pohodě?

Je důležité si uvědomit, že bezpečnost musí být na prvním místě, takže pokud jsou teploty extrémně vysoké, možná by pro mladší děti mohla být vhodnější jiná forma dopravy než cestování autem.

Úpal může nastat velmi rychle, když malé děti zůstanou v rozpálených autech. V průměru každý rok zemře 37 dětí na úpal poté, co byly uvězněny ve vozidlech. Starším dětem by také nemělo být dovoleno cestovat samy bez dozoru kvůli zprávám o únosu nebo únosu, ke kterému došlo v době bez dozoru mimo domov (jako jsou výlety na nákupy).

Miminka, která tráví čas na slunci, se mnohem častěji spálí ve srovnání se staršími dětmi. Spáleniny od slunce mohou po uplynutí času způsobit silnou bolest, puchýře nebo dokonce jizvy.

Jak vyjmete autosedačku Graco?

Stejně jako u většiny autosedaček je nejjednodušší vyjmout dětskou autosedačku Graco SnugRide Click Connect 35 z jednoho vozidla a nainstalovat ji do jiného. Chcete-li to provést bezpečně, postupujte takto:

Po vyjmutí všech věcí z obou kufrů položte obě ruce na obě strany řídítek pod základnou. Pevně ​​zatlačte, dokud neuslyšíte cvaknutí.

Dětská autosedačka by měla být nyní ve vašem prvním vozidle uvolněna ze základny, abyste ji mohli mírně zvednout a přitom ji stále držet oběma rukama.

Pomalu, ale pevně táhněte nahoru, jako byste zvedali desku stolu nebo stůl na délku paže přímo nad vámi, aniž byste zkroutili jakoukoli část samotného sedadla (zaoblená část nejblíže místu, kde by byly nohy dospělého).

Jak sundáte nosítko ze základny?

První věc, kterou musíte udělat, je ujistit se, že základna nosiče byla bezpečně připevněna. Chcete-li připevnit, posuňte každé rameno, dokud nezapadne na místo, a otočte dolů na horní části malého knoflíku, který je bude držet na místě. Poté spusťte své dítě ze sedadla, než se je pokusíte vyjmout z nosiče.

Nakonec mírně nadzvedněte jeden konec a současně rozložte druhou stranu a poté se postavte vzpřímeně s nataženým dítětem, než je úplně uvolníte ze všech popruhů.

Poslední krok může být obtížný, protože miminka si obvykle užívají, když jsou přitulená k hrudi rodičů, ale jakmile budou volná, vraťte se zpět k části jedna, kde je v případě potřeby miminko bezpečně umístit do jiného kočárku!

Tento proces by měl fungovat dobře pro všechny kočárky, které mají systém popruhů. U kočárků s deštníkem v plné velikosti se doporučuje jednoduše umístit své dítě přímo do sedadla po postavení na rám a před uzavřením stříšky kolem nich.