Jak obnovit kočárek vybledlý sluncem: DIY tipy pro okamžité sluneční svit

Tento blogový příspěvek vám ukáže, jak obnovit sluncem vybledlý kočárek, aby svět viděl jeho skutečnou krásu!

Vybledlý sluneční kočárek je jako matná a neživá květina bez jakéhokoli náznaku toho, co bývalo. Kdysi živé a veselé plastové krytiny ztratily svůj lesk. Nikdo nechce komunikovat se starým špinavým předmětem, který vypadá, že potřebuje víc než jen malé drhnutí.

Tipy, jak obnovit vybledlý sluneční kočárek

Krok 1. Nepoužívejte bělidlo, protože odstraní barvy z vašeho kočárku. Jednoduše vydrhněte jemnou směsí mýdla a vody, abyste obnovili barvu. To je také účinné u ručně odstraněných předmětů, které byly ztraceny v nečistotách nebo skvrnách někoho jiného. Opláchněte třecí alkohol nebo jiný čisticí prostředek, aby nedošlo k poškození.

Krok 2. Poté, co jste kočárek vydrhli, naneste na něj druhou vrstvu teplou vodou a tekutou směsí mýdla na nádobí, která byla zředěna na polovinu. To pomůže obnovit barvu včas pro další výlet!

Pokud vše ostatní selže, investujte do nějakého opalovacího krému nebo opalovacího krému, aby nikdo nezůstal mimo zábavu, protože jsou příliš citliví na to, aby byli blízko drsných paprsků největší hvězdy našeho otce.

Jak vyrobíte kapotu do kočárku?

Krok 1. Začněte odstřižením obdélníku látky na požadovanou šířku a délku. Šijte jeden dlouhý okraj zavřený, kromě otvoru asi tři palce širokého na kratší straně (tudy půjde hlava vašeho dítěte), poté sešijte obě strany přes horní část tak, aby vytvořila váček.

Krok 2. Nyní odstřihněte veškerý přebytečný materiál z tohoto otevřeného konce-jen tolik, aby při vložení uvolnil místo vaší ruce, abyste dovnitř vytáhli vše, co potřebujete, aniž byste na okrajích příliš ukazovali.

Krok 3. Přeložte a vyžehlete příspěvek na švy po všech čtyřech stranách této nešité části, přeložte zpět pod rohy, v případě potřeby znovu přitlačte žehličkou a bezpečně sešijte, než dokončíte sešívání otvorů.

Krok 4. K dokončení okrajů můžete použít různé ozdobné prvky, například rickrack nebo žebrování, které zbylo z jiného projektu, ořezávání krajek ve vašem místním obchodě s tkaninami, pásky s předpínací páskou (stačí měřit a stříhat), elastický oděv použitý pro opasky v sukních a kalhotách, ozdobná stuha – cokoli máte po ruce!

Krok 5. Chcete -li je připevnit k okraji krytu kočárku: Naneste lepidlo na jednu stranu a podržte ji, zatímco schne, takže když ji otočíte, bude na obou stranách rovnoměrná čára, kde se v případě potřeby setkají; poté složte pod jeden konec asi tři palce směrem dovnitř, než se znovu otočíte zpět s trochou lepidla naneseného poblíž druhého okraje třípalcového přehybu

Krok 6. Provedení zapínání: Změřte obvod kočárku a odstřihněte kus látky o délce v jednom směru; pak jej přeložte podélně, aby se překrývalo asi o půl palce, dvakrát pro tloušťku. Konce připevněte lepidlem na obou koncích (nebo pokud chcete). Pro větší bezpečnost sešijte oba okraje dolů koordinačním vláknem; pomocí kolíků nebo šití šicího stroje držte vše na svém místě, zatímco schne

Krok 7. Na horní okraj lze přidat ozdobný prvek vystřižením pásky z plsti nebo jiného lehkého materiálu a použitím lepidla se dvěma kusy, které se na sebe překrývají, stejně jako u spodního lemu. Odřízněte přebytečný materiál – Kovové očko, jako je průchodka nebo D -kroužky, je skvělé k připevnění horní části látky k židli.

Jak odstraníte škrábance z rámu kočárku?

Krok 1. Použijte odstraňovač škrábanců s lehkým abrazivním působením, například elektrickou brusku. Samotné ruční broušení nebude fungovat, protože kočárek je příliš velký a potřebujete mít přístup do všech oblastí rámu.

Krok 2. Naneste leštidlo na škrábance pohybem tření, dokud nezmizí; pro hlubší škrábance, které prošly vrstvou barvy, použijte místo toho opravnou barvu

Krok 3. Pokud vaše barva není k dispozici v obchodech nebo online, zkuste použít akrylovou barvu odpovídající požadovanému odstínu. Před natřením na poškrábané místo smíchejte v případě potřeby různá množství vody a/nebo bílého lepidla, abyste získali správnou konzistenci.

Co mám dělat proti rzi?

  • Použijte ocet smíchaný se solí
  • Naneste olej
  • Na oblast použijte odstraňovač rzi

Co mám dělat se skvrnami?

Krok 1. Odstraňte co nejvíce skvrny savým hadříkem nebo papírovým ručníkem tak, že jej budete čistit krouživými pohyby. Dávejte pozor, abyste příliš nedrhli, protože by to mohlo poškodit rám vašeho kočárku a později by bylo obtížnější skvrnu odstranit.

Krok 2. Vypláchněte tkaninu a nechte přes noc zaschnout, pokud k čištění používáte vodu; v opačném případě použijte jemný prací prostředek smíchaný se studenou nebo vlažnou vodou (pokud si nejste jisti, který je nejlepší), než namočíte potřísněné oblasti na 30 minut.

Krok 3. Vyperte všechny části, které byly namočené v mýdlovém roztoku, odděleně od ostatních oděvů, postupujte podle pokynů na štítku s péčí -Poté zbývající skvrny vydrhněte pracím prostředkem nebo roztokem mýdla a vody

Nakonec před sušením důkladně opláchněte, abyste odstranili všechny stopy čisticího prostředku.