Jak nastavit Pack n Play Playpen

Jak nastavit ohrádku pack n play? Pack n play je skvělá volba pro novorozence a malé kojence. Dá se použít jako kočárek i ohrádka, takže je nezbytnou součástí dětské výbavy.

Jak to nastavit:

#1 – Nejprve vyjměte matraci z obalu a rozložte ji tak, aby ležela rovně na podlaze.

#2 – Dále umístěte rám batohu n play doprostřed matrace. Ujistěte se, že se všechny čtyři nohy dotýkají země.

#3 – Nyní připevněte strany balení n play k rámu zacvaknutím na místo.

#4 – Nakonec nasaďte stříšku, pokud si to přejete, a můžete vyrazit!

Pack ‚n Plays přichází s různými funkcemi. Před nákupem si je všechny prohlédněte.

Můžete si koupit různé velikosti matrace, které se zacvaknou do rámu na hraní v závislosti na tom, jak dlouho chcete, aby vydržela jako korbička pro dítě. K dispozici jsou také speciální přepravní kufry s kolečky a držadly, které v případě potřeby usnadňují přepravu.

A konečně, mnohé z nich mají vestavěné úložné možnosti, kam mohou rodiče uložit plenky nebo ubrousky, aby byly snadno dostupné při přebalování dítěte nebo při úklidu po nepořádném hraní!

Jak rozbalíte Cosco pack n play?

Cosco pack n play je oblíbenou volbou pro rodiče, kteří hledají snadno použitelnou a přenosnou postýlku. Dětskou postýlku lze rozložit během několika minut, takže je ideální na cesty nebo když máte hosty.

Chcete-li Cosco pack n play rozložit, začněte odstraněním bočních panelů. Poté sklopte spodní část postýlky, dokud nezapadne na místo. Nakonec zatáhněte za horní část postýlky, dokud se zcela nevytáhne. Nyní můžete dát své dítě dovnitř!

Při skládání Cosco pack n play nezapomeňte zatlačit na horní část, dokud nezapadne na místo. Dále složte každý boční panel a poté sklopte spodní část, dokud nezapadne na místo. Pak jste připraveni vložit postýlku do přepravního pouzdra a vyrazit za dalším dobrodružstvím!

Jak zavřete ohrádku Cosco?

Návod na uzavření ohrádky Cosco je poměrně jednoduchý. Nejprve se ujistěte, že je pero zcela odpojeno od všech zdrojů napájení.

Poté uvolněte západky na každé straně brány a sklopte je dolů směrem k podlaze. Nakonec uchopte spodní část brány a táhněte ji směrem k sobě, dokud nezapadne na místo. Nyní jste připraveni uložit ohrádku do příště!

Pokud máte nějaké potíže se složením ohrádky, přečtěte si přiloženou instrukční brožuru, kde najdete další pomoc. A pamatujte, že své děti vždy sledujte, když si hrají ve své ohrádce – i když je zavřená! Ohrádka Cosco poskytuje dětem bezpečné a zábavné prostředí, ale vždy je lepší být v bezpečí, než litovat.

Jak složíte balíček Safety 1st a hrajete?

Kroky ke složení balíčku Safety First a hraní:

– Položte balíček a hrajte na jeho straně.

– Rozepněte síťovaný spodek pražce pro snadnější skládání.

– Složte na obě strany a poté vytáhněte, dokud neuslyšíte zvuk prasknutí z místa, kde se složí. Tím se váš nový čtvercový tvar uzamkne na místě.

– Poté uchopte každý roh, ujistěte se, že je vše pěkně a pevně zastrčeno, nenechte žádnou část vyčnívat za jinou část, jinak se všechny části rozpadnou, když je zvednete o jeden kus!

Nyní se zvedejte tak, že dvěma rukama uchopíte vždy pouze jeden celý okraj. po úplném zvednutí uvolněte tlak na stejnou hranu, aby mohla zapadnout zpět na sebe, aniž by se znovu otevřela!) A tady to máte!

– Poté jej umístěte na vhodné místo pro skladování nebo použití.

– Rozložte balíček a hrajte tak, že jej položíte naplocho na bok, poté rozepněte síťovanou spodní část pražce, aby se znovu rozložila do čtvercového tvaru, stejně jako při skládání na cesty.

– Obě strany složte jednu po druhé dovnitř a přitom pokaždé zatlačte kolenem dolů, aby žádná část nevyčnívala za jinou část nebo se nezaklaply správně.

Můžete také chytit protilehlé rohy najednou a táhnout je směrem ke středu, dokud neuslyšíte zvuk praskání, který tyto nové kousky také spojí dohromady. Také se ujistěte, že nic neulpívá mimo nic jiného ze stejného důvodu jako výše; pokud tyto kroky nejsou provedeny správně, některé se mohou rozpadnout i po správném složení.

– Oběma rukama uchopte vždy jeden celý okraj, pak zvedněte a zaklapněte balíček a přehrávejte jej na místo, jak jste to dělali předtím. Nyní je připraven ke skladování nebo použití!

Jak zavřete ohrádku?

Ohrádku lze uzavřít zipem na síťovaných panelech. Nedoporučuje se však používat tuto metodu u dětí mladších 18 měsíců, protože mohou z rozepnutého pera vypadnout.

U starších dětí, které dokážou přelézt horní kolejnice, byste je měli při zavírání ohrádky nebo zipu pomocí váhy svého těla spustit dolů (např. posadit se na víko).

Při zajišťování na místě pomocí západek a kolíků se ujistěte, že žádné volné popruhy nevyčnívají, kde by se pod nimi mohly skřípnout prsty.

Máte také dvě možnosti skládání: samostatný styl nebo styl batohu, což znamená mít jednu otevřenou stranu a druhou polovinu nosit složenou na zádech jako batoh. Druhá možnost vám ušetří záda od bolestí.