Jak nastavit ohrádku

Dnes v tomto příspěvku na blogu probereme, jak nastavit ohrádku. Mluvili jsme také o dalších aspektech ohrádky.

Ohrádka je skvělý způsob, jak poskytnout vašemu miminku vlastní bezpečný prostor. Pokud jste však jako většina rodičů, nastavení může být obtížné!

Chcete, aby se kotec pro ně cítil otevřený a lákavý a zároveň poskytoval dostatek prostoru, aby se z něj samy nemohly dostat. Máme pro vás několik tipů, jak nastavit ohrádku tak, aby splňovala oba požadavky!

Postup Nastavení ohrádky

Krok 1 – Dobrým pravidlem je přibližně jedna čtvereční stopa za měsíc ve věku (až do 12 měsíců). Pokud jste tedy měli čtyřměsíční miminko, zaměřte se alespoň na dvě stopy čtvereční uvnitř. Pokud bude toto pero používat více než jedno dítě společně, ujistěte se, že mezi každou stěnou naproti sobě je šest stop nebo více.

Krok 2 – Udržujte ohrádku mimo schody a místa, kde by mohlo hrozit nebezpečí zakopnutí, jako je krb nebo pohovky.

Poslední věc, kterou chcete, je, aby spadli ze schodů při hře ve svém kotci! Pokud mají snadný přístup k těmto místům, je nejlepší držet kotec mimo tyto místnosti.

Krok 3 – Ujistěte se, že vaše dítě nemůže pohnout žádným z panelů o více než 45 stupňů – tím je zajištěno, že pokud vylezou pod úhlem, vrátí se po uvolnění do polohy, místo aby na ně spadlo dopředu. To také pomáhá předcházet nehodám skřípnutí malými prsty!

Jak rozložíte balíček a hrajete s přebalovacím pultem?

Jedním ze způsobů, jak rozbít balíček a hrát si s přebalovacím pultem, je odstranit podložku matrace. Jakmile jej vyjmete, můžete posouvací část jednotky složit.

Před složením se ujistěte, že jste oddělili všechny kusy suchého zipu od sebe, aby se při přemisťování nebo uchovávání pro pozdější použití neslepily. Pokud jsou pod místem, kde vaše dítě spí, nějaké šuplíky, měli byste je také vyjmout, než vše vrátíte zpět do pouzdra.

Poté položte obě ruce na opačné strany horního konce složeného balíčku a hrajte. Zvedněte se nahoru a tlačte se dozadu, dokud se nezavře do původní polohy. Nakonec zapněte zipem všechny kryty přihrádek, které potřebují zip, aby se vše ostatní znovu snadno vešlo.

Jak uzavřete hru a balení Baby Trend?

Baby Trend play and pack je všestranný, lehký a pohodlný způsob nošení vašeho dítěte. To jsou některé z funkcí, díky kterým je tento nosič tak skvělý!

Může být použit jako téměř jakýkoli druh tašky, pro kterou ji potřebujete, nebo dokonce s jinými nosiči, pokud je to potřeba. Neexistuje žádný špatný způsob použití tohoto produktu, protože nemá žádné knoflíky ani spony.

Vše, co uděláte, je zatáhnout na každé straně, dokud se nespojí před oblastí hrudníku dítěte, kde jsou nyní obě smyčky jednou velkou smyčkou kolem krku.

Poté je umístíte dovnitř a ujistěte se, že všechny paže procházejí otevřenými otvory nahoře poblíž ramen, protože podél toho, co by se normálně nazývalo rozkrokové oblasti, nejsou žádné, které brání dětem kopat do nosiče.

Jak zavřete bezpečnostní ohrádku?

Když skončíte s používáním ohrádky, je důležité dát bezpečnost na první místo. Zde je postup:

Otevřete zámky na každé straně pera tak, že je stisknete k sobě a zvednete je pod úhlem, dokud nezacvaknou.

Přehněte jeden konec do tvaru trojúhelníku, poté opakujte s další sadou trojúhelníků nahoře tak, aby vytvořila rovnou čáru.

Zvedněte oba konce a sklopte dovnitř směrem ke středu, abyste jej úplně uzavřeli, dávejte pozor, abyste si cestou nepřiskřípli prsty na rukou nebo nohou! Pokud je to nutné pro účely uskladnění, překlopte se na kola, než se co nejdříve přesunete z dosahu dětí.

Pamatujte, že uvnitř mohou být stále malé části, které mohou představovat nebezpečí udušení, i když jsou správně složeny!

Jak si sundáte hřiště?

Pokud se snažíte zbořit své hřiště sami, první věc, kterou byste měli udělat, je přečíst si všechny pokyny.

Výrobce možná přibalil nástroj, se kterým pro vás bude snazší vyjmout některé části. Pokud ne, zkuste pomocí nástrojů, jako jsou šroubováky nebo klíče, odšroubovat všechny šrouby nebo šrouby, které drží kusy pohromadě.

Před demontáží některých desek se také ujistěte, že na některých deskách nejsou žádné hřebíky – pokud jsou přibité na místě, mohlo by to vést k třískám a potenciálnímu zranění při odstraňování.

Můžete se také podívat na nákup další sady hardwaru, takže když se ulomí jeden šroub, stále vám něco zbyde pro případ, že by praskla i další část!

Je pro dítě bezpečné spát každou noc v balení a hrát si?

Doporučujeme položit miminko ke spánku na každé zdřímnutí a v noci. Toto je jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak ho položit, když spí.

Nikdy mu nedovolte usnout s lahví nebo dudlíkem v puse, protože to může představovat nebezpečí udušení, zvláště když usne během krmení.

Když přijde čas jít spát, ujistěte se, že poblíž místa, kde váš chlapeček spí, nejsou žádná plyšová zvířátka nebo polštáře, protože by také mohly být nebezpečné, kdyby na ně spadly, když spí. Pokud dodržíte všechny pokyny, pak ano!

Pro děti mladší šesti měsíců by mělo být bezpečné spát v batohu a hrát si každou noc bez incidentů!