Jak nastavit ohrádku Graco Playpen

V tomto článku se dozvíte, jak nastavit ohrádku Graco. Tyto kroky jsou jednoduché a velmi snadno sledovatelné. Tak čtěte dál!

Postup nastavení Graco Playpen

Krok 1. Nejprve musíte nastavit ohrádku. Chcete-li to provést: rozložte ji a před vložením dítěte do ní se ujistěte, že jsou všechny strany pevně zajištěny.

Přes vršek můžete také dát deku nebo prostěradlo, pokud pro ně chcete mít věci extra útulné!

Krok 2. Dále otevřete jeden panel a najděte místo, kde je napsáno „Odebrat“ a jemně zatáhněte za oba konce, dokud se od sebe neodtrhnou.

Tím se vytvoří dva samostatné kusy místo toho, aby mezi těmito panely zůstal jen jeden velký otvor, a také vám umožní snadné čištění kolem rohů snáze, než aniž byste je předtím rozebírali!

Krok 3. Chcete-li mezeru po vyčištění znovu uzavřít, jednoduše zatlačte západky zpět na místo tak, že pevně zatlačíte prsty na obě strany, dokud nezaklapnou zpět k sobě.

Jak složíte ohrádku do kruhu?

Je to snadné! Postupujte podle těchto kroků.

Pokud ohrádku nemůžete najít, podívejte se pod postel nebo do zadní části skříně. Pokud tam stále není, zkuste hledat předmět ve tvaru kruhu, jako je nafukovací bazénový kruh nebo stůl na pivo (jen se ujistěte, že po sobě uklidíte).

Jakmile jeden z těchto předmětů najdete, použijte je jako vodítko a složte se do tohoto tvaru, dokud nebudete znovu kompletní.

Nakonec vyndejte nějaké nůžky a odstřihněte přebytečnou látku kolem pasu, která by mohla vyčnívat, a ponechte všechny ostatní části nedotčené (možná kromě hlavy, pokud dáváte přednost kloboukům).

Jak nastavíte Graco Bassinet Pack n play?

Hry Graco lze snadno nastavit. Prvním krokem je ujistit se, že jste rozmístili komponenty v krabici a pečlivě dodržovali pokyny pro montáž. Možná budete chtít před spuštěním otevřít všechny sáčky se součástmi, aby bylo vše pohromadě, když to budete během instalace potřebovat.

Jakmile vyjmete všechny kusy z obalu, položte je na rovný povrch, kde na ně snadno dosáhnete, když budete pracovat na sestavování vašeho Graco kočárkového packu n play. Zde je postup:

Prvním krokem by bylo vyjmout všechny součásti z jejich obalů a položit je na rovný povrch, kde budou během instalace snadno dostupné.

Dále začněte montáží spodní části vložením každé nohy do určeného otvoru, dokud bezpečně nezapadne na místo, a poté pokračujte zacvaknutím všech ostatních spojovacích bodů, které drží rám, což umožňuje dospělému snadný přístup pod něj, pokud se při instalaci vyskytnou nějaké problémy. aby po dokončení nezůstalo příliš mnoho kusů.

Nakonec zvedněte rám za každou rukojeť a položte jej na místo na podlahu. Pak jste připraveni přidat zbytek komponentů vašeho Graco Bassinet Pack n play, jako je přidání podpěry matrace na jeden konec, pak zacvaknutí všech různých spojovacích bodů, než nakonec vložíte další matrace nebo polštáře do jejich určených otvorů a dokončíte montáž!

Jak složíte ohrádku?

Ohrádka může mít mnoho tvarů a velikostí. První věc, kterou chcete udělat, je ujistit se, že ohrádka byla před zahájením tohoto projektu zcela rozebrána. Pokud tomu tak není, opatrně odeberte z dítěte všechny své hračky, protože by se mohly snadno stát nebezpečím udušení, když pracujete na skládání pera.

Pro některé lidi může být obtížné postupovat podle těchto pokynů, protože existuje mnoho různých způsobů, jak se věci jako tato složit, ale tady to je!

První krok: Ujistěte se, že je vše správně rozložené tím, že se podíváte na to, jak by to mělo vypadat, až bude sestavování hotové.

Další Sklopte všechny horní kolejnice nebo části, které vodorovně vyčnívají za každý panel, a poté je umístěte zpět k odpovídajícím panelům.

Sklopte všechny horní kolejnice nebo části, které vertikálně vyčnívají za každý panel, a umístěte je také zpět k odpovídajícím panelům.

Až to uděláte, složte ohrádku tak, aby byla nyní jen čtvrtina původní velikosti! Pak můžete svou věc v případě potřeby snadno přesunout do jiné místnosti tím, že ji složíte do jednoho malého přenosného pouzdra jako předtím, když jsme poprvé začali rozebírat kusy pera! A je to tady; úspěšně jste složili ohrádku pro snadné uložení do dalšího použití!

Jakou ohrádku si mám koupit?

Doporučuji BabyBjorn Travel Crib Light. Je rychle nastavitelný, dostatečně lehký na cesty a robustní při používání.

Pokud chcete jinou možnost hraní, která nezabere mnoho místa, ale přesto udrží vaše dítě v bezpečí, vyzkoušejte Fisher-Price Ultra-Lite Day & Noční hřiště.

Pro jaký věk je hrací hra?

Hračka je navržena pro použití pro kojence do věku přibližně dvou let. Většina rodičů se rozhodne používat hřiště jako místo na spaní svého dítěte ve věku čtyř měsíců.

V tomto okamžiku se většina dětí začne plazit a zkoumat více než dříve, což jim může ztížit usínání, pokud nejsou v uzavřeném prostoru, ve kterém se cítí bezpečně.

Hračka vám umožní přesunout vaše dítě na bezpečné místo, kde bude klidně spát celou noc, aniž by ho vyrušovali lezoucí sourozenci, kteří chtějí pozornost!

Stejně jako u všeho ostatního jsou výjimky závislé na tom, jak je vaše dítě přirozeně aktivní, ale obecně řečeno čtyřměsíční děti nemívají příliš velké problémy s přechodem z kočárku na své hřiště.