Jak nastavit kočárek Kolcraft Cuddle N Care

Co je to kočárek Kolcraft Cuddle N Care? Cuddle N Care Bassinet je přenosný basinet, který lze použít uvnitř i venku.

Je vybaven odnímatelnou houpací základnou se čtyřmi úrovněmi nastavení, takže můžete najít ideální polohu, ve které bude vaše dítě spát. Tento blogový příspěvek vás provede nastavením vašeho kočárku Kolcraft Cuddle N Care!

Jak umístit Listy do koše

Krok první: Umístěte podložku na matraci Kolcraft Cuddle N Care do spodní části jednotky.

Krok dva: Zahrnuje přidání vrstvy pohodlí rozložením jednoho přizpůsobeného listu a jednoho plochého listu.

Krok tři: Zapněte zip na obou stranách a poté přidejte oblíbenou deku nebo plyšáka vašeho dítěte na přitulení! Připojte tento rozkošný mobil, aby visel nad vaším malým, když usnou.

Můžete také upravit jeho výšku v závislosti na tom, kde byste chtěli umístit kolem jejich ložní plochy. Chcete -li to provést, jednoduše jemně zatáhněte dolů, dokud se nezajistí na požadované úrovni.

Krok čtyři: Nakonec umístěte podložku na matraci Kolcraft Cuddle N Care Bassinet do spodní části jednotky. Přidejte vrstvu pohodlí rozložením jednoho přizpůsobeného listu a jednoho plochého listu.

Kroky k nastavení vašeho kočárku Kolcraft Cuddle N Care

Krok 1. Než látku nastavíte, ujistěte se, že jsou zahrnuty všechny kusy a že na tkanině nejsou žádné slzy/díry. Vyjměte vaničku z krabice a odstraňte obalový materiál. Vyklopte nohy a pomocí knoflíku pod každou nohou nastavte výšku, dokud nedosáhnete požadované úrovně (k dispozici jsou čtyři různé výšky).

Krok 2. Připevněte armbar posunutím na místo a zajištěním otočením. Umístěte matraci do plastového sáčku s nápisem „Matrace“ na kočárek, aby byla během nastavení čistá (otevřený konec vaku by měl být ve spodní části matrace). Vyjměte matraci z obalu rozříznutím nebo roztržením její horní části.

Krok 3. Připevněte bezpečnostní popruh kolem každého sloupku nohy pomocí dodaných háčků; Před použitím se ujistěte, že jsou obě strany bezpečně připevněny. Zajistěte, aby popruhy nepřekážely kolečkům/nohám při pohybu v kočárku, pokud je jednoduše přesouvají z cesty, dokud dítě není starší/kočárek se nepohybuje tak často.

Krok 4. Je důležité, abyste prozatím připevnili pouze jednu stranu bezpečnostního popruhu, aby vaše novorozeně mělo více prostoru pro přizpůsobení spánku. Jak dítě stárne, můžete připevnit obě strany popruhu a nastavit, jak těsný nebo ztracený je kočárek.

Krok 5. Umístěte matraci na dřevěný rám. Zatlačte dvě boční stěny nahoru, dokud nezapadnou na místo nad matrací, přičemž zajistěte, aby látková podšívka uvnitř kapes na stěně směřovala dolů; opakujte pro opačnou stranu.

Nemějte obavy, pokud vaše stěny nejsou během montáže navzájem dokonale v jedné linii, protože ty budou později upraveny, aby zajistily pohodlné uchycení kolem dítěte, když spí.

Krok 6. Opakujte kroky tři a čtyři pro druhou sadu stěn (je -li zakoupena). Může to vyžadovat určitou sílu, aby je bylo možné bezpečně zatlačit na místo, ale mělo by to jít hladce, pokud neexistují žádné ostré hrany, které by mohly zachytit materiál. V případě potřeby po sestavení odstřihněte z kapsy přebytečnou látku.

Můžete prát matraci UPPAbaby Bassinet?

Ne, ale můžete skvrny očistit mýdlem a vodou na vlhkém hadříku.

Je UPPAbassinet výškově nastavitelná?

Ano, nohy jsou nastavitelné od 26 do 34 palců.

Jaký věk je doporučen pro použití kočárku Kolcraft Cuddle ‚N‘ Care?

Je určen pro novorozence do 25 liber nebo do doby, než se začnou snažit vylézt (obvykle asi šest měsíců starý).

Kolik liber bezpečně drží tento produkt?

Tento kočárek pojme děti s hmotností až 25 liber, což obecně znamená, že děti do šesti měsíců se pohodlně vejdou dovnitř, aniž by mohly uniknout.

Lze baset použít jako hřiště?

Ano, je skvělý na cesty a může také sloužit jako otevřené nebo uzavřené hřiště. Ujistěte se, že ho nepoužíváte v režimu postýlky, pokud z něj dítě může vylézt. Důvodem je, že při použití tímto způsobem není k dispozici dostatečná boční opora, takže by mohly propadnout otvorem mezi stranami ze síťoviny a podlahou z matrace/síťoviny.

Jak dlouho můžete používat UPPAbaby Bassinet?

Kočárek UPPAbaby lze bezpečně používat, dokud dítě nedosáhne 30 liber, což obecně znamená, že jej lze používat od narození až do věku přibližně šesti měsíců.

Může se produkt spojit s jinými produkty?

Ano, tento kočárek má vlastní odnímatelnou a omyvatelnou podložku, ale můžete si také koupit další v případě, že potřebujete náhradní díly nebo chcete více než jeden pro vypnutí, když se zašpiní.

Nejste schopni připojit dva z nich, protože neexistuje žádný způsob, jak je bezpečně bezpečně spojit bez poškození materiálu, nicméně mnoho rodičů místo toho používá úspěch pomocí svorek na obou stranách. Pokud vaše dítě potřebuje více místa na spaní, může také fungovat nákup nárazníků do postýlky.

Jaký je pocit z produktu? Je to pohodlné a snadné použití?

Mnoho rodičů zjišťuje, jak lehký je tento kočárek, aby se cítili bezpečněji, když je v něm dítě.

Zdá se, že síťovaný materiál také vytváří chladnější spací prostor, což může být výhodné v teplejších měsících, zejména pokud používáte další povlak nahoře nebo v chladnějších obdobích s jedním pod ním, kde spí.

Pokud má vaše dítě tendenci pohybovat se ve spánku, pak tento aspekt nemusí fungovat tak dobře, ale mnoho dětí stejně potřebuje nějakou měkkou bariéru mezi sebou a tvrdým povrchem, stejně jako dospělí!