Jak nasadit zpět kryt na koš

Jednou z nejotravnějších věcí, které se mohou mamince stát, je, jak obtížné může být znovu nasadit kryt na korbičku. Zdá se, že pokaždé, když sundáte kryt, skončíte s problémem jej znovu nasadit. Tady je několik tipů a triků, jak znovu nasadit kryt na kočárek!

Kroky k tomu, jak nasadit zpět kryt basinetu

Jednou z nejotravnějších věcí, které se mohou mamince stát, je, jak obtížné může být znovu nasadit kryt na korbičku. Zdá se, že pokaždé, když sundáte kryt, skončíte s problémem jej znovu nasadit. Tady je několik tipů a triků, jak znovu nasadit kryt na kočárek!

Krok 1. První věc je první: ujistěte se, že vaše dítě tam není, když se o to pokoušíte. Nechcete, aby se něco pokazilo (jako když se zamotáte).

Krok 2. Ujistěte se, že máte také čisté ruce, aby se na jejich lůžkoviny nebo látkové části postýlky nepřenesly další choroboplodné zárodky. Pokud jim trčí ruce a nohy, nezapomeňte je zasunout zpět.

Netahejte látku příliš pevně při oblékání, protože by to mohlo způsobit roztržení nebo roztržení a jak byste to pak mohli opravit? Pokud dojde k nějakým trhlinám nebo slzám, podívejte se, jak se jim tam podařilo dostat (jako kdyby se něco zachytilo), abyste se tak mohli vyhnout tomu, aby se něco podobného opakovalo.

Krok 3. Ujistěte se, že jsou také všechny záhyby! Také nedávejte své dítě na zem, aniž by měl kryt kočárku vypnutý, protože by se mohlo zamotat; což zjevně není dobré pro kohokoli, koho se to týká.

To je také skvělý tip: zkontrolujte, jak dlouho vaše dítě leželo, než se přikrylo – zejména proto, že děti dnes docela rychle usínají. Nechcete je probudit ani sundat příliš brzy, protože by mohli začít plakat.

Jak vyčistit kočárek

Začněte tím, že sundáte vše z potahu, včetně všech prostěradel, přikrývek a polštářů. Před praním se ujistěte, že je pračka bezpečná, ne -li pouze ruční praní.

Poté vyjměte zespodu všechny šrouby nebo šrouby, které drží boční díly na svém místě, než složíte jeden konec tak, aby způsob skládání byl při opětovném položení opačný (to usnadňuje život). Ujistěte se, že zpět nasadíte kryt kočárku, jak chcete, a poté vyžehlete veškeré vrásky nebo záhyby v tkanině.

Poté vložte všechny položky do pračky. Když vše rozebíráte, ujistěte se, že jak vyčistit kočárek se nezamotá s jinými kusy prádla.

Jak často mám prát oblečení svého dítěte?

Děti rostou rychle, takže potřebují mnoho přebalování. Vědět, jak často prát jejich oblečení, může být těžké, zvláště pokud na nich nejsou žádné štítky, které by vám řekly, jak moc jednotlivé položky používaly, než potřebovaly vyčistit.

Obecným pravidlem pro děti mladší šesti měsíců by bylo každý den, ale to velmi závisí na tom, jak špinavé dítě během hry dostane.

Jak sestavit kapuci

Nejprve nejprve shromážděte všechny části dohromady – kapuci – elastickou pásku (několik palců na délku) – zavírací špendlíky Co musíte udělat.

Krok 1. Dále položte starou deku vašeho dítěte na rovný povrch, jako je podlaha nebo postel. Hned vedle položte starý kryt kapuce a ujistěte se, že jsou oba správně orientovány (to znamená, že se jejich strany shodují).

Nyní byste měli mít jeden dlouhý kus látky, který bude použit k opětovnému složení krytu korbičky do jeho nové podoby; protože budete chtít všechny ty malé části zase dohromady.

Krok 2. Dále položte přikrývku dítěte dolů na jeden z krátkých konců. Dále přeložte každou stranu asi o půl palce, dokud se vše dokonale neshoduje s tím, jak to bylo, než jste to sundali – stejně jako když jsme tuto věc dávali dohromady poprvé. Poté přebytečný materiál odstřihněte, aby nedošlo k přílišnému překrývání.

Krok 3. Nakonec našijte přímku doprostřed toho, jak na svůj projekt nasadit kryt basového koše. To by mohlo být jednodušší, pokud použijete skutečný šicí stroj, místo abyste to všechno ručně zkoušeli, jak nasadit zpět kryt basového koše, jako jsem to udělal já; když tu byla moje máma, pomohla mi s touto částí a ušetřilo nám to tolik času!

Bez ohledu na to, jak se vám daří, se ujistěte, že jsou obě strany navzájem vyrovnané, než přejdete na to, jak nasadit zpět kryt basového koše.

Můžete je buď sepnout k sobě, nebo je držet vedle sebe, abyste na sebe mohli nasadit zpět kryt na kočárek. Poté vše otočte – pravou stranou, jak nasadit zpět kryt na korbičku. Ujistěte se, že je zpět tak, jak chcete, a poté vyžehlete všechny vrásky nebo záhyby v tkanině.