Jak nasadit organizér na Playpen

Jak nasadit organizér na ohrádku? Existuje mnoho způsobů, jak umístit organizér do ohrádky, ale nejjednodušší je použít dva šrouby.

Kroky, jak nasadit organizér na ohrádku

Krok 1. Vyjměte jednu z podpěrných tyčí a umístěte ji mezi místa, kde chcete instalovat nosič.

Nyní změřte, kolik místa bude uvnitř tyče, abyste mohli bezpečně umístit svůj caddy. V případě potřeby odřízněte všechny přebytečné díly pilou nebo šroubovákem.

Krok 2. Udělejte si čas na to, abyste to udělali dobře, protože pokud to není provedeno správně, když někdo vstoupí na zábradlí, mohl by si skřípnout nohu!

Krok 3. Po oříznutí na požadovanou velikost zajistěte na místě pomocí podložek a matic – ujistěte se, že jsou všechny strany pevně zajištěny – před opětovným vložením na původní místo.

Před přidáním šroubů se ujistěte, že vše do sebe dobře zapadá, protože po instalaci s ním nebudete moci pohybovat.

Nyní můžete vyvrtat otvory v tyči, kam půjdou vaše police, a připevnit je na místo přišroubováním skrz nosný otvor každé police (opět pomocí podložek) do samotných zábradlí.

Můžete dát dětskou matraci do ohrádky?

Dětská matrace je příliš velká na to, aby se vešla do ohrádky. Ohrádky jsou obvykle určeny pro menší předměty, jako jsou hračky nebo zvířata. Dětská matrace by zabírala příliš mnoho místa a mohla by být potenciálně nebezpečná. Pokud máte malé dítě, které rádo spí v ohrádce, možná bude lepší investovat do malé postýlky nebo kočárku.

To poskytne vašemu dítěti více prostoru pro pohyb a také ho udrží v bezpečí během spánku nebo před spaním. Dostupné možnosti najdete u většiny velkých prodejců. Před nákupem si nezapomeňte prostor změřit! Některé modely jsou poměrně velké a nevejdou se do určitých místností nebo prostor.

Pokud toužíte po něčem přenosném, co si můžete vzít s sebou na cesty, existuje několik možností ohrádky, kterou lze složit pro snadnou přepravu.

Před nákupem si nezapomeňte zkontrolovat rozměry, protože se mohou výrazně lišit od jednoho modelu k druhému. A nakonec, pokud hledáte něco, co poroste s vaším dítětem, zvažte investici do konvertibilní ohrádky.

Tyto modely mohou být použity jako kočárek nebo postýlka, když je vaše dítě mladší, a poté mohou být přeměněny na plnohodnotnou ohrádku, když bude starší. Tímto způsobem jej budete více využívat a nebudete ho muset vyměňovat, jak vaše dítě poroste!

Může dítě spát v balení a hrát si na dřinu?

Ano, je naprosto bezpečné dát své dítě do batohu a používat funkci usínání. Matrace Pack N Play je speciálně navržena pro děti do 15 liber; navíc dva bezpečnostní popruhy zabrání vypadnutí.

Mnoho rodičů tuto možnost využívá místo společného spánku se svými novými uzlíky, protože mají pocit, že si mohou více odpočinout, když se ne vždy probouzejí na svém miminku. Některá miminka začnou spát celou noc již v šesti týdnech!

Jak mohu svůj balíček usnadnit hraní?

Jedním ze způsobů, jak učinit váš batoh pohodlnějším, je přidat podložku na matraci. To poskytne vašemu dítěti další odpružení a pohodlí. Můžete si také koupit sadu prostěradel, která obsahuje vypasované prostěradlo, prostěradlo a povlak na polštář.

Vaše dítě tak bude mít pohodlnější místo na spaní, když je v batohu a hraje si. Navíc můžete použít přikrývku nebo přikrývku k vytvoření útulného prostředí pro vaše dítě. Ujistěte se, že veškeré povlečení je měkké a pohodlné, aby se vaše dítě mohlo uvolnit a dobře spát.

Máte-li nějaké další nápady, jak zpříjemnit balení a hraní, určitě je vyzkoušejte! Vaše dítě to ocení.

Vhodí se matrace do postýlky do ohrádek?

Obecně ano. Většina ohrádek je navržena tak, aby se do nich vešla matrace do postýlky standardní velikosti 28 x 52 palců. Jedná se o průmyslový standard pro všechny značky a typy matrací včetně běžných modelů s vnitřními pružinami, paměťové pěny, latexu nebo ultra pevných verzí, které výrobci doporučují pro kojence do 24 měsíců.

Některé plastové styly však tento typ matrace nepřijímají, pokud ji před umístěním do ohrádky alespoň jednou podélně nepřeložíte, kde by se dva přehyby měly dotýkat vedle sebe, když jsou těsně přitahovány k sobě pod tělem vašeho dítěte. spí na zádech během zdřímnutí nebo nočního spánku.

Tím se zabrání tomu, aby se mezi boky a spodní částí dítěte objevily mezery, které by mohly vytvořit nebezpečnou situaci.

Existují také rozkládací postýlky, které lze proměnit v dětské postýlky odstraněním jedné nebo více bočnic a použitím volitelných dílů, které jsou součástí dodávky, takže pokud si nejste jisti, zda vaše dítě nakonec přejde na běžnou velikost postele. pokoj, možná se vyplatí investovat do tohoto typu nábytku.

Některá batolata upřednostňují spaní v menších stísněných prostorách, jako jsou ohrádky, oproti velkým otevřeným prostorům, jako je jejich ložnice, poté, co přerostou z postýlky, takže opravdu záleží na preferencích každého dítěte.

V konečném důsledku však jak postýlky, tak ohrádky poskytují dětem pocit pohodlí a bezpečí, což pomáhá podporovat lepší spánkové návyky a přispívá k celkovému růstu a vývoji.