Jak nainstalovat základnu autosedačky Baby Jogger

Základna autosedačky Baby Jogger je navržena tak, aby spolupracovala s kočárkem a umožnila vám vzít vaše dítě v autosedačce kamkoli. Proces instalace může být trochu komplikovaný, ale krok za krokem vás provedeme návodem, jak nainstalovat základnu autosedačky Baby Jogger.

Postup instalace základny autosedačky Baby Jogger

Autosedačku Baby Jogger lze použít s několika různými modely kočárků společnosti. Základna je kompatibilní s různými autosedačkami od společností jako Chicco, Graco a Peg Perego.

Krok 1. Prvním krokem je sejmout kryt základny autosedačky a poté odstranit oranžový bezpečnostní zámek, který se nachází před dveřmi na straně spolujezdce.

Krok 2. Dále vložte jednu ruku do každého otvoru na obou stranách místa, kam chcete, aby byla autosedačka vašeho dítěte, a vytáhněte ji.

Krok 3. Oběma rukama zasunutým na obě strany místa, kam byste chtěli umístit autosedačku vašeho dítěte, zvedněte řídítka, dokud nezaklapnou na svém místě s cvaknutím.

Jak nainstalujete základnu autosedačky?

Nejprve musíte nainstalovat bezpečnostní pás vozidla. Pokud máte novější auto, na konci vašeho bezpečnostního pásu je obvykle háček ve tvaru L, který lze vyjmout nebo zvednout, aby se uvolnil ze zajištěné polohy.

Potom chcete jednu stranu zasunout do správného slotu pro vaši značku a model (existuje osm různých), než ji znovu zasunete do sebe.

Přezka by nyní měla sedět mezi dvěma malými sloupky na obou stranách; jemně zatlačte dolů, aby do sebe zaklaply. Nakonec utáhněte opasek silným zatažením za obě strany. Nechcete tady žádnou vrtací místnost.

Po instalaci základny se ujistěte, že je vše v bezpečí. Všechny pásy utáhněte jejich zatlačením dolů.

Jak se ujistím, že je základna autosedačky správně nainstalována?

Pokud používáte základnu autosedačky, postupujte podle těchto kroků. Nejprve umístěte spodní část dětské sedačky do spodních ukotvení LATCH nebo do bezpečnostního pásu vozidla, pokud nemá spodní kotvy LATCH. Poté obě strany rovnoměrně utáhněte, dokud nebudou přiléhat k sedadlu.

Snažte se je příliš neutahovat, protože by to mohlo způsobit poškození povrchu pod místem, kde jste je připevnili, a dokonce vám může zabránit v jejich sejmutí, když to budete potřebovat pro další jízdu.

Pokud budete někdy potřebovat odinstalovat některý z typů připevňovacích bodů (spodní kotva nebo ramenní/břišní pásy), obvykle je na každé straně uvolnění jedním kliknutím, takže opětovné připojení bude příště snadné.

Jak nastavujete autosedačku Baby Jogger?

Nyní, když je vaše děťátko dostatečně velké, aby se posadilo a užilo si jízdu, měli byste upravit autosedačku do pohodlnější polohy. Udělat toto:

Čelem dopředu se držte za obě rukojeti kočárku jednou rukou na každém. Lehce se nakloňte dozadu, jako byste čekali, až vás někdo zezadu zatlačí, nebo se zvedněte ze země tak, že se postavíte rovně a přitom budete mít nohy na šířku boků. Budete používat všechny svaly na pažích.

Nyní je pomalu uvolňujte, dokud nebudou zcela vysunuty, ale nebudou uzamčeny (klíč je zde ovládání). S pažemi stále narovnanými, ale odjištěnými, uchopte pevně pouze jedna řídítka pouhými čtyřmi prsty (bez palce) nataženými kolem přední části směrem k místu, kde by držel dětský postroj.

Jak zapínáte autosedačku bez základny?

Autosedačku můžete připnout do vozidla bez použití základny podle následujících kroků:

Uložte své dítě do jeho autosedačky. Pokud máte potíže přimět ho, aby se posadil, použijte srolované přijímací přikrývky na obou stranách jejich trupu, abyste je zatím podepřeli. Nyní postupujte jedním ze dvou níže uvedených způsobů, jak „zapnout“ tento typ dětského nosítka.

První způsob je složitější, ale má menší šanci poškodit vaše dítě než druhý způsob, proto si před pokračováním pečlivě přečtěte oba pokyny.

První možnost zahrnuje určité napnutí popruhu postroje, který vede přes nohy vašeho dítěte, a poté provléknutí každé spony odpovídající štěrbinou alespoň do poloviny (při zachování napětí na všech popruhech) a poté pokračovat v zapínání postroje odtud.

Druhý způsob je snazší, ale není tak bezpečný, protože vaše dítě by se mohlo stále schopno vykroutit z tohoto typu dětské autosedačky, když řídíte, zvláště pokud máte vysoké vozidlo, proto s ním dávejte zvýšenou pozornost.

Začněte tím, že nejprve připevníte obě hrudní spony k sobě, aniž byste na ně vůbec napnuli (to udrží hrudní sponu na místě, takže se neuvolní), dále pokračujte a upevněte každou sponu přes odpovídající štěrbinu alespoň do poloviny. vyklenutí zbytku.

Jak odstraníte Baby Jogger z kočárku?

Chcete-li dětský jogger vyjmout, musíte jej nejprve složit. Chcete-li to provést, zatáhněte za popruh a zatlačte na spodní část sedadla, dokud se zcela nesloží a nezajistí na místě se zvukem cvaknutí.

Poté zvedněte uvolňovací páčku na obou stranách rámu kočárku, abyste odemkli kola z upevňovacího bodu, poté uvolněte zámek kola vytažením pákového spínače směrem k přední pneumatice.

Nakonec jednoduše zvedněte zadní stranu sestavy dětské vaničky pro snadný přístup k pneumatikám, které jsou spojeny pomocí rychloupínacích špejlí, které lze snadno vyjmout otáčením ve směru hodinových ručiček, dokud nevyskočí. Trvá to jen pár sekund.