Jak nainstalovat Booster Seat

Tento článek vás naučí, jak nainstalovat podsedák. Kroky jsou jednoduché a snadno sledovatelné. Číst dál.

Postup instalace podsedáku

Krok 1 – Pomocí bezpečnostního pásu zajistěte postroj vašeho dítěte

Krok 2 – Vaše podsedák musí být používán s břišním a ramenním pásem. Břišní pás nebude fungovat, protože není dostatečně bezpečný v případě nehody.

Krok 3 – Bezpečně připevněte všechny části autosedačky vašeho dítěte: přiléhavé popruhy na jejich bocích a ramenech; hrudní spona mezi nohama (v podpaží nebo pod ním).

Krok 4 – Ujistěte se, že se nemohou pohybovat ze strany na stranu o více než jeden palec. Pokud používáte pětibodový pás, zajistěte, aby byly obě strany stejně utažené tak, že je mírně zatáhnete – nemělo by dojít k prověšení!

Poskytují letecké společnosti plastové sáčky do autosedaček?

Plastové sáčky nejsou nutné pro přepravu autosedačky vašeho dítěte přes letiště. Pokud ho však chcete nosit jako kufr, když používáte popruh přes rameno, tak si ho pro každý případ vezměte.

pomůže chránit sedadlo před znečištěním nebo navlhnutím během přepravy. Pokud máte jiný způsob nošení této tašky, který minimalizuje přímý kontakt s řídítky a nosnou částí samotného sedadla (tj. vejde se do větší kabelky nebo batohu), udělejte to místo toho, protože tyto části jsou pro malé děti dostatečně snadné. vezměte si je do ruky, když je doma používáte!

Jak cestujete s dítětem v letadle?

Přineste si správné vybavení. Více než kdykoli jindy musíte být připraveni na úspěšný let s dítětem, když cestujete letadlem s kojencem. Pokud se během letu může něco pokazit, je pravděpodobné, že se to při této cestě stane vám a vašemu dítěti kvůli všem dalším stresorům, které létání při péči o novorozence nebo batole přináší.

Je důležité nejen vzít si s sebou nezbytné cestovní věci, ale také mít záložní plány pro případ, že by se stalo něco neočekávaného – jako je ztráta zavazadel nebo potíže se sháněním sedadel při odbavení, pokud jeden rodič musí čekat, dokud nebudou odbavena zavazadla z jiného města!

Nezapomeňte na věci jako jídlo a plenky, lahve (pokud krmíte umělým mlékem), náhradní pleny/ubrousky na oblečení pro každý případ a jednu nebo dvě malé oblíbené hračky, které dítě zabaví.

Jak cestujete s kočárkem v letadle?

Existuje mnoho způsobů, jak můžete cestovat s kočárkem při létání. Je však důležité vědět, jaký typ kočárku máte, než začnete plánovat, protože vaše možnosti se mohou lišit v závislosti na typu daného kočárku.

Nejjednodušší způsob, jak přepravit standardní deštník nebo lehký skládací kočárek přes letiště, bude použití veřejné dopravy metrem nebo autobusem přímo z vašeho domova na letiště, kde zdarma zaparkujete a stihnete let.

Můžete se také nechat vysadit autoservisem, pokud tato možnost lépe zapadá do vašeho rozvrhu, ale mějte na paměti, že u terminálu není žádné parkoviště, takže se ujistěte, že se pro něj někdo vrátí, až vás vysadí! Pokud náhodou vlastníte některý z dražších luxusních kočárků, možná si ho budete moci zkontrolovat na bráně a využít službu vozíčkářů, jakmile budete uvnitř.

To je obvykle vyhrazeno pro cestující, kteří potřebují invalidní vozíky, ale může také fungovat, pokud má váš kočárek dostatečně malá kola, aby se vešla přes dveře letadla, což je obvykle průměr kolem 16 palců nebo méně. Pokud to není možné ani proto, že na vašem letu již nejsou volná místa, budete muset být kreativní!

První možností by bylo vyzkoušet jednu z těch služeb pronajímání invalidních vozíků, které fungují na letištích, takže vás tlačí dlouhými chodbami, zatímco jsou zabaleni v přikrývkách, aby lidé neviděli, jak nejste způsobilí pro mobilitu – protože letecké společnosti ne Nedovolte lidem vzít si na palubu invalidní vozíky – můžete se také zkusit zeptat některého z personálu letecké společnosti, zda by nenašel volné místo pro váš kočárek.

Mohou nebo nemusí pomoci v závislosti na typu nálady, ve které jsou, ale nemůže to ublížit; to platí zejména v případě, že na nástup nečekají žádní jiní cestující, kteří by měli námitky, protože většina sedadel v letadle je stejně sklopná, což je činí ideálními i pro kočárky standardní velikosti!

Potřebujete tašku na kontrolu autosedačky?

Odpověď není vždy, ale při rozhodování je třeba zvážit několik věcí. První věc, kterou si musíte položit, je, zda lze vaši autosedačku legálně zkontrolovat na bráně bez tašky.

Pokud to nejde, budete si muset pořídit takový, který splňuje předpisy letecké společnosti. Měli byste také vědět, že ačkoli se to může zdát komplikované a matoucí, většina leteckých společností nechá cestující zkontrolovat zavazadla zdarma, pokud nepřesahují 50 liber (23 kg).

I když každý dopravce má jiné pokyny ohledně toho, kolik zavazadel si můžete vzít na palubu bez dalších poplatků, tato pravidla mají tendenci pracovat ve prospěch rodin, které chtějí snadný výlet přes bezpečnost nebo leteckou dopravu s dětmi!