Jak nainstalovat autosedačku pro batole

V této příručce se dozvíte, jak nainstalovat autosedačku pro batole. Přečtěte si tento článek a dozvíte se více.

Když s instalací autosedačky teprve začínáte, je nejlepší začít tím, že budete mít jako průvodce západkový systém. Systém spodní kotvy nebo LATCH pomáhá dosáhnout bezpečného uchycení před utažením ramenních popruhů a přezek.

Instalace autosedačky pro batolata

– Aby bylo možné správně použít tento způsob instalace, musí být k dispozici alespoň jeden horní popruh, který by se měl vždy připevnit ke kotevnímu bodu za dětskou sedačkou a před zadními sedadly vozidla.

– To by zajistilo, že nedojde k pohybu vpřed v důsledku sil působících na něj během kolizí nebo náhlých zastavení. Také se ujistěte, že jste si pečlivě přečetli všechny pokyny, abyste nevynechali kroky, jako jsou správné úhly sklonu autosedaček pro kojence a batolata. Může to chvíli trvat, ale jakmile to pochopíte, instalace autosedačky se stane hračkou.

Kdy můžete otočit autosedačku dopředu, Graco?

Stropní ventilátor Harbour Breeze: Aby bylo dítě otočeno dopředu, musí být schopno sedět bez pomoci a vážit alespoň 20 liber. Při vzpřímeném sedu by také měli mít dobrou kontrolu nad hlavou, aby se snadno nepřevrhli nebo nenaklonili na jednu stranu.

Pokud vaše dítě splňuje tyto požadavky, můžete je na chvíli otočit, dokud nebudete připraveni změnit jeho polohu zpět proti směru jízdy.

Vzhledem k tomu, že jak Graco, tak The American Academy of Pediatrics (AAP), aby děti zůstávaly v autosedačce obrácené proti směru jízdy, dokud jim nejsou dva roky nebo nedosáhnou horního hmotnostního limitu sedadla, pravděpodobně nenastane čas, kdy pokud se vaše dítě nenarodí předčasně, bude se to muset stát brzy.

Pokud vaše dítě nesplňuje výše uvedené požadavky, mělo by stále zůstat v autosedačce s nastavením proti směru jízdy co nejdéle.

AAP také doporučuje ponechat všechny děti mladší 13 let na zadním sedadle vozidla, abyste si mohli být jisti, že jsou vždy v bezpečí a chráněny v případě nehody nebo nouzové situace, kdy by váš bezpečnostní pás sám o sobě nestačil. držte je mimo nebezpečí.

Během této doby, kdy jste se otočili po směru jízdy, proveďte prosím zvláštní opatření, jako je použití upínacích popruhů nebo určitých typů systémů LATCH (pokud jsou k dispozici), pouze se ujistěte, že je vaše dítě během jízdy řádně zajištěno, i když se některá pravidla mohou mírně změnit, dokud sami od sebe váží více.

Používají konvertibilní autosedačky Graco základnu?

Konvertibilní autosedačky Graco nepoužívají základnu. Tyto modely jsou navrženy tak, aby se vešly do většiny vozů bez extra základny nebo jiného příslušenství, na rozdíl od jiných značek, které mají základny pro své produkty.

Instalace je jednoduchá s těmito typy adaptérů autosedaček, které lze použít na horní část vlastních západkových kotev umístěných uvnitř oblasti zadního sedadla mezi oběma předními sedadly a pod každou loketní opěrkou!

Při instalaci konvertibilní autosedačky Graco pomocí západkových svorek byste ji měli umístit proti směru jízdy, dokud nedosáhnete limitu výšky hmotnosti, než přepnete do režimu po směru jízdy.

To umožňuje kojencům do 30 liber naklonit se a zůstat v bezpečí během cestování! Funkce čtvrtého stupně posilovače prodlužuje tento typ autosedačky daleko za hranice kojeneckého věku a umožňuje batolatům bezpečně jezdit až do hmotnosti 100 liber! Rodiče si mohou nastavit výšku opěrky hlavy a popruhů s nekonečnými pozicemi pro vlastní přizpůsobení.

Jak přeměním svou konvertibilní autosedačku Graco na podsedák?

Konvertibilní autosedačky jsou skvělé pro malé děti, ale až bude vaše dítě starší a větší, budete potřebovat podsedák. Konvertibilní autosedačku Graco lze přeměnit na podsedák pomocí příslušenství zvaného RideSafer Travel Vest.

Jedná se o nositelné zařízení, které vám umožňuje ponechat vaše dítě v jeho současných zádržných pásech, zatímco přechází z řádného připoutaní systémem pětibodových bezpečnostních pásů k samostatnému používání pouze břišního popruhu, aniž by došlo k ohrožení ochrany, kterou jeho dítě poskytuje. nebo její zdrženlivost.

Navíc to nevyžaduje úpravu sedací plochy ani jednoho vozidla, takže jej lze podle potřeby snadno přenášet mezi vozidly, což znamená, že oba rodiče mají přístup ke správným bezpečnostním opatřením bez ohledu na to, kdo má své dítě v kteroukoli chvíli. Je to skvělý způsob, jak udržet své děti v autě v bezpečí a zároveň jim umožnit být mobilnější, když budou starší.

Je lepší pořídit si konvertibilní autosedačku?

Možná si myslíte, že konvertibilní autosedačka je lepší, protože ji lze použít pro sezení zády i po směru jízdy. Možná však zjistíte, že váha tohoto typu autosedačky je poměrně těžká, když se je snažíte snadno přenášet s dítětem uvnitř. Zabírá také více místa na zadním sedadle, což v případě potřeby ponechává méně místa pro ostatní cestující nebo předměty.

Nejpravděpodobněji budete chtít investovat do jedné dětské autosedačky, protože jsou menší a snáze se přemisťují z místa na místo a mnoho sedaček má v dnešní době snadno nastavitelné, takže zvedání i malých miminek do autosedaček nepovede ke zranění nebo bolesti. i pro rodiče!