Jak nahlásit mateřskou dovolenou na daních

Ve Spojených státech jsou zaměstnavatelé povinni nabídnout mateřskou dovolenou. Toto je čas pro matky, aby se zotavily z porodu a spojily se se svými novými dětmi. V tomto blogovém příspěvku budeme diskutovat o tom, jak nahlásit mateřskou dovolenou na daních, abyste se mohli co nejdříve vrátit do práce!

Mnoho zaměstnavatelů bude během této doby platit svým zaměstnancům. V takovém případě není nutné vykazovat příjem z vašich daní, protože nebyl získán tradičně. Pokud vám však byla vyplácena dovolená nebo nemocenské, když jste čerpali mateřskou dovolenou, pak kolik peněz vyděláte, ovlivňuje, kolik dalšího odpočtu lze vzít z vašeho federálního daňového přiznání!

Pokud žena pracuje ve své společnosti více než jeden rok a vydělává více než 250 $ za týden, může si vzít krátkodobou invaliditu až na dvanáct týdnů bez ztráty mezd/výhod tím, že s nimi podá formulář IRS 2688. Zaměstnavatel musí odeslat formulář W-11, ale nemusí srážet zvláštní daň FICA (sociální zabezpečení), pokud k tomu nemáte příležitost.

Celková částka vydělaných peněz za rok také ovlivňuje, kolik se vybírá na daních za výplatu mateřské dovolené, ale existují způsoby, jak můžete získat zpět svůj příjem zpět podáním daňového přiznání a kvalifikací pro získání zápočtu daně z příjmu (EITC) ). Abyste se kvalifikovali, musíte vydělat méně než 49 000 $ ročně se dvěma nebo více dětmi, pokud jsou manželé a jsou spolu, nebo jsou svobodní a vydělávají méně než 20 950 $ v loňském roce.

Můžete se dokonce kvalifikovat podle toho, kolik dětí jste měli; každé dítě zvyšuje, kolik je vráceno! Pokud je to způsobilé, počítejte s tím, že každý měsíc po dobu až dvanácti měsíců po porodu, když se tyto kredity sečtou, navíc v kapse kolem třiceti dolarů navíc.

Vzhledem k tomu, že vám bude vypláceno během volna, bude částka vybíraná na daních na mateřské dovolené záviset na tom, kolik vyděláváte.

Jak se obejdu bez nákupu těhotenského oblečení?

Nákup mateřského oblečení nemusí zlomit banku. Několik internetových obchodů je prodává za mnohem levnější ceny než v obchodních domech a pokud víte, kde hledat, ve vašem místním obchodě se spořitelnou mohou být výhodné nabídky.

Je v pořádku používat cvičební míč během těhotenství?

Cvičební míč může usnadnit provádění určitých činností, jako jsou kliky nebo kliky, ale neměl by se stát vaším hlavním zdrojem cvičení během těhotenství, protože tato cvičení kladou důraz na svaly a vazy v pánvi, což během těhotenství zvýší nepohodlí.

Rovněž se nedoporučuje nosit vysoké podpatky při pokusu o početí, protože studie ukazují, že omezují správné proudění krve do dělohy: mohlo by to potenciálně snížit úroveň plodnosti.

Mohu během těhotenství cvičit?

Dokud neexistují žádné zdravotní důvody, proč byste neměli- pak ano! Cvičení může pomoci snížit příznaky ranní nevolnosti zvýšením průtoku krve do svalů, což uvolňuje tkáň hladkého svalstva, tj. Střevního traktu. Může také zlepšit energetické hladiny v průběhu prvního a druhého trimestru, ale nepřehánějte to ani se nenechte odradit, pokud se po cvičení cítíte unavení, protože odpočinek je pro regeneraci stejně důležitý, zvláště později, když je únava častější.

Pokud jde o bezpečnost cvičení v těhotenství, těhotné ženy by se měly vyvarovat cvičení ve vysokých nadmořských výškách (nadmořská výška větší než 8 000 stop) kvůli riziku vzniku hypoxie.

Co mám očekávat při své druhé předporodní schůzce?

Na začátku této návštěvy budete muset zvážit a změřit před měřením krevního tlaku. Porodní asistentka může cítit vaši dělohu jemným přitlačením dlaní (zkontroluje, jak se zvětšila). Můžete také podstoupit interní vyšetření nebo ultrazvukové vyšetření, abyste zjistili polohu dítěte a změřili jeho srdeční tep.

Někdy může malé množství vaginálního tampónu (kde odeberou některé buňky z děložního čípku) pomoci určit, zda existují nějaké známky toho, že dítě může mít Downův syndrom nebo jiné chromozomální abnormality – všem ženám jsou tyto testy nabízeny bez ohledu na věk! V žádném případě neublíží vám ani vašemu dítěti, takže se nebojte.

Vaše porodní asistentka by vás měla před měřením krevního tlaku zvážit a změřit. Mohou také cítit vaši dělohu (přitlačením rukou), aby zjistili, jak se zvětšila, a mohli by provést interní vyšetření nebo ultrazvukové vyšetření polohy a srdeční frekvence dítěte.

Někdy můžete podstoupit malý vaginální výtěr, kde se odeberou buňky z děložního čípku, což pomůže zjistit, zda existují známky toho, že by dítě mohlo mít Downův syndrom nebo jiné chromozomální abnormality – všem ženám se tato vyšetření nabízejí bez ohledu na věk! Tyto testy nijak nepoškodí vás ani vaše dítě, takže si s nimi při rezervaci schůzky u porodních asistentek nedělejte starosti.

Jaký je rozdíl mezi porodní asistentkou a OBGYN?

Porodní asistentky jsou zdravotničtí profesionálové, kteří studovali porodnictví, mateřské systémy, nemoci novorozenců a celkovou pohodu. Během těhotenství úzce spolupracují s těhotnými ženami, aby zajistily, že zůstanou zdravé, zatímco čekají.

Ob-gyn (porodník/gynekolog) je lékař, jehož specializací je péče o ženský reprodukční systém ve všech fázích života, včetně předkoncepčního období, těhotenství, porodu a dalších. po porodu kolem problémů spojených s porodem, jako jsou problémy s neplodností atd., Porodní asistentka je také spojena s prenatální péčí, poporodními prohlídkami a plánováním rodiny.

Která země má nejštědřejší mateřskou dovolenou?

Přestože se délka mateřské dovolené v jednotlivých zemích liší, je důležité si uvědomit, že některé národy poskytují novým matkám výrazně více placeného volna než jiné. Například v Austrálii mohou čerstvé maminky získat 18 týdnů nebo 52 dní rodičovské dovolené, zatímco ženám v Kanadě je povoleno pouze 17 týdnů (nebo 50 pracovních dnů).