Jak mohu udržet své dítě šťastné v ohrádce? Nápady

Jak mohu udržet své dítě šťastné v ohrádce? Vaše miminko bude v ohrádce spokojené, pokud budete mít zábavné hračky, které vaše dítě zabaví.

Můžete také umístit některé z jejich oblíbených svačin na dosah, aby byli povzbuzeni, aby zůstali na místě, ale přesto měli pocit, že se mohou účastnit činnosti, i když jsou omezeni.

Dalším nápadem je umístit nad ohrádku mobil se stimulujícími figurkami, na které se mohou dívat, když se nudí nebo unaví hraním si s jinými předměty kolem sebe.

To je zvláště důležité, pokud si potřebujete odpočinout od všeho toho vrkání a pláče! Ujistěte se, že uvnitř kotce není nic jiného, ​​co by mohlo zranit vaše děti, jako jsou odkryté šrouby nebo části zařízení, které nejsou v rovině se stěnami atd. A nakonec se ujistěte, že se dobře hodí do jakéhokoli prostoru, který máte na mysli, a že není příliš nízko u země.

Ohrádka je skvělým místem, kde může vaše dítě zůstat, když je potřebujete mít, ale nechcete je mít blízko nebezpečí nebo ostrých předmětů.

Pokud jsou po vhození do kotce obzvlášť vybíravé, zkuste perem pohupovat jednou rukou a pustit si na pozadí uklidňující hudbu, abyste je uklidnili zpět do klidného stavu mysli.

Může 3leté dítě spát ve smečce a hrát si?

Ano, pack n play je skvělé místo pro spaní batolete. Děti často přecházejí z postýlky kolem 18. měsíce a může být náročné najít je někde v bezpečí, kde budou spát, což vám také poskytne klid.

Hračky Pack n jsou perfektní, protože mají velké síťované strany, které umožňují rodičům vidět své dítě kdykoli, aniž by měli skutečné dveře na jedné straně postele.

Jsou robustní se zábradlím obepínajícím všechny čtyři strany, takže neexistuje žádný způsob, jak by se vaše děťátko mohlo odvalit nebo spadnout do mezer mezi sekcemi matrace nebo cokoli jiného, ​​co by mohlo způsobit zranění.

Pack n Plays se dodávají s měkkými plochými matracemi, které jsou vhodné pro batolata, ale starší děti mohou potřebovat něco pohodlnějšího, jako je paměťová pěna, pokud nechtějí spát na tenké matraci.

Další skvělá věc na balení Pack n Play je, že je lze složit a přenášet do různých místností u vás doma nebo dokonce ven, pokud si chcete vzít s sebou hřiště na jeden den u babičky, na venkovní piknik, lenošení u bazénu atd. …

Pack n plays se snadno sestavuje, takže to trvá jen pár minut, než je jeden připraven k použití, což znamená, že nastavení vám nezabrání v užívání si letních aktivit, protože máte další dítě, které stále potřebuje někde v bezpečí spát.

Cestují také nalehko, takže jsou vhodná místa pro kojence i batolata při cestování autem na dlouhé cesty, kde děti potřebují odpočívadlo, ale nemusí mít přístup ke svému lůžku, pokud sdílejí hotelový pokoj s rodiči.

Může 2leté dítě spát v ohrádce?

Ano, ohrádka je ideální pro menší děti. K dispozici jsou různé modely, které se přizpůsobí věku a velikosti vašeho dítěte. Měli byste také zvážit design produktu, abyste zajistili, že se snadno hodí do vašeho domova.

Některé otázky, které můžete mít ohledně spánku v ohrádce, zahrnují: Může tam moje dítě spát? Jak dlouho to bude potřebovat? Je to bezpečné? Dokážu ji dostat ven, když uvízne uvnitř v noci nebo když dřímá? Kdy může moje batole přejít ze spánku v ohrádce? Jaký typ musím koupit hned, aby vydržel, dokud se neodstěhuje?

To vše jsou platné obavy rodičů před nákupem těchto produktů. prvním krokem k nalezení odpovědí na tyto otázky je podívat se na širokou škálu dostupných modelů a poté zúžit své nezbytné funkce v ohrádce.

Jak dlouho děti používají Playards?

Doporučujeme Playards pro použití s ​​dětmi do 50 liber nebo méně. Mnoho rodin zjišťuje, že jejich dítě zůstane na hřišti až do věku 18–24 měsíců, kdy je obvykle čas přemístit je do dětské postýlky a odstěhovat se z hřiště.

Pamatujte, že vaše dítě by nemělo být schopno přelézt žádné boční zábradlí, když je stále na hřišti!

Pro kojence, kteří by se mohli srolovat k horní části postýlky (což se může stát kolem 12 měsíců), důrazně doporučujeme používat místo toho zavinovačku pro kojence – ta zabrání náhodnému udušení tím, že zabrání převalování směrem k hornímu okraji.

Pro jaké věkové kategorie jsou ohrádky určeny?

Dětem, které ještě nedosáhly dvou let, se obecně doporučují ohrádky. Je to proto, že poskytuje bezpečné místo pro hraní nebo spánek, zatímco rodiče mohou mít jistotu, že jejich dítě je neustále nablízku a na dohled.

I když se vaše dítě již začalo pohybovat, měli byste pokračovat v používání ohrádky, dokud nebude příliš velká na to, aby se vešla do její základny nebo z ní nevylezla. Nečekejte, až dojde k nehodě, protože pak budete potřebovat jiný způsob omezení!

Jakmile vaše dítě dosáhne tohoto bodu, zkuste je umístit na místo, kde je k dispozici méně hraček, aby nemohlo tak snadno uniknout (například na koberci).

Pokud se vaše ratolest stále snaží vylézt ven, i když má omezené možnosti, použijte síťované okenní sítě k umístění kolem ohrádky tak, aby nemohlo vylézt, i když na ni budou tlačit.