Jak mít chytřejší dětskou knihu a bloky

Jak mít chytřejší dětskou knížku a bloky? Jedním ze způsobů, jak zajistit, aby vaše dětská knížka byla stejně chytrá jako vaše děťátko, je používat bloky.

Nejen, že pomohou s rozvojem jejich motorických dovedností, ale také se budou moci učit tvary a barvy.

Pokud jde o knihy, deskovky jsou skvělou volbou, protože vydrží žvýkání (nebo slintání). Hledejte ty s jasnými barvami a jednoduchým designem – ideální pro stimulaci dětské mysli.

A nakonec, nezapomeňte si promluvit se svým dítětem! Když budete vyprávět, co děláte, když to děláte, pomůže jim to naučit se jazykové dovednosti v raném věku.

Jak vyrobit pohádkovou knihu pro miminko

Vytváření dětské pohádkové knihy je skvělý způsob, jak uchovat vzpomínky a zabavit vaše dítě. Zde je několik tipů, jak vytvořit pohádkovou knihu pro miminko:

Nejprve se rozhodněte, jaký typ příběhové knihy chcete vytvořit. K dispozici je mnoho různých možností, takže si udělejte čas na procházení různých možností.

Jakmile se rozhodnete pro typ knihy, shromážděte všechny materiály, které budete potřebovat. To zahrnuje věci jako papír, nůžky, lepidlo a fixy.

Dále začněte přemýšlet o příběhu, který chcete vyprávět. Může to být cokoli, od jednoduché pohádky před spaním až po složitější příběh. Jakmile budete mít základní myšlenku stanovenou, začněte ji formulovat slovy. Zapište si každou větu nebo scénu na samostatný papír.

Jakmile budete mít všechny části rozepsané, je čas začít knihu dávat dohromady. Začněte tím, že každý kus papíru přehnete napůl a poté je slepíte. Jakmile jsou všechny stránky slepené, přidejte jakékoli konečné úpravy, jako jsou ilustrace nebo fotografie.

Výroba dětské pohádkové knihy je zábavný a snadný projekt, který může dělat každý. S trochou kreativity můžete vytvořit drahocennou památku, ze které se bude vaše dítě těšit po mnoho let. Vyzkoušejte to ještě dnes!

Máte nějaké tipy na výrobu dětských pohádkových knížek? Podívejte se na související články o tom, jak vytvořit dětskou knihu a Jak vyplnit rodokmen v dětské knize!

Co zapsat do knihy záznamů o miminku?

Pokud jde o dětské pexeso, existuje tolik různých způsobů, jak na to jít. Můžete si koupit předem připravenou knihu, vyrobit si vlastní nebo dokonce použít jednoduchý notebook. Ale co byste měli napsat do knihy záznamů o miminku?

Zde je několik nápadů:

* Zaznamenejte hlavní milníky, jako jsou první kroky nebo první slova.

* Dokumentujte zvláštní okamžiky, jako jsou svátky nebo rodinné dovolené.

* Zapisujte si vtipné věci, které vaše dítě říká nebo dělá.

* Zahrňte fotografie a umělecká díla z celého roku.

Můžete také použít svou knihu záznamů o miminku jako způsob, jak zdokumentovat své myšlenky a pocity o rodičovství. To je obzvláště příjemné, když se na to později na silnici podíváme.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete používat svou knihu záznamů o miminku, důležité je, abyste si našli čas na její vyplnění. Je to zvláštní způsob, jak zdokumentovat první rok (nebo roky) života vašeho dítěte, a bude si ho cenit po mnoho let. Tak nečekejte – začněte psát ještě dnes!

Co píšete do výroční knihy?

Existuje mnoho věcí, které můžete napsat do knihy výročí, ale nakonec záleží na tom, co bude pro pár nejvíce znamenat. Některé nápady zahrnují psaní o tom, jak jste se s párem seznámili, svou oblíbenou vzpomínku na ně, co pro vás jejich vztah znamená a rady pro šťastnou společnou budoucnost.

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to pochází ze srdce, a přejte jim vše nejlepší v tento zvláštní den. Knihy k výročí jsou krásným způsobem, jak ukázat, jak moc vám na nich záleží.

Všechno nejlepší, [jméno]! Zde je [počet] dalších let štěstí!

Poprvé jsme se setkali s [párem] na [události]. Od začátku bylo jasné, že jsou určeny jeden pro druhého.

Moje oblíbená vzpomínka na [pár] je [příběh].

Jejich vztah pro mě znamená [prohlášení].

Moje rada pro šťastnou společnou budoucnost je [rada].

Všechno nejlepší, [Vaše jméno]

[Datum]

Jak vytvoříte sešit k prvnímu výročí?

Pokud se cítíte vychytralí, zápisník je skvělý způsob, jak si uchovat vzpomínky z prvního společného roku. Vše, co potřebujete, je stavební papír, nůžky, lepidlo a fotografie. Můžete také přidat upomínkové předměty, jako jsou útržky vstupenek do kina nebo lisované květiny. Buďte kreativní a bavte se!

Chcete-li začít, vystřihněte ze stavebního papíru dvanáct obdélníků. Toto budou vaše měsíční stránky. Na každou stránku zapište něco zvláštního, co se ten měsíc stalo.

Může to být něco velkého, jako je zasnoubení nebo odjezd na dovolenou snů, nebo něco menšího, jako je piknik v parku nebo společný kurz tance.

Poté začněte přidávat své fotografie a upomínky. Přilepte je a přidejte popisky, které vysvětlí, co se v každém z nich děje. Můžete také přidat ozdoby, jako jsou samolepky nebo konfety.

Až budete hotovi, vložte stránky do pořadače nebo fotoalba a užijte si pohled na všechny své šťastné vzpomínky!