Jak koupit těhotenskou podprsenku

Pokud jste těhotná nebo o těhotenství uvažujete, pak budete chtít vědět, jak si koupit těhotenskou podprsenku. Není to tak jednoduché, jako když jdete do obchodu a jeden si vyberete, ale s tímto průvodcem se můžete skvěle hodit!

Takto si koupíte těhotenskou podprsenku

– Předem znáte svoji velikost, takže až se vaše měření během těhotenství změní, budete mít k dispozici snadný nákup.
– Pamatujte, že většina podprsenek je podprsenka, zatímco některé nemají žádnou podporu. Vybírejte moudře podle toho, kolik podpory potřebujete.
– Ujistěte se, že jsou popruhy dostatečně dlouhé, protože se mohou během těhotenství zkrátit kvůli přibývání na váze v jiných oblastech vašeho těla.

Co můžete dělat v létě, když jste těhotná?

Během těhotenství se můžete stále účastnit několika letních aktivit. Některé však mohou být nutné upravit nebo se jim úplně vyhnout v závislosti na trimestru, ve kterém se účastníte.

Co si oblékáte na těhotenské focení?

Když jdete na těhotenské focení, je důležité nosit oblečení, které odpovídá ročnímu období a díky kterému se budete cítit nejlépe. Noste oblečení s barvami nebo vzory, které lichotí vašemu tónu pleti a barvě vlasů. Obecně vybírejte oblečení v neutrálních barvách, jako je černá, bílá nebo šedá, protože ty budou dobře fotografovat, aniž by rušily dětskou bouli. Vyhněte se tučným výtiskům, protože mohou soupeřit o pozornost s dětskou boulí na fotografiích.

Co mám jíst během těhotenství?

Během těhotenství existují určité potraviny, kterým by se ženy měly vyhýbat, jako jsou syrové ryby, nedovařené maso a vejce kvůli bakteriálním rizikům, která jsou se všemi spojena. Těhotné ženy potřebují více kyseliny listové, než kolik lze přirozeně nalézt v potravinách, proto se doporučuje užívat doplňky 400 mcg denně.

Těhotné ženy by měly také užívat doplňky železa během těhotenství, protože během těhotenství, zejména ve druhém a třetím trimestru, jsou vysoké nároky na tuto živinu.

Co hledat v těhotenském pásu?

Pokud je to možné, vyzkoušejte si těhotenský pás během těhotenství, kdy by mohl existovat prostor navíc pro rostoucí změny velikosti břicha. Mějte také na paměti, jak často (a kde) plánujete nošení opasku, a také to, zda materiál bude nejlépe fungovat pro zachování tepla/prodyšnost v závislosti na povětrnostních podmínkách!

Mám si koupit těhotenské oblečení nebo jen větší velikosti?

Chvilku můžete nosit běžné oblečení, ale nejpohodlnější je těhotenské oblečení.

Jaké typy obuvi potřebuji během těhotenství?

Nezapomeňte přidat nějaké roztomilé boty, pokud plánujete, že se po narození dítěte stanete opět aktivní! V případě potřeby zvažte také pořízení dvou nebo dvou tenisek nebo tenisek. Další dobrou volbou obuvi by byly sandály vhodné na léto, aby se snadno nazouvaly i nazouvaly, aniž by je lámaly dovnitř.

Kdy potřebujete těhotenské oblečení?

Ve třetím trimestru budete potřebovat těhotenské oblečení.

Jak měří váš náraz?

Lékaři měřící páskou měří, jak je velká a odhadují datum porodu.

Existuje ve Spojených státech otcovská dovolená?

Ano, otcovská dovolená ve Spojených státech existuje a nabízejí ji některé společnosti na základě státního práva.

Kdo určuje způsobilost FMLA?

Zaměstnavatelé se musí řídit federálním zákonem o rodinné zdravotní dovolené (FMLA), aby zjistili, zda má zaměstnanec vážný zdravotní stav. FMLA umožňuje zaměstnancům, kteří odpracovali alespoň 1250 hodin v klouzavém roce před čerpáním dovolené z práce, až 24 týdnů neplacené dovolené chráněné zaměstnání, kterou mohou využít v případě nemoci nebo péče o nemocného člena rodiny.

Pokud jste těhotná a potřebujete volno z práce, bude se to započítávat jako jedno nepřetržité období podle zákona FMLA, pokud jej zaměstnavatel nerozdělí na více období kvůli požadavkům na recertifikaci. U poruch souvisejících s těhotenstvím způsobených porodem a porodem, prenatální péčí nebo jakýmikoli komplikacemi souvisejícími s těhotenstvím nebo porodem se podle zákona FMLA čas nezahrnuje.

Jaké problémy mohou nastat během kojení?

Mezi možné problémy s kojením patří bolest bradavek, nízká zásoba mléka, ucpané potrubí nebo mastitida (zánět prsu). Pokud se u vás vyskytne některý z těchto problémů, je důležité vyhledat pomoc u laktační poradkyně, protože by mohly vést k dalším komplikacím.

Mohu při užívání FMLA dostávat zaplaceno?

FMLA umožňuje zaměstnanci využít během období FMLA dle svého uvážení naběhnuté placené volno (dovolená/nemoc/dovolená), ale toto volno neprodlouží nárok na 12týden neplaceného volna poskytovaného FMLA. Těhotenská neschopnost je považována za vážný zdravotní stav, takže jakákoli absence související s těhotenstvím by se kvalifikovala, i když ve výše uvedeném seznamu nikdo nezmínil „mateřství“.

Pokud jde o těhotenskou neschopnost, existují dvě možnosti: První možností je využít již získané nemocenské hodiny a hodiny dovolené až do 26 týdnů, které mohou trvat až 12 týdnů. Druhou možností je neplacené volno začínající po 26 týdnech až do narození dítěte, které může trvat až 12 týdnů.

Zatímco jste na FMLA, máte právo vrátit se na stejnou práci nebo na ekvivalentní pozici s minimem 16 hodin týdně a kompenzací srovnatelnou s tou, kterou jste získali před odjezdem na dovolenou.

Pokud dojde k zásadním změnám podmínek po návratu z dovolené- zaměstnavatel musí zaměstnance informovat do dvou pracovních dnů před jejich návratem, aby mohly být otázky zodpovězeny předem. Zaměstnanec se navíc nemůže vzdát svých práv podle zákona FMLA, pokud by se po návratu z mateřské invalidity změnily jakékoli podmínky (např. Zvýšení platu).

Co se stane, když nečerpáte celých 12 týdnů mateřské dovolené?

Trvání déle než standardní 12týdenní mateřská dovolená může někoho dostat do obtížné situace, pokud mu před příchodem dítěte dojde zaplacené volno nebo si vezme méně než šest týdnů po porodu, protože vyčerpal příspěvek.