Jak hromadit plenky

Jak hromadit plenky? Pokud máte dítě, pak víte, že plenky procházíte rychle. Průměrné miminko spotřebuje až šest desítek plen týdně! To je hodně plen, takže je důležité udělat si jejich zásoby.

Zde je několik tipů, jak na to:

– Koupit ve velkém. Pleny se často prodávají v balení po 12 a více. Jejich nákup ve velkém vám může z dlouhodobého hlediska ušetřit peníze.

– Hledejte kupony. Kupóny na plenky lze nalézt v novinách a online. Nezapomeňte je připnout a použít při nákupu dalšího balení plen.

– Připojte se k předplatnému klubu. Předplatné kluby jako Amazon Mom nabízejí slevy na plenky a další dětské potřeby.

– Použijte cashback kreditní kartu. Některé kreditní karty nabízejí cashback u určitých typů nákupů, včetně plen. Ověřte si u své kreditní karty, zda je to váš případ.

Jaká velikost plenky se nejčastěji používá?

Nejpoužívanější velikost plenky je Size-Six. Poté následuje velikost pět a poté velikost čtyři. Velikost tři je nejméně oblíbená velikost plenek. Tyto informace byly získány z průzkumu mezi rodiči s dětmi, které v současnosti nosí plenky.

Průzkum byl proveden s cílem zjistit, která velikost plen je mezi rodiči nejoblíbenější, aby společnost mohla naskladnit více této velikosti ve svých obchodech.

Velikost šest:

  • 54 % respondentů uvedlo, že tuto velikost používají nejčastěji

Velikost pět:

  • 27 % respondentů uvedlo, že tuto velikost používají nejčastěji

Velikost čtyři:

  • 14 % respondentů uvedlo, že tuto velikost používají nejčastěji

Velikost tři:

  • Pouze pět procent respondentů uvedlo, že tuto velikost používají nejčastěji.

Průzkum také zjistil, že:

  • 85 % rodičů nejvíce používá plenky velikosti šest
  • 75 % rodičů nejvíce používá plenky velikosti pět
  • 60 % rodičů nejvíce používá plenky velikosti čtyři
  • Pouze 35 % rodičů používá plenky velikosti tři nejvíce. plenka, velikosti, oblíbené, číslo, procenta, průzkum, děti, společnost, obchody, shromážděno, aktuálně, Tyto informace byly získány z průzkumu mezi rodiči s dětmi, které právě nosí plenky.

Průzkum byl proveden s cílem zjistit, která velikost plen je mezi rodiči nejoblíbenější, aby společnost mohla naskladnit více této velikosti ve svých obchodech. 54 % respondentů uvedlo, že tuto velikost používají nejčastěji, následovala velikost pět s 27 % a pak velikost čtyři se 14 %. Pouze pět procent respondentů uvedlo, že nejčastěji používají velikost tři.

Kolik plen potřebuji za měsíc?

To je otázka, kterou si mnozí rodiče kladou, když se chystají stát se novými rodiči. Odpověď na tuto otázku závisí na velikosti vašeho miminka, na tom, jak často vaše miminko kaká a čůrá a zda budete plenky prát sami nebo používat jednorázové plenky.

Pokud používáte jednorázové plenky, budete potřebovat asi 24-30 plen za měsíc. Pokud perete látkové plenky, budete potřebovat cca 18-24 plen za měsíc. Mějte na paměti, že pokud vaše dítě kaká více než jednou denně, budete potřebovat více než 18-24 látkových plen.

Bez ohledu na to, jaký typ plen se rozhodnete použít, je vždy důležité mít pro každý případ po ruce plenky navíc! Nikdy nevíte, kdy vaše miminko vyfoukne nebo kdy vám dojdou plenky.

Některé další věci, které budete pro své dítě potřebovat, zahrnují:

– Přebalovací podložka

-Utírá

– Krém na plenkovou vyrážku

– Odříhnutí hadříků

– Boppy polštář (nebo jiný typ podpory kojení)

– Kojící podprsenky a vložky (pokud kojíte)

-Sušenky a dupačky (zejména pokud je venku zima!)

Může být užitečné vytvořit si seznam všech věcí, které budete potřebovat, než se vaše dítě narodí, abyste měli jistotu, že budete mít vše připraveno, až přijde velký den!

Protékají látkové plenky hodně?

Odpověď na tuto otázku závisí na tom, jaký typ látkových plen používáte. Pokud používáte jednorázové vložky, pravděpodobně budou hodně prosakovat.

Pokud ale používáte all-in-one nebo kapesní látkové plenky se savými vložkami, pak tolik neprosakují. Někteří lidé také používají vlněné potahy na látkové plenky, aby zabránili protečení. Záleží tedy na konkrétním typu plenky, kterou používáte.

Někteří lidé také zjišťují, že látkové plenky mají tendenci v noci více prosakovat, protože se mohou nasytit rychleji než přes den. Pokud je to pro vás problém, můžete zkusit použít zdvojovač (dodatečnou vložku) do plenky v noci. To pomůže udržet pokožku vašeho dítěte během noci suchou.

Kolik procent rodičů používá látkové plenky?

Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď, protože závisí na řadě faktorů, jako je umístění rodičů a jejich osobní preference.

Podle studie National Diaper Bank Network se však odhaduje, že 24 % až 36 % rodičů ve Spojených státech používá látkové pleny. V jiných zemích je toto číslo pravděpodobně vyšší.

Existuje mnoho důvodů, proč se rodiče mohou rozhodnout používat látkové plenky před jednorázovými. Někteří věří, že jsou pro dětskou pokožku zdravější, zatímco jiní je považují za ekonomičtější z dlouhodobého hlediska.

Látkové plenky se také mohou předávat z dítěte na dítě, což snižuje plýtvání. Ať už je důvod jakýkoli, používání látkových plen má mnoho výhod, které převáží případné počáteční náklady nebo nepříjemnosti.

Přestože používání látkových plen má mnoho výhod, může být pro prvorodiče výzvou.

Mezi nejběžnější problémy patří správné skládání a přišpendlení plenky, aby neprosakovala a nezpůsobovala nepohodlí, a také účinné praní bez poškození. Naštěstí s náležitým výzkumem a praxí lze tyto problémy snadno vyřešit!

Mnoho rodičů se při tomto rozhodování ocitne mezi skálou a tvrdým místem; jednorázové plenky se postarají o dětský zadeček za dostupnou cenu, ale časem vedou k velkému množství odpadu, zatímco znovupoužitelné plenky vyžadují více finančních investic předem, aby se později vyrovnaly náklady.

To, co je správné, závisí do značné míry na vašich osobních preferencích – to, co funguje nejlépe pro jednu rodinu, nemusí být jednoduše proveditelné pro jinou.