Jak dostanu své dítě, aby spalo v ohrádce

Jak přimět své dítě, aby spalo v ohrádce? Pokud se vaše dítě stěhuje do ohrádky, nezapomeňte je na to připravit. A

mnoho dětí se bojí a je zmatených, když jdou do kotce, protože nechápou, proč tato velká „klec“ zabrala jejich pokoj – ale pokud jste s nimi změnu probrali předem, pak to nebude problém !

Můžete také zkusit použít hračky nebo dokonce lůžkoviny z jejich postýlky uvnitř kotce, aby se cítili jako doma. Někteří rodiče použili velké polštáře na sobě jako měkké přistávací místo, kde spící miminka nenarazí na tvrdou podlahu a budou stále pohodlně spát, zatímco jiní místo toho používají nějaké plyšáky nebo přikrývky. Jen si pamatuj:

Cílem není jen uspat vaše dítě v ohrádce – jde o to, aby si tam zvyklo spát, abyste je nakonec mohli přesunout z ohrádky úplně do jejich pokoje!

– Někteří rodiče prvních pár nocí dávají na zem vedle postele malou matraci do postýlky, dokud si dítě nezvykne spát samo.

– Můžete také zkusit použít šumový stroj nebo aplikaci bílého šumu v telefonu, abyste pomohli dítěti usnout.

– Pokud máte potíže, můžete vždy zkusit dát své dítě do kotce, když jste s ním stále v místnosti – ale udělejte to pouze tehdy, pokud se cítíte pohodlně a bezpečně!

Některé další věci, které je třeba mít na paměti, když vaše dítě začíná spát v ohrádce:

– Ujistěte se, že je pero umístěno na místě, kde je dostatek světla a čerstvého vzduchu.

– Nedávejte pero do blízkosti oken nebo dveří, protože by je vaše dítě mohlo odemknout a uniknout.

– Před uložením dítěte ke spánku zkontrolujte teplotu v místnosti – nechcete, aby se příliš ochladilo!

– Pokud se vaše dítě začne rozčilovat, snažte se nebýt frustrováno. Chvíli potrvá, než si zvyknou spát na novém místě – prostě zkoušejte různé věci, dokud něco nezabere. A hlavně se uvolněte a užijte si tuto novou etapu v životě vašeho drobečka!

Jak si vyrobit domácí ohrádku?

Budete potřebovat:

-Kus látky alespoň osm stop dlouhý a šest stop široký

-Šicí stroj nebo jehla a nit

-Nůžky

-Pravítko nebo měřicí páska

– Špendlíky

Začněte tím, že přehnete látku napůl tak, aby byla široká čtyři stopy. Šijte podél okraje pomocí ½ palce přídavku na švy. Surový okraj prošijte šikmým nebo klikatým stehem, abyste zabránili roztřepení.

Otočte trubku pravou stranou ven. Přeložte každý konec o ¼ palce a stiskněte. Šijte těsně u přeloženého okraje. Tím vytvoříte hotový okraj na ohrádce. Nyní jste připraveni sešít strany. Změřte 14 palců od jednoho konce trubky a udělejte značku špendlíkem.

Opakujte na druhém konci. Šijte podél obou těchto značek, abyste vytvořili roh, poté opakujte pro všechny čtyři rohy. Nyní se můžete rozhodnout, jak vysoké chcete mít stěny ohrádky. Změřte dolů od jednoho horního rohu a vytvořte další špendlík v libovolném rozměru až do 44 palců.

Opakujte s protějším horním rohem tak, aby byly navzájem zrcadlové. Nyní změřte napříč mezi dvěma kolíky a označte tuto vzdálenost v několika bodech kolem řady (ne více než 23 nebo 24). Připojte každý bod nakreslením rovných čar pomocí pravítka nebo měřicí pásky jako vodítka.

Jak uděláte z ohrádky válendu?

Nejprve si budete muset koupit ohrádku. Najdete je ve většině obchodů, které prodávají kojenecké potřeby. Jakmile budete mít ohrádku, odstraňte jeden z bočních panelů.

Vznikne tak dostatečně velký otvor pro matraci na válendu. Poté vložte matraci do ohrádky a znovu připevněte boční panel. Nakonec přidejte nějaké povlečení a vaše dítě má svou válendu!

Pokud si vaše dítě v posteli rádo čte nebo se dívá na televizi, je to skvělý způsob, jak mu poskytnout vlastní prostor, aniž by zabíralo příliš mnoho místa ve vaší ložnici. Navíc se velmi snadno nastavuje a sundává, takže jej můžete použít, kdykoli budete potřebovat. šťastný!

Jak se vyrábí podložka do ohrádky?

No, potřebujete pár materiálů. Nejprve budete potřebovat nějakou látku. Typ látky se může lišit v závislosti na tom, kolik vycpávek a odolnosti chcete mít v podložce do ohrádky. K tomuto účelu můžete použít i starou přikrývku nebo jiný druh látky.

Pak ji stačí rozřezat do čtvercového tvaru, aby se perfektně hodil k vaší konkrétní velikosti ohrádky! Pokud je to možné, zkuste udělat více vrstev, pokud hledáte ještě větší pohodlí a tlumení nárazů a pádů při hraní uvnitř pera.

Nakonec sešijte každou stranu nití podél tří stran a ponechte jednu otevřenou stranu, která vám poslouží jako otvor, když dáte své dítě do nové podložky nebo je přebalujete, když udělalo nepořádek.

Nyní jste připraveni vytvořit úvazy, které udrží podložku ohrádky na místě. K tomu budete potřebovat nějakou stuhu nebo provázek a tavnou lepicí pistoli.

Ustřihněte dvě stejné délky stuhy (nebo provázku) a poté každou přeložte napůl tak, aby na jednom konci byla smyčka a surové konce se setkaly na druhé straně, jak je znázorněno na fotografii. Každý přeložený konec bezpečně přilepte tavnou lepicí pistolí.

Nyní vezměte každou smyčku a dejte ji kolem protilehlých rohů čtverce tkaniny, jak je vidět na obrázku. Ujistěte se, že je dostatečně těsná, aby se podložka příliš neposouvala, ale ne tak těsná, aby bylo obtížné ji nazouvat a sundávat kvůli výměně plen nebo čemukoli jinému, co musíte udělat.

Nakonec budete chtít označit podložku do ohrádky jménem vašeho dítěte nebo nějakou jinou identifikační značku. To lze snadno provést pomocí látkového pera nebo dokonce jen permanentního fixu. Teď, když někdo jiný sleduje vaše děťátko, bude přesně vědět, čí je to podložka!