Jak dlouho trvá mateřská dovolená v Ohiu? Co potřebuješ vědět!

Mnoho nových rodičů se ptá, jak dlouhá je mateřská dovolená v Ohiu? Co potřebujete vědět o tom, jak dlouhá je mateřská dovolená v Ohiu.

Od roku 2017 federální vláda nařizuje, aby zaměstnavatelé nabízeli 12 týdnů neplaceného volna zaměstnancům, kteří porodili nebo adoptovali dítě v posledním roce. To je jen o týden více, než bylo požadováno, než byly provedeny změny podle zákona o rodině a zdravotní dovolené (FMLA).

Zákon FMLA rovněž obsahuje ustanovení, která zaměstnavatelům ukládají poskytnout až 26 týdnů rodinné zdravotní dovolené ročně, včetně dnů pracovní neschopnosti, pokud se zaměstnanec musí starat o nejbližšího člena rodiny s vážným zdravotním stavem.

U pracovníků na plný úvazek ve společnostech s 50 a více zaměstnanci je to až 12 týdnů neplacené mateřské dovolené. Některé státy však schválily zákony s požadavky, které jsou pro zaměstnance s novými dětmi štědřejší.

Podle Ohio Department of Job and Family Services (OD JFS) Ohio spadá do posledně jmenované kategorie a nabízí možnost šesti týdnů placeného lepení volna po porodu nebo adopci za 50 procent platu. Zákon o rodinné a zdravotní dovolené (FMLA) navíc nabízí až 12 týdnů neplaceného volna.

Jaký je význam vhodného oblečení pro těhotenství?

Když jste těhotná, je důležité se přiměřeně oblékat podle postavy. Nechcete oblečení, které se prohýbá nebo má nízký výstřih, protože to způsobí problémy s natahováním kůže a může vést k vyrážkám. Oblečení by také mělo být dostatečně pohodlné, abyste si mohli sednout, aniž byste se v určitých oblastech těla cítili příliš zúžení.

Jaký je rozdíl mezi porodními sestrami a porodními a porodními sestrami?

Porodní sestry a porodní a porodní sestry spolupracují jako tým a poskytují vynikající péči o ženy během těhotenství, porodu a poporodního období. Porodní a porodní sestra pracuje v nemocnici nebo v porodním centru, kde porodní sestry obvykle pracují doma s porodními asistentkami.

Jakými způsoby můžete zmírnit bolesti zad v těhotenství?

Ženy často pociťují bolesti celého těla, zatímco očekávají, ale nejčastěji si stěžují na bolesti dolní části zad. Dobrým způsobem, jak tomu zabránit, je investice do podpůrného pásu, který pomáhá udržet vaši dělohu, aby nezatěžovala vaši páteř. Udržování zdravého držení těla také pomáhá zajistit snadnější dobu porodu.

Pokud vás bolí záda, zkuste použít tepelné ošetření nebo si dát teplou koupel. Pomáhat může ležet na zádech s polštářem pod koleny, ale také cvičit a masírovat. Těhotenské pásy jsou vynikajícím způsobem, jak předcházet bolestem dolní části zad během těhotenství, zejména pro ty, kteří dlouhé hodiny stojí nebo chodí.

Kolik velikostí šálků zvětšíte, když jste těhotná?

Těhotenství může způsobit přibírání na váze dvěma způsoby; dítě potřebuje jídlo a vaše tělo živiny. Výsledkem je, že většina žen zjistí, že jim v těhotenství naroste jedna nebo více velikostí podprsenky. Během těhotenství byste si měla pořídit nové podprsenky, protože není zdravé, aby se vyvíjející se prsa delší dobu nosila v těsném oblečení.

Jak přežijete neplacenou mateřskou dovolenou?

Mnoho čerstvých matek se může po narození dítěte ocitnout v boji s neplacenou mateřskou dovolenou. Existuje však mnoho různých způsobů řízení, než se mohou vrátit do práce.

Zatímco ženy se potřebují spojit se svými dětmi, většina bude toužit vrátit se co nejdříve zpět do pracovního procesu, aby během této doby nemusely čelit finančním potížím.

Získáte zpět práci po mateřské dovolené?

Poté, co byla žena delší dobu bez práce, si často kladou otázku, zda je jejich práce bude čekat, až se vrátí. I když to závisí především na firemní politice a na tom, jak dlouho si někdo vzal dovolenou, většina společností je ochotna přivítat zpět zaměstnance s otevřenou náručí, pokud je to pro ně stále výhodné.

Mnoho žen však může přijít o ztrátu seniority kvůli době mimo práci, což může ovlivnit budoucí kariérní příležitosti. Pokud jste například dostali menší odpovědnost, protože jste se neúčastnili schůzek, když jste byli mimo, pak váš šéf může předpokládat, že během mateřské dovolené budou zrušeny i další úkoly. Tento předpoklad by mohl ženám v budoucnu ztěžovat pohled na propagační akce.

Co když se rozhodnu nevrátit se po mateřské dovolené?

Toto rozhodnutí bude záviset na různých faktorech, například na tom, zda vám to zaměstnavatel dovolí, a na tom, kolik volna vám zbývá do návratu na plný úvazek.

Některé společnosti mohou povzbudit zaměstnance s nevyužitými prázdninami, aby vydělali peníze, aby mohli trávit více času doma se svými dětmi, zatímco jiné umožňují jednotlivcům využívat nemocenské dny v případě potřeby během let vychovávajících děti.

Některá pracoviště mohou bohužel považovat mateřskou dovolenou za dovolenou. V takovém případě vám po návratu do práce vyprší placené volno. Měli byste také zvážit, co se stane, pokud budete mít po návratu z první mateřské dovolené další dítě.

Kdy mám nastoupit na mateřskou dovolenou?

Většina zaměstnavatelů vyžaduje potvrzení lékaře, které prokazuje, že jste těhotná. V závislosti na typu dovolené, kterou vám zaměstnavatel nabízí, může být možné, že ženy, které byly zaměstnány kratší dobu než ostatní, dostanou dávky v mateřství dříve.

Laskavá připomínka:

Poradenství v oblasti těhotenství: Dobrým způsobem, jak by se těhotné ženy mohly psychicky a fyzicky připravit na porod, by bylo naučit se relaxační techniky, jako je meditace nebo jóga, a zároveň se účastnit jiných aktivit.

Těhotenské tipy: Sestry mohou také pomoci zmírnit bolest pomocí specifických nástrojů, které se doporučují používat po porodu, aby se zvýšil průtok krve zpět do svalů a tkání ženské pochvy nebo perinea. Tyto nástroje výrazně sníží riziko infekce, zánětu, bolestivosti a bolesti a zároveň podpoří celkové zdraví v těchto oblastech, což je během těhotenství nejdůležitější.