Jak dlouho může dítě zůstat v koši

Když bylo malému Brodymu něco málo přes tři měsíce, jeho matka řekla, že už věděla, že nemá v úmyslu zůstat na jednom místě tak dlouho. Spací návyky dítěte a to, jak dlouho zůstane v kočárku, závisí na rodičích. Je ale důležité vědět, jak dlouho může dítě v jednom spát.

Existuje mnoho různých typů basinetů, proto se zaměříme na ty, které se používají po generace. Tento typ povlečení existuje už od doby, kdy byly vynalezeny plenky. Chcete -li zjistit, jak dlouho by vaše dítě mělo zůstat v kočárku, musíte vědět, jak je staré a jak velké, když stojí vedle své postýlky nebo jiného kusu nábytku.

Délka času potřebného k přechodu z jedné spánkové fáze do druhé se liší podle věku a vývojových fází.

Kdy je nejlepší přesunout dítě do postýlky?

Když je vašemu dítěti šest měsíců, můžete ho začít odstavovat od kočárku. Pokud je stále držen nebo houpán v sedící poloze a ještě se nepřevrátil. Prozatím může být nejlepší zůstat na místě! Měli byste také zvážit, jak dobře budou všichni spát, pokud všichni v noci spí společně- zejména proto, že děti potřebují více odpočinku než dospělí.

Existuje mnoho důvodů, proč uvažovat o přemístění dítěte do jeho pokoje, ale než tak učiníte, ujistěte se, že je to pro jejich prospěch. Možná je budete chtít odstěhovat, pokud:

  • Prostor bude brzy potřebovat někdo jiný (například když je ve městě nové dítě)
  • Jste připraveni vyrazit na dovolenou s rodinnými příslušníky. I když k tomuto typu změn by mělo docházet postupně v průběhu času místo jedné velké směny najednou.

Kdy je vaše dítě připraveno na přechod

Krok 1: Hmotnostní limity pro basety se pohybují od 15 do 20 liber. Menší nebo předčasně narozené dítě ho může používat déle než větší, takže byste měli začít přecházet, než vaše dítě překročí limit.

Krok 2: Plytkost kočárku je pro dítě nebezpečná. Mohl by vypadnout nebo se převrhnout a způsobit zranění, které se nevyplatí riskovat, pokud jsou k dispozici další bezpečné možnosti!

Krok 3: Vypadá vaše dítě nepříjemněji? Bije hlavou do horní části svého kočárku, s nohama vzhůru ve vzduchu jako vyvrácená želví skořápka? Váš malý může být dlouhý a vytáhlý, ale mohlo by se zdát, že jsou mrzutí, když se na něj díváte shora!

Krok 4: Věděli jste, že do 3–6 měsíců mohou děti déle spát a vstupovat do hlubších fází?

Procesy zapojené do přechodu do postýlky

Aby se připravila na noc, přesunula Dailey Brodyho z postýlky na matraci. Bylo to období přizpůsobení pro oba, ale asi po týdnu ho mohli nechat přes noc ve svém pokoji bez jakýchkoli problémů!

Děti a rodiče dělají přechod z maminčiny náruče do vlastní postele vzrušujícím. Pohodlné místo pro kojení nebo noční krmení ve školce s bílým šumem, noční osvětlení, které vás tím vším provede, a dětská chůvička, to jsou jen některé nástroje, které pomohou překlenout mezery mezi místnostmi – zejména při přechodu od zavinutých dětí !

Můžete také využít čas strávený na bříšku doma během denních hodin, než půjdou do své nové postýlky: to jim pomůže zvyknout si nejen na spaní na zádech, ale také na spánek břicha (což většina dospělých upřednostňuje).

Dailey učinila těžké rozhodnutí nechat svého malého syna Brodyho chůvu. Pro klid duše používala video monitory a nyní na ně také přísahá; když Daily odešel před dvěma týdny, byla tam nějaká počáteční obava z toho, jak to bude fungovat, ale všichni si zvykli na své nové uspořádání během jedné nebo dvou nocí poté, co se nejprve pořádně upravili podle různých plánů.

Význam aplikací pro dítě

Díky aplikaci Dormi a cloudové chůvičce můžete ze svého starého tabletu nebo telefonu udělat bezdrátový video monitor. Nainstalujte obě na každé zařízení a ujistěte se, že jsou připojeni k WiFi otevřeným připojením; umístěte jedno na dosah dítěte a druhé nechte doma, kde je bezpečně mimo dosah!

Nejlepší na tom je, že tyto systémy fungují skvěle pro zaneprázdněné rodiče, kteří nemají vždy čas (nebo energii) utíkat zpět domů po každém malém zakřiknutém pozorování toho, co se děje poblíž.

Můžete svému dítěti dovolit přespat, když se převaluje?

Než začnete s jejich přechodem, je důležité zajistit, aby vaše dítě překročilo limit. Jakmile se začnou převalovat nebo se pokusit posadit, jejich mělkost může způsobit nebezpečí tím, že způsobí vypadnutí a špičky basinetů, což může vést k vážnějším zraněním, jako jsou zlomeniny lebky!

Závěr

Pokud jste z tohoto pohybu nervózní, zkuste dítě uložit do postýlky na krátkou dobu spánku. Hrajte si s malým, když si zdřímnou nebo ho rozloží, když perou prádlo! Pokud se vyskytne problém dostat se dostatečně blízko, abych mohl neustále sledovat, co se děje, aniž bych rušil (jako při hraní), zapojení monitoru a sledování všeho bude fungovat dobře- pamatujte na to, že nemusíte provádět více úloh najednou. může naše spící dítě zmást ještě víc, než cokoli jiného.