Jak dát dohromady rodinnou obrázkovou knihu pro miminko

Jak sestavit rodinnou obrázkovou knížku pro miminko? Vytvoření rodinné obrázkové knihy pro miminko je zábavný a snadný způsob, jak s nimi sdílet příběh své rodiny.

Zde je několik tipů, jak sestavit rodinnou obrázkovou knihu pro miminko:

– Vyberte si téma nebo zaměření knihy. To vám pomůže rozhodnout se, jaké obrázky zahrnout a jak je uspořádat.

– Shromážděte všechny obrázky, které chcete použít. Můžete si vybrat staré fotky, nové fotky nebo kombinaci obojího.

– Seřaďte obrázky. Můžete je seřadit chronologicky, podle témat nebo jakkoli chcete.

– Napište popisky ke každému obrázku. Mohou to být krátké popisy, vtipné příběhy nebo cokoli jiného, ​​co chcete k fotografii sdílet.

– Přidejte jakékoli další požadované prvky, jako jsou ilustrace, citáty nebo básně.

– Svažte knihu dohromady a užívejte si!

Vytvoření rodinné obrázkové knihy pro miminko je skvělý způsob, jak uchovat historii vaší rodiny a vytvořit speciální památku pro vaše dítě. S těmito tipy snadno sestavíte krásnou a smysluplnou obrázkovou knížku, kterou bude vaše dítě milovat po mnoho let.

Co mám napsat do knihy pro své vnouče?

To je otázka, kterou si klade mnoho prarodičů. I když žádná odpověď nevyhovuje všem prarodičům, některé tipy mohou být užitečné při rozhodování, co napsat.

Jedním z tipů je zamyslet se nad tím, co by o vás chtělo vědět vaše vnouče. Jaké jsou vaše oblíbené vzpomínky? Jaký byl život, když jsi byl dítě? Jaké lekce jste se za ta léta naučili? Sdílení příběhů a rad z vlastního života může být cenným dárkem pro vaše vnouče.

Dalším tipem je zamyslet se nad tím, co by budoucí generace mohlo považovat za zajímavé nebo užitečné. Existují rodinné recepty nebo dědictví, které byste mohli předat? Co rodinná historie nebo příběhy, které se dědí z generace na generaci? Mohou to být skvělý způsob, jak spojit své vnouče s jejich dědictvím.

Ať už se rozhodnete do knihy pro své vnouče napsat cokoli, nejdůležitější je, aby to vycházelo ze srdce. Kniha plná lásky a vzpomínek bude navždy uchována. Vnoučata rychle rostou, takže si udělejte čas a napište pro ně něco speciálního, dokud můžete.

Co napsat do knihy, kterou darujete?

Pokud někomu darujete knihu, možná budete chtít do knihy něco napsat. Může to být citát, který je pro vás speciální, nebo jednoduše zpráva, která přeje příjemci všechno nejlepší. Pokud si nejste jisti, co napsat, zvažte použití některého z těchto uvozovek:

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, který nikdy nečte, žije jen jeden.“ – George R. R. Martin

„Není žádný přítel tak loajální jako kniha.“ – Ernest Hemingway

„Knihy jsou nejtiššími a nejstálejšími přáteli; jsou nejdostupnějšími a nejmoudřejšími poradci a nejtrpělivějšími učiteli.“ – Charles W. Eliot

„V literatuře stejně jako v lásce jsme ohromeni tím, co volí druzí.“ – Andre Maurois

„Pokoj bez knih je jako tělo bez duše.“ – Marcus Tullius Cicero

„Mimo psa je kniha nejlepším přítelem člověka. Uvnitř psa je příliš tma na čtení.“ – Groucho Marx

„Nemohu žít bez knih.“ – Thomas Jefferson

„V knihách je více pokladů než v celé pirátské kořisti na Ostrově pokladů a nejlepší ze všeho je, že si toto bohatství můžete užívat každý den svého života.“ – Společnost Walta Disneyho

Když do knihy, kterou darujete, napíšete něco promyšleného, ​​ukazuje to, že vám na dané osobě záleží, a zaměříte se na to, proč jste pro ni vybrali právě tuto knihu. Je to pěkný způsob, jak udělat dárek ještě osobnějším a nezapomenutelným.

Máte nějakou oblíbenou knihu, kterou rádi darujete? co o tom píšeš? Přečtěte si související články Jak získat umění pro vaše miminko a Jak vykoupat miminko

Co mám napsat do knihy pro své vnouče?

To je otázka, kterou řeší mnoho prarodičů. Zatímco někteří mohou mít pocit, že by měli sdílet svůj životní příběh, jiní se obávají, co říci a jak to bude přijato.

Existuje mnoho úžasných knih, které vám mohou pomoci provést tento proces. „Grandparents Journal: A Keepsake to Write In“ od Lea Redmond je skvělá volba, která poskytuje vyplnění prázdných stránek a výzvy k zápisu do deníku. Tato kniha pomáhá prarodičům zachytit jejich vzpomínky, myšlenky a moudrost a předat je dalším generacím.

Pokud si nejste jisti, kde začít, zvažte tyto tipy:

* Sdílejte své oblíbené rodinné recepty nebo tipy na vaření. Jídlo je skvělý způsob, jak se spojit s blízkými, a vaše vnouče ocení, když na vás bude mít lahodnou připomínku.

* Pište o svém dětství a věcech, které pro vás byly důležité, když jste vyrůstali. Jaké jsou některé životní lekce, které jste se naučili?

* Podělte se o své oblíbené rodinné tradice a vysvětlete, proč jsou pro vás tak výjimečné.

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce. Vaše vnouče si tuto knihu bude vážit po mnoho let.