Jak dát dohromady ohrádku Cosco

V tomto příspěvku na blogu se dozvíte, jak sestavit ohrádku Cosco. Kroky jsou jednoduché a snadno použitelné. Číst dál.

Postup Jak sestavit ohrádku Cosco

Krok 1: Položte ohrádku na bok.

Krok 2: Připevněte každý podpěrný sloup k příslušnému otvoru v podložce pomocí šroubováku nebo vrtáku a utáhněte, dokud nebude zajištěn.

Krok tři: Složte sloupky do základny otočením o 90° a poté je podle potřeby bezpečně zajistěte. Konečně můžete použít svou novou ohrádku Cosco!

Jak odstraníte skvrny od vody z ohrádky?

Ohrádky se nemusíte vzdát jen proto, že má skvrny. Existuje několik způsobů, jak je dostat ven pomocí domácích potřeb. K tomuto účelu můžete použít například přípravek na odstraňování skvrn na olejové bázi nebo majonézu.

Před odstraněním zbytků pomocí papírové utěrky nebo hadříku byste měli nanést roztok a nechat ho přes noc.

Nakonec omyjte vlažnou vodou a pokud možno ihned osušte na slunci. Další možností je připravit pastu z jedlé sody smíchané s peroxidem vodíku, nechat ji hodinu působit, než znovu vydrhnete skvrny špíny, které zůstanou po důkladném umytí teplou vodou.

Tento typ ošetření bude dobře fungovat, zvláště pokud jsou problémy se silnými skvrnami kolem okrajů, kde se shromažďuje vlhkost, když si dítě zdřímne.

Můžete také použít ocet nebo bělidlo, ale buďte opatrní při použití s ​​jakoukoli látkou! Alternativně můžete skvrny před opětovným umístěním dítěte do ohrádky jednoduše ručně setřít, pokud jsou čerstvé.

Může dítě spát v ohrádce místo v postýlce?

Ne, dítě by nemělo spát v ohrádce. Dětská ohrádka je jako postýlka, ale postrádá čelo a stupačky, které pomáhají udržet vaše dítě v bezpečí. Když dáte své dítě do postele, ujistěte se, že je na zádech bez přikrývek nebo polštářů, které by je udusily.

Také se vyhněte jakýmkoliv nárazníkům, protože ty mohou představovat nebezpečí, pokud se vaše dítě během spánku snaží příliš pohybovat. Aby miminka měla dostatek prostoru, když jsou venku z postýlky, použijte úložné koše z Ikea, které se dodávají v různých barvách, takže se děti nebudou ve svých pokojíčkách nudit!

Nakonec umístěte lampy do blízkosti oken nebo venkovních světel v dosahu kojenců, kteří nevědí, jak daleko mohou samy dojít!

Z čeho je vyrobena podložka na hraní pack n?

Hrací podložky Pack n jsou vyrobeny z různých materiálů. Jedním z běžných typů je pěnový materiál, který se používá již léta a poskytuje miminkům velké pohodlí.

Ostatní hrací podložky mohou být vyrobeny z plastu nebo směsi bavlny/polyesteru. Například má smysl pořídit si voděodolnou podložku, která dokáže snadno vyčistit jakékoli rozlité tekutiny během krmení a zároveň ochrání matraci vašeho dítěte před poškozením vlhkostí!

Zabrání vám také umýt celou postel pokaždé, když dojde k nějaké nehodě, a ušetří vám peníze i starosti jedním tahem.

Nejlepší věc na těchto povlečeních: jsou k dispozici přímo zde na Amazonu s dopravou zdarma v mnoha velikostech a barvách, takže nalezení něčeho dokonalého pro vaše nejmenší nezabere vůbec mnoho času.

Jak dlouho může dítě používat balíček a hrát si?

Pack n play umožňuje miminkům spát, odpočívat a hrát si. Dítě se tedy musí ve svém batohu a hrát pohodlně, aby si užilo vše, co mu nabízí. Rodiče by si však také měli uvědomit, jak dlouho mohou smečku používat.

Zde je několik věcí, které byste měli vědět:

Standardní hmotnostní limit na většině pack ‚n play je 35 liber nebo méně (asi 16 kg). Většina výrobců doporučuje přemístit vaše dítě z dětské sedačky ve věku kolem pěti měsíců.

Tento věk se však liší v závislosti na pokynech výrobce a také na limitech výšky a hmotnosti doporučených spotřebitelskými organizacemi, jako je Consumer Reports. Po dosažení těchto milníků mohou kojenci začít spát ve smečce a hrát si.

Pack n plays jsou určeny pro děti do dvou let věku nebo méně, v závislosti na konkrétních pokynech výrobce.

Někteří rodiče se rozhodnou je používat, když převádějí své dítě z dětské postýlky do postele pro „velké dítě“, ale nedoporučuje se to, protože to může mít za následek zranění, pokud vaše dítě vypadne z boku.

Většina výrobců doporučuje převádět děti kolem 24 měsíců, aby děti již nepotřebovaly žádnou další ochranu proti pádu ze stran a měly dostatek místa k převrácení na břicho, aniž by uvízly (což by mohlo vést k udušení).

Po 30 librách (asi 14 kg) nebo výšce 32 palců si před použitím přečtěte uživatelskou příručku, protože některé modely nepodporují větší hmotnosti; tyto limity jsou obvykle uvedeny v návodu.

Může 6měsíční dítě spát v balení a hrát si?

Ano, většina dětí může spát ve smečce a hrát si po dosažení věku šesti měsíců. Vzhledem k tomu, že vaše dítě je téměř v tomto bodě, neměli byste mít problém uložit ho do postele s několika přikrývkami a jejich oblíbeným miláčkem nebo plyšákem.

Pokud se však uprostřed noci probudí s pláčem, možná bude nejlepší, když ji necháte spát samotnou, pokud je to možné, protože některá miminka potřebují tento zvláštní komfort od maminky, když jsou zvyklá spát vedle nás po celou dobu prvních několik měsíců!