Jak čistit použité ohrádky

V této příručce se dozvíte, jak čistit použité ohrádky.

Čištění použité ohrádky není tak skličující úkol, jak by se mohlo zdát. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete mít svou ohrádku jako novou během okamžiku!

Chcete-li začít, odstraňte všechny hračky nebo předměty, které mohou být uvnitř ohrádky. Poté pomocí slabého roztoku mýdla a teplé vody otřete všechny povrchy ohrádky.

Ujistěte se, že se dostanete do všech zákoutí a skulin! Jakmile dokončíte čištění ohrádky, nechte ji před opětovným složením zcela vyschnout na vzduchu.

Nyní, když víte, jak vyčistit použitou ohrádku, můžete si být jisti, že svému malému dítěti poskytnete bezpečné a čisté místo na hraní!

Jak sundáte balíček a hrajete?

Existuje několik způsobů, jak sundat balíček a hrát. Jedním ze způsobů je jednoduše jej složit podél stávajících záhybů. Dalším způsobem je rozebrat jej na jednotlivé části.

Pokud se jej rozhodnete složit, nejprve odstraňte všechny hračky nebo jiné předměty, které mohou být uvnitř. Poté najděte dva boční panely a spodní panel. Složte každý z bočních panelů a poté složte spodní panel.

Jakmile jsou všechny tři panely složené, zvedněte horní část balíčku a hrajte, abyste jej složili. Nakonec zajistěte balíček a hrajte tím, že svážete připojené popruhy dohromady.

Pokud se rozhodnete jej rozebrat, nejprve odstraňte všechny hračky nebo jiné předměty, které mohou být uvnitř. Poté najděte čtyři rohové sloupky.

Dva z rohových sloupků budou mít kovové smyčky – ty budete muset nejprve odstranit. Chcete-li to provést, jednoduše odšroubujte knoflík v horní části každé smyčky. Jakmile jsou smyčky odstraněny, můžete sundat látkové panely, které tvoří strany a spodní část batohu, a hrát si.

Nakonec odstraňte zbývající dva rohové sloupky a dejte všechny součásti stranou, dokud je nebudete chtít znovu použít.

Jak si založíte hřiště?

Budete si muset zakoupit několik položek, abyste si mohli zahrát své hřiště. Tyto zahrnují:

– Plachta

-Pár bungee šňůrek

– Dětská brána

Nejprve budete muset ve svém domě najít oblast, kterou můžete oddělit pro hřiště. Dobrá velikost hřiště je asi 12 čtverečních stop.

Jakmile najdete perfektní místo, budete muset plachtu položit. Ujistěte se, že plachta je dostatečně velká, aby pokryla celou plochu hřiště. Dále použijte bungee šňůry k upevnění rohů plachty k nábytku nebo jiným pevným předmětům.

Ujistěte se, že šňůra není příliš napnutá, protože nechcete, aby byla plachta natažena příliš těsně a představovala nebezpečí pro vaše dítě. Nakonec postavte dětskou bránu u vchodu do hřiště. To zajistí, že vaše dítě zůstane v bezpečí a v bezpečí uvnitř hřiště.

Nyní jste připraveni nechat své ratolesti užít si svůj nový herní prostor! Nezapomeňte na ně neustále dohlížet, protože mohou najít nové a vynalézavé způsoby, jak otestovat hranice svého hřiště.

S trochou snahy můžete svému dítěti vytvořit bezpečné a zábavné prostředí, ve kterém bude prozkoumávat a hrát si. Tak se tam vydejte a začněte si zakládat vlastní hřiště ještě dnes!

Jak zboříte hřiště?

Na tuto otázku opravdu není snadná odpověď. Záleží na typu hřiště, které máte, a na tom, jak je poskládáno. Pokud máte hřiště s kovovým rámem, budete ho muset rozebrat, než ho budete moci sundat.

To může být složité, zvláště pokud nemáte správné nástroje. Pokud máte hrací plochu s dřevěným rámem, můžete ji rozebrat bez větších problémů. Ale zase záleží na tom, jak se to poskládá. Nejlepší způsob, jak to zjistit, je prostudovat si pokyny dodané s vaším hřištěm.

Pokud vše ostatní selže, můžete vždy zavolat výrobci vašeho hřiště a požádat ho o pomoc s jeho odstraněním. Měli by vám být schopni poskytnout konkrétní pokyny pro váš model.

Zbourat hřiště nemusí být těžké. S trochou trpělivosti a správnými informacemi byste to měli bez problémů zvládnout.

Jak sbalíte balíček Cosco pro hraní?

Pokud používáte Cosco pack n play pro své dítě, musíte vědět, jak jej správně zabalit. Zde je několik tipů:

– Ujistěte se, že jsou započítány všechny kusy. Měli byste mít rám, matraci a látkové strany.

– Složte rám a matraci dohromady. Rám bude pravděpodobně mít výklopné části, které lze složit.

– Položte látkové strany na rám a matraci. Ujistěte se, že látka je hladká a bez záhybů.

– Srolujte celý balíček a hrajte z jednoho konce na druhý. Dávejte pozor, abyste na žádnou část příliš netlačili.

Jakmile batoh srolujete, můžete jej zajistit pomocí nosných popruhů. Ty jsou obvykle umístěny na straně balíčku n play.

Ujistěte se, že popruhy jsou pevné a nejsou volné. Nechcete, aby se váš balíček n play rozbalil, když ho nesete!