Jak čistit potah matrace na kočárek Simmons City Sleeper

V této příručce se naučíte potah na matrace Clean Simmons City Sleeper. Kroky jsou celkem jednoduché a snadno se dodržují.

Kroky k čištění potahu matrace na městský spánek Simmons

Krok první: Rozbalte potah matrace, odstraňte veškerý plastový nebo papírový obal.

Krok dva: Praní v pračce studenou vodou v jemném cyklu s použitím jemného pracího prostředku bez bělidla. Sušit v sušičce na nízké teplotě, aby se zabránilo smršťování látky, a používat nechlorové bělidlo pouze v případě potřeby. Nežehlete ani chemicky nečistěte, protože by to mohlo látku zničit.

Můžete také prát ručně v případě, že to potřebujete z jakéhokoli důvodu. Po vyjmutí plastových obalů z polštářové vložky před vložením do pračky také postupujte podle výše uvedených kroků jedna až čtyři! Užijte si svou novou podložku pod matraci!

Jak odstraníte zadní sedadlo ze sedačky a stání Baby Trend?

Chcete -li sejmout zadní sedadlo z dvojitého kočárku Baby Trend Sit and Stand, musíte se nejprve ujistit, že jsou obě přední sedadla zcela sklopná. Jakmile to provedete, zatlačte rukama na každou stranu lišty zadního nárazníku, dokud nevyskočí ze zajištěné polohy. Poté byste měli být schopni zvednout na obou stranách jednoho nebo druhého konce (v závislosti na tom, jakým způsobem chcete), aby se sedadlo vysunulo z rámu.

Jak dlouho mohu nosítko používat?

Záleží! Většina dopravců s občasným používáním vydrží přibližně šest měsíců; pokud jsou však používány denně, mohou trvat jen tři měsíce, než se opotřebovávají při intenzivním používání. To také závisí na tom, jak staré je vaše dítě. Pokud je vašemu dítěti méně než šest měsíců, je nejlepší používat nosič, dokud nedosáhne tohoto věku; pokud však máte starší dítě (šest měsíců a více), pak může být v pořádku přestat používat, jakmile dosáhnou hmotnosti 15 liber.

Kdy byste neměli používat kočárek?

Nepoužívejte kočárek, pokud se vaše dítě může volně pohybovat. Pokud se obáváte o bezpečnost svého dítěte, podívejte se po takovém, který má zajištěné boky nebo popruhy.

Na co si mám dát pozor při nákupu basinky?

Kočárky mají často více hraček a pomůcek než ostatní dětské sedačky. Určitě se podívejte na věkové a váhové limity.

Co je dětské odrážedlo?

Dětské odrážedlo vypadá velmi podobně jako dětská sedačka, ale má nohy, které umožňují odrážení, houpání nebo kymácení. Většina modelů má také připevněné hračky a uklidňující vibrace. Tyto typy sedadel mohou vašemu dítěti pomoci usnout nebo se uklidnit, když jsou naštvané.

Co bych měl u dětského odrážedla hledat?

Před koupí odrážedla je důležité zvážit maximální hmotnostní limit. Některé modely unesou pouze 20 liber, zatímco jiné podporují více než 30 liber. Pokud máte větší dítě, měli byste se poohlédnout po odrážedle, které unese větší váhu.

Před použitím dětských odrážedel je důležité zkontrolovat, zda váš model nemá volné části nebo části, které by mohly při používání spadnout. Také se chcete ujistit, že kolem sedadel, popruhů nebo hraček nejsou žádné ostré hrany.

Co dalšího potřebujete vědět o Pack N Play basinetech a podnosech?

Při používání jakéhokoli výrobku na spaní vždy pamatujte na umístění dítěte na záda, aby se při spánku nepřevrátilo na břicho, což by mohlo způsobit udušení. Rovněž se ujistěte, že nejsou žádná nechráněná místa, kde by se mohly prsty zachytit, protože by to mohlo způsobit zranění, takže je nikdy nenechávejte bez dozoru ani nepoužívejte nebezpečný výrobek.

V jakém věku by mělo dítě přestat spát v kočárku?

Doporučuje se nechat dítě spát v kočárku, dokud nedosáhne věku pěti měsíců. Po této době by bylo lepší nechat je místo toho spát na postýlce. Tím se zabrání jakémukoli riziku udušení, ke kterému může dojít, pokud stále používáte kočárek.

Rovněž se doporučuje přestat používat zařízení, jakmile vaše dítě dosáhne výšky 30 palců nebo 75 centimetrů, protože se již nevejde správně a mohlo by se zachytit mezi tyče, což by představovalo velké nebezpečí. Měli byste se ujistit, že nejsou žádná nechráněná místa, kde by se mohly prsty zachytit, protože by to mohlo způsobit zranění, takže je nikdy nenechávejte bez dozoru ani nepoužívejte nebezpečný výrobek.

Nejlepší způsob čištění Uppababy Vista Rumble Seat

Než začnete s jakýmkoli typem čištění, měli byste vyjmout všechny odnímatelné polštáře, jako jsou vložky do plenek pro novorozence a polštáře na podporu hlavy dítěte. Měli byste začít odstraněním textilie sedadla z rámu, aby se místo úplně vysušilo.

Při sušení zajistěte, aby žádné přímé sluneční světlo nenaráželo na sedadlo Vista Rumble, protože to může časem vést k vyblednutí barev a popraskání tkanin, což může výrobek poškodit. Nedoporučuje se ani namáčení ve vodě, protože to může způsobit, že jsou skvrny obtížnější nebo nemožné, pokud jsou ponechány příliš dlouho bez dozoru.