Hračka ohrádka Jak dát dohromady? Tipy

Dětská ohrádka jak sestavit? Nyní, když máte všechny díly, je čas je poskládat!

V závislosti na velikosti a tvaru vaší ohrádky se bude proces montáže lišit.

Zde je však několik obecných tipů, jak začít:

-Začněte připojením všech panelů. Pokud má vaše ohrádka rohové konektory, začněte nejprve těmi.

-Jakmile jsou všechny panely připojeny, zajistěte je na místě pomocí dodaných svorek nebo spojek.

-Pokud má vaše ohrádka podložku, vložte ji hned. V opačném případě vyložte dno ohrádky měkkými dekami nebo ručníky.

– Umístěte své hračky do ohrádky a nechte své dítě, aby si to užilo!

Jak ukotvíte ohrádku?

Existuje několik různých způsobů, jak ukotvit ohrádku. Jedním ze způsobů je použít pytle s pískem nebo vodou naplněné džbány umístěné po obvodu ohrádky. Dalším způsobem je připevnit ohrádku pomocí lan nebo popruhů připevněných k těžkým předmětům, jako jsou škvárové bloky.

Ať už zvolíte kteroukoli metodu, ujistěte se, že jsou kotvy pevně na svém místě a že se ohrádka nemůže pohybovat. Nechcete, aby vaše dítě mohlo ohrádku tlačit nebo přetahovat!

Dalším důležitým aspektem je zajistit, aby podlaha ohrádky byla polstrovaná a pohodlná. Měkká podložka nebo nějaké tlusté přikrývky by měly stačit.

Chcete, aby si vaše dítě mohlo užívat čas v ohrádce, nebylo nepříjemné nebo nešťastné.

Je nutná dětská ohrádka?

Jako novopečený rodič si možná říkáte, zda je dětská ohrádka nezbytná. Přeci jen je to jen další výbavička pro miminko, pro kterou musíte najít místo a může to být drahé. Existuje však několik dobrých důvodů, proč uvažovat o pořízení ohrádky pro vaše nejmenší.

Zde jsou čtyři důvody, proč může být dětská ohrádka cenným doplňkem vašeho domova:

Poskytuje bezpečné místo pro hraní vašeho dítěte. Dětská ohrádka poskytuje vašemu dítěti bezpečný, uzavřený prostor, kde si může hrát, zatímco vy děláte věci kolem domu nebo si odpočinete. Je důležité mít své dítě neustále pod dohledem, ale mít vyhrazený prostor na hraní vám to může usnadnit.

Je to přenosný herní prostor. Dětská ohrádka se snadno nastavuje a sundává, takže je skvělá na cesty. Ať už jedete k babičce nebo na dovolenou, ohrádka může poskytnout vašemu dítěti známé místo, kde si může hrát, když jste mimo domov.

Může být použit pro jiné účely. Kromě toho, že je ohrádka bezpečným místem pro hraní vašeho dítěte, může být také použita jako provizorní přebalovací stanice, místo, kde může zůstat váš mazlíček, když jste mimo domov, nebo dokonce další úložný prostor pro hračky a další předměty. .

Je to cenově dostupné. Dětské vybavení může být drahé, ale ohrádky jsou relativně dostupné ve srovnání s jinými předměty, jako jsou kočárky a autosedačky. Můžete najít ohrádky za méně než 100 dolarů a mnoho z nich má funkce, jako jsou vestavěné hračky, hudba a úložné kapsy.

Pokud váháte, zda pořídit či nepořídit dětskou ohrádku, zvažte tyto čtyři důvody, proč mohou být cenným doplňkem vašeho domova. S tolika výhodami je těžké udělat chybu s tímto všestranným kusem vybavení.

V jakém věku byste měli přestat používat ohrádku?

Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď. Někteří rodiče se cítí pohodlně používat ohrádku do dvou nebo tří let věku jejich dítěte, zatímco jiní věří, že jakmile dítě začne chodit, je čas ohrádku vyřadit.

Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, kdy jejich dítě přeroste z používání ohrádky. Lze se však řídit některými obecnými pokyny.

Většina odborníků se například shoduje na tom, že jakmile dítě samo vyleze z ohrádky, je načase ji přestat používat.

Navíc, pokud je dítě dostatečně staré a vysoké na to, aby dosáhlo na vrchol stěn ohrádky a pokusilo se přes ně přelézt, je také pravděpodobně připraveno jít dál.

Pokud si nejste jisti, zda je vaše dítě připraveno absolvovat svou ohrádku, je vždy nejlepší poradit se se svým pediatrem.

Jak si vytvoříte balíček a hrajete?

Budete potřebovat několik věcí: balíček a hru, nějaké přikrývky nebo ručníky a nějaké hračky nebo jiné předměty, aby se vaše dítě zabavilo.

Nejprve nastavte balíček a hrajte na požadovaném místě. Poté vezměte přikrývky nebo ručníky a složte je do provizorních stěn po obvodu balíčku a hrajte si. Vytvoříte tak bezpečný prostor pro zkoumání vašeho dítěte.

Nakonec přidejte hračky nebo jiné předměty. Ujistěte se, že je vše v dosahu vašeho nejmenšího, aby se mohlo bavit a přitom zůstat v bezpečí!

Má batolecí postýlka stejnou velikost jako balení na hraní?

Odpověď zní ne, dětská postýlka není stejně velká jako pack n play. Postýlka pro batole je menší na šířku a délku, ale je vyšší.

Výška matrace pro batolecí postel je asi 15 palců, zatímco výška matrace typu pack n play je jen asi pět palců. Kromě toho mají batolecí postele obvykle zábradlí na obou stranách, aby se vaše dítě během spánku nevyvalilo.

Pack n přehrání tuto funkci nemá. A konečně, většina pack n play je určena pro cestování a není tak pevná jako běžný rám postele.

Pokud uvažujete o přechodu svého dítěte z batolecí do dětské postýlky, mějte tyto rozdíly na paměti! Přečtěte si další články, například jak zajistit horní kolejnice v ohrádce a jak složit kulovou jamku ohrádky Focusun.