Efektivní způsoby, jak skončit po mateřské dovolené

Mnoho lidí má problém se rozhodnout, jak dlouho bude trvat po mateřské dovolené. Je v pořádku skončit? Jak víte, jak dlouho je to vhodné? To všechno jsou běžné otázky, které se rodí při přemýšlení o tom, jak po mateřské dovolené skončit. Tento článek bude diskutovat o tom, jak skončit po mateřské dovolené a kolik týdnů mateřské dovolené je vhodné, a také o výhodách a nevýhodách ukončení práce po volnu kvůli porodu.

Tipy, jak přestat po mateřské dovolené

Neexistují univerzální odpovědi na to, kolik týdnů mateřské dovolené byste si měli vzít, ale existuje několik způsobů, jak k této záležitosti přistoupit a usnadnit si to při pokusu o výběr vhodného volna z práce po porodu.

Nejprve si promluvte se svým zaměstnavatelem o tom, jak dlouho by chtěli, aby jejich zaměstnanci odešli, než se vrátí, což by mohlo být výhodné, pokud se ucházíte o nové zaměstnání nebo pracujete s někým jiným, kdo může v tomto období potřebovat pomoc.

Za druhé, povídání si s jinými ženami může také poskytnout vhled do toho, kolik času si vzaly a líbilo se jim to; mějte však na paměti, že situace každého se liší, takže vědět, co funguje nejlépe, je klíčové, ať už je to šest týdnů nebo méně nebo déle.

Nakonec, kolik času si myslíte, že je pro vás nejlepší? To může záviset na tom, jak snadno si váš zaměstnavatel myslí, že se přizpůsobí novému rozvrhu, a jestli jsou doma další děti nebo nedovolí, jak mohou také potřebovat pozornost.

Můžete pobírat nemocenské na mateřské dovolené?

Ano. Promluvte si se svým zaměstnavatelem a zjistěte, zda vám může poskytnout více informací.

Těhotné ženy by se měly během tohoto zvláštního období svého života soustředit na udržování dobrých výživových návyků tím, že budou jíst zdravá jídla nabitá ovocem & amp; vegetariáni spolu s chudými bílkovinami, jako jsou ryby nebo kuřecí prsa.

Co mám dělat, když se mi začal ukazovat žaludek?

Zkuste kolem pasu nosit volnější oblečení a více spát! Také je to pravděpodobně jen plyn.

Mohu získat druhé zaměstnání na mateřské dovolené?

Ne, pokud váš zaměstnavatel neřekne ano. Promluvte si s nimi a zjistěte, zda vám mohou poskytnout více informací.

Jaké věci bych měla udělat před porodem?

Jezte zdravě, cvičte pravidelně, každou noc hodně spěte. Nestresujte se příliš! Je to jen dítě, ne konec světa. Zkuste během porodu cvičit různé dýchací techniky dodávka pro úlevu od bolesti.

Jak dlouho před termínem porodu byste měla odejít na mateřskou dovolenou?

Záleží na zásadách vaší společnosti.

Co se stane, když se po mateřské dovolené NHS nevrátím do práce?

Budete považováni za AWOL a mohli byste čelit disciplinárním krokům. Nejlepší je zavolat jim co nejdříve nebo si promluvit se svým personálním oddělením.

Jaký je nejdříve čas, kdy se mohu vrátit z mateřské dovolené?

Obvykle máte nárok na FMLA po 12 týdnech těhotenství a je na vašem zaměstnavateli, pokud jde o to, kdy se můžete vrátit. Ověřte si s nimi ale jejich zásady! Možná máte více možností, než co řekli poprvé!

Existují nějaké úlohy, které jsou osvobozeny od nové rodičovské dovolené?

Ano – pokud pracujete v továrně/nebezpečném prostředí (stavebnictví), pak se vás to vůbec netýká. Rovněž ti, kteří vlastní 50%a více svého podnikání, nejsou v žádném případě zahrnuti, takže si to zkontrolujte před nástupem na rodičovskou dovolenou!

Jaký je nejdříve čas, kdy se mohu vrátit z mateřské dovolené?

Obvykle máte nárok na FMLA po 12 týdnech těhotenství a je na vašem zaměstnavateli, pokud jde o to, kdy se můžete vrátit. Ověřte si s nimi ale jejich zásady! Možná máte více možností, než co řekli poprvé!

Jak se mám cítit během těhotenství? Jak to ovlivní můj každodenní životní styl/rutinu?

Fyzické příznaky se liší od člověka k člověku, ale zahrnují únavu, nevolnost, zvracení, pálení žáhy a bolesti hlavy. zažívací potíže spolu se změnami hmotnosti/chuti k jídlu nebo chutě na jídlo. Může také dojít ke zvýšenému vaginálnímu výtoku, což dává smysl, protože tam jsou všechny tyto extra.

Který mateřský polštář je nejlepší?

Skvělý způsob, jak podpořit své tělo a udělat si během těhotenství větší pohodlí, je použití těhotenského polštáře. Na trhu je mnoho různých typů polštářů, ale možná jednou z nejlepších možností právě teď je celotělový polštář Snoogle od Leachco.

Jaký je rozdíl mezi těhotenstvím a mateřstvím?

Těhotenství je období, kdy žena nosí a vyživuje své dítě in utero. Mateřství se týká všech zdravotních stavů, s nimiž se ženy setkávají během těhotenství, včetně fyzických příznaků, jako je únava, nevolnost, zvracení, pálení žáhy & zažívací potíže spolu se změnami hmotnosti/chuti k jídlu nebo chutě na jídlo. Může také dojít ke zvýšenému vaginálnímu výtoku, což dává smysl, protože kolem se vznášejí všechny tyto hormony navíc!

Co se stane, pokud dítě zemře během mateřské dovolené?

Není běžné, aby dítě zemřelo během mateřské dovolené, ale stává se to. Žena by měla svému zaměstnavateli co nejdříve sdělit, že se vrátí do práce, a později vysvětlit, proč. Může také potřebovat pravidelně volno, pokud ke smrti dítěte došlo při všech traumatických nebo jiných rodinných mimořádných událostech.