Dream On Me Ohrádka Jak Složit

Ohrádka Dream On Me Jak složit? Až skončíte s používáním ohrádky Dream On Me Playpen, složte ji podle následujících pokynů.

#1. Nejprve odstraňte matraci a vložku.

#2. Matrace přeložte napůl a poté ji pevně srolujte.

#3. Dále přeložte každou stranu ohrádky dovnitř, dokud se uprostřed nedotknou. Ujistěte se, že suchý zip směřuje ven, aby ohrádka zůstala zavřená.

#4. Nakonec zastrčte jakoukoli volnou látku a připněte uzavírací pásek kolem složené ohrádky pro snadnou přepravu nebo skladování.

Ohrádku Dream On Me Playpen lze snadno přepravovat nebo skladovat podle těchto jednoduchých kroků! Když jej nepoužíváte, jednoduše jej složte a zajistěte uzavíracím páskem. Díky této funkci je ideální na cesty!

Jak otevřete balíček Urbini a hrajete?

Chcete-li otevřít balíček a hrát, musíte zatlačit na obě strany rámu. Poté jej zvednutím vyjměte z přepravního pouzdra. Než se pokusíte zavřít nohy, ujistěte se, že nejsou přilepené nebo slepené statickou elektřinou.

Je-li to nutné, použijte sušicí list tak, že jej umístíte do jedné nohy po druhé, přičemž zavíráte každou část rámu, poté pevně zatlačte na místo, dokud všechny čtyři rohy bezpečně nezaklapnou.

Jakmile je vše zajištěno bez jakýchkoli otvorů mezi díly, zatáhněte ještě jednou silně podél všech okrajů, aby nedošlo k žádnému oddělení během tohoto posledního kroku kvůli malým mezerám vytvořeným časem, které by mohly poškodit bezpečnost vašeho dítěte!

Pro cestovní účely doporučujeme používat tašku Urb navrženou přímo pro ohrádku Urbini.

Jak rozebíráte ohrádku?

Nejprve odstraňte šrouby ze základny ohrádky.

Poté sejměte horní panel ohrádky.

Nakonec prořízněte všechny spojky nebo popruhy, které drží panely pohromadě.

Teď, když jste to rozebrali, co uděláte se všemi kousky? No, to záleží na tom, k čemu je chceš používat.

Možná je můžete dát dohromady a vytvořit novou hračku pro vaše dítě, nebo je možná můžete použít jako součást jiného projektu úplně. Bez ohledu na to, co se rozhodnete udělat, teď alespoň víte, jak rozebrat ohrádku!​

Jak nastavíte balíček pro hraní?

Chcete-li nastavit balíček n play, budete muset nejprve najít volné místo u vás doma. Jakmile najdete volné místo, rozložte balíček a položte ho na zem.

Dále připojte šest pólů zacvaknutím na místo. Nakonec připevněte čtyři rohy sítě ke každé tyči pomocí přiložených patentek. Nyní jste připraveni dát své děťátko ke spánku!

Pokud potřebujete batoh přesunout a hrát někam jinam ve vaší domácnosti, jednoduše jej složte a přenášejte pomocí přiloženého popruhu. Je to tak snadné!

Funkce Pack N Play:

– Přenosný a lehký; ideální na cesty

– Obsahuje přepravní pouzdro pro snadnější přepravu

– Složí se do praktického pouzdra pro snadné skladování

– Praktické kapsy na boční straně herny nabízejí rychlý přístup k plenkám, ubrouskům a dalším!

Jak rozebíráte ohrádku?

Prvním krokem je odstranění šroubů na horní a spodní straně ohrádky.

Dále budete muset odříznout šňůry, které drží panely pohromadě. K tomu by měly stačit nůžky.

Jakmile jsou šňůry přestřiženy, můžete každý panel rozebrat tak, že jej odtáhnete od rámu.

A tady to máte! Vaše ohrádka je nyní rozebrána. Pamatujte, že při práci s ostrými předměty nebo nástroji buďte vždy opatrní. Bezpečnost především!

Jaký je hmotnostní limit pro balení a hru?

Hmotnostní limit balení a hraní je 65 liber. Může být použit pro děti, které váží až 35 liber. Děti, zejména děti mladší šesti měsíců, by neměly spát na přebalovacím pultu, protože jim dostatečně nepodpírá hlavu nebo krk a vleže by se mohly udusit, a proto je balení a hraní tak skvělým řešením pro spaní malých kojenců. .

Rodiče si tak nemusejí dělat starosti s tím, že je budou v noci držet v posteli, protože jsou bezpečně uvězněni v postýlce svého pokoje, takže nehrozí, že by se celou noc převalili jeden na druhého, zatímco oba spí bez vědomí!

Jak složíte ohrádku Cosco?

Jak vidíte, ohrádku Cosco lze snadno složit.

Zde je několik pokynů, jak na to:

*Položte ruce pod každou stranu rámu* *Sklápějte se, dokud neuslyšíte cvaknutí nebo zacvaknutí na místo

*Měli byste to udělat sami za méně než 20 sekund! Díky tomu bude zajištěno, že vše zůstane pohromadě, když se uloží, a také usnadní cestování!

S kolika celkovými kusy to přijde? K sestavení jsou potřeba pouze dva díly, které zahrnují horní polovinu a spodní polovinu samotného hřiště. Kromě těchto dvou hlavních součástí je součástí dodávky také AC adaptér, který se zasune do jakékoli elektrické zásuvky pro pohodlné nabíjení doma. typ materiálu je použit v ohrádce?

Cosco Play Yard je vyroben z pevného kovového rámu a měkké, odolné tkaniny. Unese až 30 liber, takže vaše dítě může zůstat v bezpečí a pohodlí při hraní nebo podřimování uvnitř. Materiál se také snadno čistí – v případě potřeby jej stačí otřít vlhkým hadříkem.