DIY způsoby, jak čistit a deodorizovat matraci s paměťovou pěnou Bassinet

V tomto blogu se dozvíte, jak čistit a deodorizovat matraci z paměťové pěny.

Způsoby čištění a deodorizace matrace s paměťovou pěnou z basinetu

Matraci musíte vyjmout z kočárku a umístit do vany nebo velkého plochého umyvadla. Naplňte teplou vodou, dokud nepotopíte přibližně 80% jeho povrchu.

Smíchejte jeden díl destilovaného bílého octa se dvěma díly čisté koupelové vody, abyste získali extra deodorační sílu! Použijte starou lahvičku od šamponu, abyste tento přípravek vystříkli po celém povrchu. Nechte přes noc namočit a poté důkladně opláchněte tekoucí vodou z vodovodu, aniž byste zanechali zbytky mýdla.

Vložte zpět do svého kočárku poté, co se ujistíte, že je každý roh suchý (v případě potřeby použijte fén na nízké teplotě). Před dalším použitím se ujistěte, že nedochází k přetrvávajícím zápachům.

Kroky, jak složit městský kočárek Mini GT

Nejprve se musíte ujistit, že je kočárek ve stoje. Pokud ne, budete to muset udělat, než budete pokračovat ve skládání. To lze provést vytažením dvou bočních úchytů, které se nacházejí těsně pod vrchlíkem kočárku, kam by šla vaše malá ramena, když jedou dovnitř, a zatlačte dolů, dokud z bezpečnostních důvodů nezapadnou na místo.

Dále je u těchto takzvaných ramenních vycpávek řídítka, která by měla být zatlačena směrem k obloze, přičemž je během tohoto procesu po celou dobu držíte, jinak se může neočekávaně zhroutit, jakmile se uvolní z napětí! Jinými slovy, nepustit! Po zvednutí nahoru řádně uvolněte tlak směrem dolů, ale pomalu, zatímco se budete držet držadel.

Jakmile jej úspěšně zvednete a poté uvolníte tlak směrem dolů, rám kočárku by měl být sám zajištěn na místě jako skládací židle!

Pokud ne, zkuste rukou přitlačit na jednu z těchto přezek umístěných mezi dvěma předními koly a současně zatáhnout směrem nahoru k sobě oběma rukama na každé boční rukojeti nebo ramenních vycpávkách najednou, dokud se nevyskočí z napětí tak, abyste mohli vysuňte tuto přezku nahoru a přes kovovou tyč, která je hned vedle místa, kam by šla hlava vašeho drobečka, když jsou uvnitř a jedou po své veselé cestě.

Jak složit City Select pomocí kočárku:

Zvedněte přední kola ze země, aby vám při skládání nebránila v cestě. Zatáhněte za obě strany držadla, dokud nezapadne na místo, a postavte se vzpřímeně, abyste zajistili polohu.

Jaké jsou výhody autosedačky?

Jednou z výhod tohoto typu povlečení je, že se rodiče nemusí starat o to, že by s kojenci usnuli na gaučích, židlích, lehátkách a jiných površích, kde by se na ně v režimu hlubokého spánku snadno převalili.

Také chrání malé děti před domácími mazlíčky, které se mohou potulovat v nočních hodinách, kdy jsou všichni doma, ale tvrdě spí! S těmito možnostmi není důvod nemít kočárek nebo společný spánek.

Další výhodou tohoto typu povlečení je, že je snazší udržet dítě v blízkosti nočních hodin, takže rodiče mohou rychle reagovat, pokud je potřebují krmit nebo o ně pečovat, aniž by museli chodit daleko, zvláště v případech, kdy malý není ještě nespím celou noc.

Tímto způsobem se můžete jen natáhnout a chytit je, místo abyste se plně probudili, když uslyšíte jejich výkřiky, které by potenciálně mohly rušit i vašeho partnera!

Jak funguje kočárek?

Basinet funguje jednoduše tak, že je umístěn na otevřeném prostoru daleko od nábytku, stěn atd., Ale stále na dosah ruky uživatele. Jaký bych měl dostat?

Pokud chcete univerzální dětskou výbavu, kterou můžete použít pro novorozence, a poté se po cestě přeměnit na samostatně stojící postýlku s nastavitelnou platformou matrace (aka, dětská postel), vřele doporučujeme vyzkoušet Jenny Lind od DaVinci Postýlka & amp; Sada komody. To platí zejména v případě, že chcete tuto položku zachovat i pro budoucí děti!

Jakou velikost kočárku mám koupit?

Standardní hmotnostní limit plnohodnotného kočárku je někde mezi 15 až 20 liber, zatímco některé jiné typy mají vyšší nebo nižší limity v závislosti na specifikacích svého designu.

Pokud si nejste jisti, jaký druh bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, položte si několik užitečných otázek: V jaké místnosti bude umístěn? Bude to sloužit k přespání nebo jen ke spánku? Kolik peněz jste ochotni za to utratit? Čím dražší je kočárek, obecně řečeno, tím bude kvalitnější.

Jak čistíte balíček Nuna pack n play?

Prvním krokem je vyjmutí kočárku spolu s matrací z hracího pole. Poté jej nakloňte dozadu a současně vytáhněte plastové díly na obou stranách postýlky a poté jednoduše setřeste veškeré nečistoty nebo nečistoty, které se mohly nahromadit.

Nakonec zavřete všechny čtyři rohy zatlačením dovnitř před rozkládáním kovových nosných tyčí, které by měly zůstat uzamčené, dokud se plně neotevřou pod úhlem 90 stupňů!