DIY projekt: Jak si vyrobit vodotěsnou podložku do postýlky

Poté, co jsem pro své dítě vyrobil podložku pod vaničku, jsem byl posedlý tím, jak snadný byl projekt. Rozhodl jsem se tedy vytvořit článek o tom, jak vyrobit vodotěsnou podložku. Pokud chcete, aby vaše dítě mělo co nejpohodlnější spánek, pak to děláte takto! V tomto příspěvku budeme diskutovat o tom, jak vyrobit vodotěsnou podložku a proč je to důležité pro bezpečnost vašeho dítěte.

Kroky k vytvoření vodotěsné podložky

Krok 1. Určete, jak velkou podložku byste chtěli mít, a poté přidejte palec. To bude velikost všech vašich figurek, proto mějte na paměti toto měření, jak se budeme těmito kroky posouvat dál. Pokud nechcete vodotěsnou podložku, doporučuji dále nečíst!

Krok 2. Změřte, jak široký chcete, aby každý kus byl na obou koncích pásu látky (jeden nahoře a jeden na dně). Odečtěte dva palce od toho, jak je dlouhý, a to je to, jak velké potřebujeme, aby naše středové náměstí bylo. Středový čtverec byl devět krát devět palců a moje boční pásy byly sedm krát deset palců s mezerou dva palce mezi nimi. Můžete si upravit, jak chcete, ale nezapomeňte ponechat střed s mezerou dva palce.

Krok 3. Připojte všechny své kusy k sobě na pravé strany proti sobě a sešijte oba dlouhé konce pomocí tohoto původního měření (sedm krát deset palců). Udělal jsem své švy asi o osminu palce, ale můžete je udělat jakkoli husté nebo tenké. Nyní máte jeden kus! Tento postup opakujte ještě třikrát pro mnoho vodotěsných podložek, které byste chtěli vyrobit.

Krok 4. Sešijte boční okraje a ponechte v horní části dostatek místa, kde jej otočíte naruby, aby to nevypadalo hrozně, až skončíme sešíváním všeho dohromady! Ujistěte se, že jsou pěkné a robustní, protože budou potřebovat spoustu podpory, protože je v nich voda.

Uděláme kapsu na podložku, kterou jsme právě vyrobili. Změřte, jak široký chcete a jak dlouhý, ale nezapomeňte, že by měl být stejně velký jako vaše vodotěsná matrace.

Můj měl asi 15 palců do 21, protože jsem chtěl, aby obličej mého dítěte neklesl nikde poblíž těch švů. Výška je zcela na vás; moje byla 14 palců vysoká, takže žádná voda by mu nikdy nešla přes uši nebo něco podobného, ​​i kdyby vyplivl všechno své mléko!

To se však nestávalo příliš často. Znovu vše otočte naruby a přišijte horní část zavřenou tam, kde jste předtím nechali otvor – pamatujte, ŽE SI TO NEZASÍVEJTE SPODNĚ!

Kolik potřebuji basetových listů?

Měli byste mít alespoň jeden list pro každý den v týdnu. Vždycky můžete použít extra pro případ, a je lepší být v bezpečí, než litovat! Použil jsem také dva během prvních několika týdnů, kdy došlo k více foukání než obvykle, takže mít doplňky je určitě dobrý nápad, pokud je projdete tak rychle jako my.

Nakonec jsme potřebovali tři nebo čtyři listy každý druhý den, protože náš malý kluk byl takový špic!

Jak odnesete Bassinet ze hry Baby Trend Pack N?

Budete muset odepnout přední, boční a zadní panely. Jakmile to uděláte, stačí zatáhnout za kočárek, dokud se nerozbalí v jednom kuse! Doporučil bych dát nějaké ručníky dolů na balíček pack n play, aby po vyjmutí kočárku z rámu nedošlo k žádnému poškrábání.

Jak zabalíte balíček Baby Trend Pack N Play?

Opravdu to lze rozdělit na dvě části. První část sestavy zahrnuje seskupení všech panelů pro hru pack n play, jakmile je kompletně sestavena, položte na ni několik ručníků a poté vyjměte část kočárku z rámu odepnutím předních, bočních a zadních dílů.

Jakmile to uděláte, zvedněte rovně nahoru, dokud to nevyjde z jednoho kusu! Při odstraňování bych doporučil dát pod sebe nějaké další ručníky, aby nedošlo k poškrábání nebo poškození obou povrchů.

Druhá část, která se stane poté, co odstraníte tuto sekci, potřebuje před zabalením jen další krok.

Závěrečná část sestavy zahrnuje seskupení všech panelů pro hru pack n play, jakmile je kompletně sestavená, položte na ni několik ručníků a poté vyjměte část kočárku z rámu odepnutím předních, bočních a zadních dílů.

Je kočárek stejný jako kolébka?

Ne, kočárek je menší než kolébka. Kolébky se používají pro děti plné velikosti a obvykle je lze umístit vedle postele rodičů.

Mohou rodiče koupit použité basety?

Ano, někteří lidé kupují svému dítěti nový a jiní si mohou pořídit použitý, aby ušetřili.