DIY o tom, jak se zbavit zápachu moči v basetové matraci

Děti často budou čůrat na svůj kočárek. Vůně může být skličujícím úkolem odstranit. V tomto článku se však dozvíte, jak se zbavit zápachu moči v kočárkových matracích.

Setřete veškerou tekutinu na matraci savým ručníkem. Skvrnu důkladně pokryjte jedlou sodou a nechte přes noc. Po probuzení jej vysajte a poté smíchejte jeden díl destilovaného bílého octa se dvěma díly čisté koupelové vody, abyste získali extra deodorizační sílu! Použijte starou lahvičku od šamponu, abyste tento přípravek vystříkli po celém povrchu.

Nechte přes noc namočit a poté důkladně opláchněte tekoucí vodou z vodovodu, aniž byste zanechali zbytky mýdla. Vložte zpět do svého kočárku poté, co se ujistíte, že je každý roh suchý (v případě potřeby použijte fén na nízké teplotě). Před dalším použitím se ujistěte, že nedochází k přetrvávajícím zápachům.

Jak vytvořit kočárek pro městský kočárek?

Tento kočárek je zcela odnímatelný, takže jej můžete sundat, když se vaše dítě zvětší a nepotřebuje rovný povrch. Přední kola se navíc při skladování nebo přepravě otáčejí dovnitř, díky čemuž je kočárek kompaktnější než kdy dříve!

Kroky k čištění dětského kočárku:

Pod místo, kde budete pracovat, položte čistý hadřík a odstraňte všechny šrouby, které by mohly udržet látku na místě. Pokud se tkanina nepřipojí k vašemu sedadlu, jste připraveni pokračovat v dalším kroku!

Vyčistit & amp; Dezinfekce: Nyní, když je vypnutá, vyčistěte horní a spodní část kočárku pomocí netoxického čisticího prostředku určeného pro kojenecké potřeby, jako je Boudreaux’s Butt Paste nebo Johnsons’s Baby Bedtime Bath. Čištění současně setře všechny kovové části, včetně všech západek, které drží dva kusy pohromadě, když jsou používány. Jakmile je vše důkladně setřeno, počkejte, než uschne, než budete pokračovat v dezinfekci.

Dezinfekční sprej nebo ubrousky: Když svému joggeru dáváte první sprej, nezapomeňte rovnoměrně zamlžit obě strany. Dávejte pozor, abyste ho úplně nenasytili, dokud nebudete vědět, jak vaše dítě po vysušení reaguje na výrobek. Pokud si nepřejete použít sprej, doporučujeme místo toho použít ubrousky, protože je to mnohem jednodušší a méně nepohodlné jak pro vás, tak pro ty, kteří budou skládat/rozebírat kočárek (což by mělo trvat jen asi tři kroky).

Otřete: Po nastříkání nebo setření horní a dolní části kočárku položte jednu ruku na každou stranu prsty k sobě, než je trochu rozdělíte, aby to, co bylo nastříkáno na jednotku, odkapávalo ke švům, aby byla zajištěna správná dezinfekce všech oblastí. Jakmile je tento krok dokončen, nechte povrch ošetřený čističem úplně vyschnout, než budete pokračovat v opětovné montáži!

Znovu sestavit & Znovu zajistěte vaničku: Jakmile je vše vyčištěno a důkladně vysušeno. Je čas znovu sestavit kočárek! Pokud máte kombinovanou hrací plochu/kočárek s kolečky, ujistěte se, že je před montáží zajistíte na místě.

Aby byl rám vaší jednotky stabilní, bude muset být připevněn každým otvorem na obou koncích základny a kolem všech čtyř nohou ve spodní polovině. Kromě toho bude také vyžadovat upevnění ve středu nahoře mezi dvěma kulatými nebo čtvercovými kusy, které vyčnívají z obou konců horní části.

Jakmile je toto dokončeno, jednoduše zasuňte spodní část na boční lišty, dokud zámky bezpečně nezapadnou na místo. Poté pevně zatlačte dolů na podpěru matrace, dokud nezapadne pod jazýčky směrem k předním okrajovým uvolňovacím tlačítkům.

Co je zahrnuto v nákupu cestovního systému kočárku Baby Jogger City Tour?

Cestovní systém je dodáván se základnou autosedačky, držadlem, sadou adaptérů pro kojence Maxi Cosi a nabíjecím pouzdrem. Obsahuje také podnos na potraviny, polstrovanou kapsu košového podvozku úložnou síťovanou kapsu s magnetickým zavíráním zamykání předních kol sklopný rám hliníková slitina vícepolohové sklopné protišokové zavěšení zadních kol uzamykatelné rychloupínák ruční brzda parkovací brzda snadno sklopná zadní kola samostatně stojící kompaktní úložiště a některé další příslušenství.

Jak nasadíte zpět kryt kočárku?

Kryt je třeba nasadit zpět tak, že nejprve protáhnete ocas popruhu jednou stranou. Poté jej pevně přitáhněte a zavěste na jiný konec do západky v rohu kočárku.

Kroky k sestavení ohrádky

První krok: Umístěte střední podpěrnou tyč na místo a zajistěte ji šrouby. Než tak učiníte, ujistěte se, že jsou všechny sekce již připojeny.

Krok dva: Otevřete rám ohrádky zvednutím paží přímo nahoru.

Krok tři: zatlačte na střed horní lišty, dokud neuslyšíte cvaknutí, a poté opakujte stejný postup pro spodní lištu.

Krok čtyři: Jakmile je zajištěno v poloze, sklopte z bezpečnostních důvodů obě strany dozadu dolů na podlahu nebo na zem. Nyní budete mít svůj montážní úkol hotový! Užijte si hraní s vaší novou ohrádkou!

Kam jdou spony?

Vložte jazýčky spony do koncových otvorů v základně spony a poté zatlačte dolů na dětský zádržný systém, dokud neuslyšíte cvaknutí. Ujistěte se, že je bezpečnostní pás plochý a není překroucený. To umožní snazší odepnutí při připoutání v autosedačce.