DIY o tom, jak prát vynalézavost snů a pěstovat podložku

Dnes se naučíte prát sny o vynalézavosti a pěstovat podložku

Kroky k tomu, jak umýt sny vynalézavosti a pěstovat podložku

Krok první: Vyjměte podložku z postýlky Vyjměte podložku z postýlky uvolněním každého rohu a poté rozepnutím. Pokud umýváte pouze jednu část, složte tuto část nahoru do obdélníku a poté ji také protáhněte.

Krok dva: Praní & amp; Suché Umístěte podložku do pračky s předním plněním na studenou s poloviční hmotností v mýdle na prádlo – doporučujeme použít Dreft, protože mají úžasnou dětskou linii! Poté ho dejte na 30 minut do sušičky nebo do úplného vyschnutí.

Krok tři: Znovu připojte Po opětovném připojení nového/čistého povlečení k vašemu kočárku se ujistěte, že budete postupovat podle všech výše uvedených bezpečnostních pokynů, počínaje prvním krokem! Doufáme, že tato příručka byla užitečná a šťastná při nákupu dětského povlečení!

Krok čtvrtý: Užijte si, že vaše dítě bude milovat

Můžete umýt matraci Chicco vedle mě?

Ano můžeš. Na prvních pár praní musíte použít studenou vodu a jemný prací prostředek bez chlorových bělidel. Při praní této matrace byste se vždy měli vyvarovat používání horké vody, protože by to mohlo způsobit smrštění, které ovlivní její pevnost.

Jaký je nejlepší způsob, jak se zbavit prachu?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete vyčistit nábytek, jako je vysávání, vytírání nebo dokonce použití konkrétních čisticích prostředků určených právě pro čisticí prostředky na čalounění. Pokud se na vašem gauči postupem času nahromadí, může to trvat více než jednou, takže si s tím nemusíte dělat starosti!

Potřebujete novorozeneckou vložku pro Halo Bassinet?

Ne, pro Halo Bassinet nepotřebujete vložku pro novorozence. Vaše dítě si bude užívat kočárek s ním i bez něj.

Lze bezpečně používat společné pražce na dosah ruky?

Někteří rodiče mají obavy z toho, že spolu spí na dosah ruky, protože si myslí, že to nemusí být tak robustní nebo bezpečné jako kočárek. Tento produkt však byl schválen bezpečnostními experty, kteří jej shledali v souladu se všemi federálními směrnicemi pro výrobky pro spánek kojenců. Neexistuje také žádný důkaz o tom, že by kojenci zemřeli kvůli společnému spánku pražce.

Pokud jde o to, zda je používání bezpečné, pamatujte, že tento produkt byl vytvořen tak, abyste mohli své dítě držet blízko při spánku, a ne proto, že ho chcete mít v posteli pokaždé, když spí. Pro jistotu se proto ujistěte, že mezi vaší matrací a společným spánkem nejsou žádné mezery.

Také byste nikdy neměli své dítě položit na polštář nebo vodní postel, protože by mohlo dojít k udušení. Americká pediatrická akademie doporučuje sdílení pokojů s kojenci bez předmětů, jako jsou polštáře a volné povlečení, aby se snížilo riziko syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS).

Tento produkt nenahrazuje ošetřovatelství. Byl vytvořen s cílem poskytnout rodičům možnost „rooming in“ nebo vytvoření vlastního bezpečného prostoru na spaní a přitom být během spánku fyzicky blízko svého dítěte, aniž by se báli, že spadne z matrace.

Jsou konvertibilní postýlky bezpečné pro kojence?

Kabrioletová postýlka je v dnešní době velmi populární, protože rodiče ji mají kvůli obavám o bezpečnost raději než rozkládací postýlky. Ano, kabrioletové postýlky jsou naprosto v pořádku, pokud vaše dítě spí ve své vlastní posteli, aniž by z ní lezlo nebo se postavilo na podložku matrace, zatímco spí.

Vždy je dobré nechat věci zamčené, pokud nejsou používány, pouze jako preventivní opatření proti potenciálním nehodám, které by se vašemu malému dítěti mohly stát, když spí.

Spí kočárek bezpečně?

Košík může také dělat život mnohem pohodlnějším, protože to, co s ním přichází, jako jsou úložné prostory pod ním, které umožňují snadný přístup, kam byste mohli ukládat pleny, ubrousky, deky, oblečení atd.

Dětské houpačky se mohou také zdvojnásobit jako kočárek, což vše zjednodušuje, pokud vaše uspořádání bydlení nabízí v noci prostor pouze pro jednu spací část. To ušetří peníze, protože místo nákupu dvou samostatných položek budete muset koupit pouze jednu.

Co potřebují rodiče vědět o kočárku?

Je také důležité si uvědomit, že bez ohledu na kočárek by měl být vždy používán na pevném povrchu mimo cokoli, jako jsou hračky nebo polštáře.

Jaký je rozdíl mezi kočárkem a kolébkou?

Hlavní rozdíl je v tom, že kočárek nemá dlouhé nohy a dítě spí blíže k zemi. Kolébka se obvykle mírně houpá tam a zpět, což může být pro některé děti uklidňující, ale ne pro všechny.

Jak používáte kočárek pro kočárky?

Většina kočárků se vejde na kočárky se speciálními adaptéry. Dobrou možností je najít cestovní systém, který používá stejnou značku kočárku. Tímto způsobem můžete v případě potřeby adaptér v budoucnu použít na jakémkoli kompatibilním typu kočárku.

Jaké kapsle jsou kompatibilní s Baby Jogger City Select?

Baby Jogger City Select kompatibilní tobolky zahrnují Graco SnugRide Click Connect 40, Chicco Keyfit 30, Peg Perego Primo Viaggio SIP 30/30 a Maxi-Cosi Mico AP.

Jak odstraníte dětský jogger z kočárku?

Dětský kočárek můžete vyjmout ze základny stisknutím tlačítka. Jakmile uvolníte, jednoduše se zvedne.