DIY o tom, jak čistit houpací koš Eddie Bauer

Houpací basinet Eddie Bauer přichází s krásnými funkcemi za příznivou cenu. Váš malý bude mít tento basinet a všechny úžasné funkce, které nabízí. V tomto článku se dozvíte, jak čistit houpací koš Eddie Bauer.

Kroky k vyčištění houpacího kočárku Eddieho Bauera 2019

Krok 1. Eddie Bauer nedoporučuje plně ponořit kočárek do vody. Čištění otřete zevnitř i zvenčí vlhkým hadříkem s použitím mýdlové teplé vody.

Krok 2. Nepoužívejte drsné chemikálie ani čisticí prostředky, protože mohou poškodit vnější povrch houpacího koše Eddie Bauer.

Krok 3. Poté, co jej před setřením zcela otřete, osušte ručníkem z mikrovlákna. Po usušení se ujistěte, že na žádných částech nezůstala žádná vlhkost, protože pokud ano, bude to plíseň, která nebude pro pokožku dítěte příjemná, když položí hlavu na podložku!

Tipy k poznámce:

Vyjímatelný kočárek v plné velikosti je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí pro své dítě trochu více prostoru a pohodlí. Pokud chcete mít svůj kočárek snadno s sebou, kamkoli jdete, pak je to perfektní!

Odnímatelný koš v plné velikosti Eddie Bauer pro rok 2019 má nejlepší vlastnosti z dalších možností plné velikosti, včetně celoobvodových síťových panelů, které zajišťují dostatečné proudění vzduchu, a také snadno zajišťovacího mechanismu pro rychlé vyjmutí v případě potřeby.

Tento model je také vybaven předními koly, takže je snadné se pohybovat z místnosti do místnosti, aniž byste museli celou věc vyzvedávat. Skvělé, pokud chce maminka v noci vlastní postel nebo táta potřebuje během pracovní doby ve své kanceláři více místa na podlaze!

Při odstraňování vnějšího povrchu tkaniny nenechávejte za sebou žádnou vlhkost. Pokud zůstane vlhkost, může to vést k plísním nebo plísním, což není přesně to, co chcete pro své dítě.

Jak sestavit bugaboo buvolí kočárek

Položte kola na rám. Umístěte baldachýn na horní část kočárku. Připevněte sedadlo k rámu dvěma sponami pod ním. Nasaďte bezpečnostní lištu na místo tak, že ji posunete po kovových tyčích a poté zacvaknete sponami dole, poblíž místa, kde budou umístěny nožky dítěte. Postavte se a obdivujte svou práci! Dokončujete montáž své kočárku prozatím.

Jak rozebrat ohrádku

Chcete -li rozebrat ohrádku, rozepněte síťovinu a sejměte horní lištu. Sklopte na polovinu a zatlačte na všechny čtyři rohy, aby se vyrovnaly a usnadnily skladování.

Jak udržet dítě vzpřímené v kočárku

Pokud hledáte způsob, jak udržet své dítě v kočárku vzpřímené, zkuste použít jeden z mnoha speciálně navržených podpůrných polštářů vyrobených speciálně pro tento účel. Tyto polštáře lze použít jak během spánku, tak při hraní, i když nejsou v posteli, protože také poskytují větší pohodlí, což je zvláště užitečné, pokud má vaše dítě koliku nebo reflux.

Kam mám umístit svůj kočárek?

Při umísťování nového nákupu na místo, kde zůstane, se ujistěte, že je kolem něj dostatek místa, abyste při volném pohybu neustále nenaráželi do věcí. Nezáleží na tom, pokud není mnoho místa, protože většina moderních modelů je vybavena kolečky umožňujícími snadný pohyb i v menších prostorách.

Ať už se však rozhodnete umístit kamkoli, ujistěte se, že jej nebudete muset často přesouvat, protože čím více se bude basinet pohybovat, tím kratší bude mít životnost.

Jedna z vašich nejdůležitějších věcí bude v bezpečí. Chcete, aby postel vašeho dítěte nebo „spací prostor“ poskytovaly veškerý komfort a bezpečí, které potřebuje, a zároveň aby ​​byly tak bezpečné, jak to jen může být, což znamená, že pokud mu nějaké mříže brání ve výhledu zevnitř, musí okamžitě sestoupit!

To by také platilo pro lamely, takže je zkuste neopouštět, pokud to není nutné, protože by se mohly během spánku ukázat nebezpečné. Vezměte také v úvahu, zda by se starší sourozenci mohli do této akce zapojit také bez dohledu, a to tak, že svůj nový nákup využijí jako provizorní prolézačku.

Jaké listy vyhovují klasickému kočárku?

Standardní velikost pro Velkou Británii je 60 x 120 cm, což by perfektně sedělo na matraci!

Bude moje dítě plakat, aby spalo, když bude v kočárku?

Někteří rodiče se obávají, že to nechají své děti vykřiknout, když je uloží do postýlky po krmení nebo houpání před spaním; to se však nedoporučuje, protože u novorozenců se stále vyvíjí separační úzkost, která může v nočních hodinách způsobovat stres vedoucí do ranních ranních hodin.

Nejlepší je mít své dítě poblíž, když se chystáte do práce, pokud je to možné, aby se během prvních týdnů, kdy sám přešel do svého nového světa, necítil opuštěný.

To je důvod, proč odnímatelný kočárek plné velikosti může být záchranou vašeho dítěte, když se ráno chystáte! Bassinety se nedoporučují používat po 12 měsících věku. Pokud dítě dosáhne tohoto věku, mělo by přejít ke spánku ve své postýlce s polštáři a prostěradly kolem sebe.

Je to osvědčený postup, kdy se kojenci učí, jak se uklidnit tím, že je usnou ospalí, ale vzhůru, dokud v noci neusnou, než aby houpali nebo krmili děti před spaním, protože to v nočních hodinách vede k stresu, který vede k ranním školkám.