Definitivní průvodce rozbalením kočárku Graco

Kočárek Graco je oblíbený a dobře vyrobený kočárek, který dobře sloužil mnoha rodičům. Je snadno použitelný, lehký a odolný. Mnoho lidí si užívá, jak lze rám upravit pro různé výšky dětí. Pokud si však nedáte pozor na to, jak to rozbalíte, pak to může být docela obtížné a frustrující!

Tento blogový příspěvek vám ukáže, jak rozvinout kočárek Graco ve 3 jednoduchých krocích, aby příště vaše děti vstaly ze spánku nebo jen potřebovaly změnu prostředí; budete připraveni bez potíží!

Kroky k rozložení kočárku Graco

Krok 1. Nejprve vyjměte kočárek Graco z úložného vaku a položte jej na zem tak, aby kola směřovala k vám.

Krok 2. Dále položte nohu mezi rám kočárku, abyste mohli začít s jeho rozkládáním.

Krok 3. Pomalu zatlačte v úhlu 90 stupňů proti tomu, jak Graco pokládá, než odemknete západku v horní části Graco.

Krok 4 Nyní vytáhněte, jak ho Graco rozvinul, abyste do něj mohli umístit své dítě!

To je vše, pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých kroků, jak ve třech jednoduchých krocích rozvinout kočárek Graco! Pokud se vám to po přečtení tohoto blogového příspěvku stále zdá komplikované, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s řešením problémů s řešením.

Jak opravíte zaseknutý kočárek Graco?

Pokud se Graco zasekne nebo se nepohybuje, vyzkoušejte některá možná řešení:

Zkontrolujte, zda je připojen Graco, a ujistěte se, že baterie není vybitá. Pokud baterie vyžaduje nabíjení, pak právě zde vstupuje do hry nabíjecí kabel!

Ujistěte se, že vaše dětské sedačky byly správně nainstalovány na rám kočárku, aby mohly začít s jeho rozkládáním. Pomalu zatlačte v úhlu 90 stupňů proti tomu, jak Graco pokládá, a poté odemkněte západku v horní části vlastního upevnění sedadla.

Nyní vytáhněte, jak vlastní příchytka sedadla, abyste mohli umístit své dítě dovnitř! To je vše, pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých kroků, jak rozložit kočárek Graco!

Jak otevřete dvojitý kočárek Graco Click Connect?

Dvojitý kočárek Graco Click Connect se otevře do střední polohy. Chcete -li kočárek otevřít, zatáhněte za primární sedadlo a sekundární sedadlo, dokud nejsou zcela vysunuty, nebo jak se sedadla nezablokují na místě.

Než otevřete dvojitý kočárek, sešlápněte pedál nožní brzdy. Vytáhněte zajišťovací západku v horní části rámu na jedné straně a opakujte krok dva pro druhou stranu.

Nyní máte tvar „V“, když se na něj díváte zepředu, kde vaše dítě sedí na zadním sedadle směrem dopředu (sekundárně) s nohama před sebou).

Jak rozbalíte běžecký kočárek Graco Click Connect?

Krok 1. Odemkněte kočárek Graco podle toho, jak se zavře na vrchol Graco.

Krok 2. Vytáhněte Graco z 90stupňového úhlu, abyste měli dostatečný pákový efekt a mohli jej plně rozložit. Jakmile vytáhnete rukojeť nahoru, zatlačte ji rukama a rozevřete ji zcela otevřenou!

To je vše, co je potřeba k odhalení toho, co vaše dítě potřebuje pro procházky městem nebo ulicemi města, protože chceme, aby se při prozkoumávání tohoto krásného světa, ve kterém společně žijeme, cítilo svobodné a šťastné!

Pokud se vám to po přečtení tohoto blogového příspěvku stále zdá komplikované, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s řešením problémů s řešením.

Jak odstraníte skvrny z kočárku?

Čisticí prostředek a voda. Jednou z metod je použít houbu s mýdlem na mytí nádobí, jemně drhnout povrch látky, dokud neodstraníte tolik nečistot nebo skvrn, které na povrchu vidíte, a poté opláchnout veškeré zbytky mýdla pomocí čisté tekoucí vody v nádobu (doporučujeme naplnit dřez). Pokud je to látka tmavší barvy, použijte tekutý prací prostředek.

Pokud to pro vás nefunguje (například pokud je skvrna stará nebo zaschlá), doporučujeme použít komerční čisticí prostředek, jako je Resolve® Stain Remover & amp; Posilovač barev. Než nalijete na skvrnu, nezapomeňte zkontrolovat, kolik z toho byste měli použít na plošný koberec.

Můžete vyčistit plíseň z kočárku?

Plíseň je přitahována do vlhkých a tmavých oblastí. Plíseň se může začít vyvíjet od okamžiku, kdy byla voda absorbována do vláken tkaniny a ponechána delší dobu, aniž by byla vysušena. Spory plísní budou v těchto vlhkých podmínkách růst rychle, takže je důležité jednat rychle, když si na kočárku všimnete plísně.

Jak čistíte sedačku kočárku Graco?

K čištění sedačky doporučujeme použít suchý hadřík a vodu. Pokud hledáte způsob, jak odstranit skvrny nebo něco podobného, ​​podívejte se na náš blogový příspěvek o tom, jak vyčistit kočárek Graco na místě!

Budeme se zabývat tím, jak se zbavit některých běžných obarvovačů oděvů z lepkavých rukou a úniků obědů až nahoru kvůli nehodám s domácími zvířaty!