Definitivní průvodce otevřením kočárku Mamas a Papas

Co děláte, když je váš kočárek Mamas a Papas zavřený? Jak to můžete otevřít a dát do toho své děti? Jak nasadíte zadní kola? Tento článek pomůže zodpovědět všechny tyto a další otázky. Projdeme se, jak otevřít dvojitý kočárek Mamas a Papas, a také další tipy pro používání této oblíbené značky.

Kroky k otevření dvojitého kočárku Mamas a Papas:

Odstraňte dvě plastové spony na obou stranách rámu

Posunutím dozadu a nahoru jej vyjmete ze zavřené polohy.

Otočte kočárek do stojící nebo „připravené“ polohy zvednutím jednoho konce a otáčením, dokud neuslyšíte/neucítíte slyšitelné cvaknutí, když obě kola zapadnou do svých blokovacích mechanismů – poté opakujte pro druhou stranu. To je jednodušší, pokud v každém košíku (nebo dítěti) nejsou více než tři libry. Společnost Mamas & amp; Kočárky Papas mají brzdy, které se automaticky uzamknou, jakmile jsou ve vzpřímené poloze, takže je nezapněte, když je nepoužíváte!

*Poznámka: Při sklápění vašeho dvojitého kočárku Mamas a Papas se ujistěte, že jste před vyjmutím předního kola odpojili vždy jedno kolo; neodstraňujte obě kola současně.

Jak hloubkově čistíte dětský kočárek?

Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout, od použití mýdla a vody po použití bělidla. Pokud jej použijete k bělení, povrch vaší textilie nesmí být poškozen, protože chlor může způsobit rozpad bělicích činidel a korozi kovových částí, jako jsou závěsy nebo konzoly, což může nakonec vést k poruchám.

Jako u mnoha věcí v životě je prevence klíčová, pokud jde o udržení vašeho Mamas & amp; Papas kočárky jako nové: držte krok s pravidelnými čisticími rutinami (u některých povrchů denně), pokud možno alespoň jednou za dva týdny; látkové potahy perte podle manuálních pokynů – před praním vyjměte všechny předměty; pouze suché plátno; prát kryt podle pokynů; osušte chladnou žehličkou na špatnou stranu látky nebo umístěte do stínu zatemněného prostoru.

Tipy pro čištění kočárku Mamas a Papas: Jak otevřít dvojitý kočárek Mamas a Papas

Mamas & amp; Papas doporučuje pouze plátěné potahy na ruce, ale pokud to není možné, můžete použít ledovou vodu, mýdlo (nebo prací prostředek) a jemně dolů – sušení na vzduchu pomůže obnovit část přirozené pružnosti i po vyprání.

U pěny se ujistěte, že jsou sedadla vždy čistá, aby nedošlo k jejich znečištění, které by mohlo způsobit problémy, jako je trhání švů v místech, kde se sedadlo setkává s rámem. Při namáčení použijte místo bělidla jemný tekutý prací prostředek.

Jak vyčistit kočárek Mamas a Papas

Udržujte oba koše (koš) bez těžkého předmětu, který by mohl způsobit překlopení jedné strany při chůzi; to zahrnuje nákupní tašky nebo děti vážící více než 36 liber.

Když koš nepoužíváte, položte jej na bok, aby se mohl vyvětrat – nenechávejte předměty uvnitř sedět vzpřímeně, protože to vytváří plíseň, kterou je těžké z látky odstranit. Abyste se vyhnuli plísním, přidejte dezinfekční sprej jako ubrousky Lysol každých několik týdnů, než koše odložíte na uskladnění.

Jak dostat cigaretový kouř z kočárku

Čištění a skladování mého kočárku Mamas a Papas

Na žádnou tkaninu nikdy nepoužívejte bělidla ani silné domácí čisticí prostředky, protože by mohly materiál trvale poškodit.

Místo toho zkuste pro snadné čištění používat jemné čisticí prostředky, jako jsou dětské ubrousky. Chcete -li odstranit skvrny z tkanin rozlitými tekutinami, které se snadno nesejdou (včetně opalovacího krému), potřete je klubovou sodou; poté podle pokynů na etiketě vyperte ve studené vodě a poté vysušte venku na přímém slunci, je -li to možné, což také pomáhá eliminovat zápach zanechaný bakteriemi.

Pokud máte stále potíže s odstraňováním odolných pachů i po vyzkoušení těchto kroků, nahlédněte do příručky, kde získáte další rady.

Jak dezinfikovat dvojitý kočárek Mamas a Papas

Nejjednodušší způsob, jak dezinfikovat kočárek Mamas a Papas, je otřít jej vlhkým hadříkem. Můžete také použít ředěné bělidlo, pokud jej nenecháte působit déle než 20 minut nebo jej necháte zaschnout.

Pokud má kočárek snímatelný potah, sundejte jej – obvykle je lze sejmout odepnutím nebo pouhým zatažením a vytřepáním ven před praním. Než začnete, znovu si umyjte ruce.

Otřete všechny povrchy buď vodou a octem (nebo alkoholem, pokud jsou na tkanině nějaké oleje), abyste zničili povrchové bakterie. Po vyčištění je co nejvíce vytřepejte, protože přílišná vlhkost způsobí růst plísní.

ve většině případů pachy plísní pocházejí z nahromadění potu a tělních tekutin, které zaschly kolem trhlin v rámu. K jejich čištění použijte bílý destilovaný ocet smíchaný s teplou vodou a poté jej otřete ve všech oblastech, kde se vyskytuje plíseň.

Jak vyčistit kočárek pásovce

Látkové části kočárku očistěte vlhkým hadříkem. Po zaschnutí naneste sprej na osvěžení čalounění, jako je Febreze Fabric Refresher nebo Scentsy Fabricsaver, aby zakryl pachy a zanechal po sobě svěží vůni.