Cute DIY: Watermelon Bassinet

Budoucí nevěsty vždy hledají kreativní způsoby, jak udělat jejich dětskou sprchu nezapomenutelnou. Jedním z nejlepších nápadů je vodní meloun. V tomto blogovém příspěvku se dozvíte, jak vyrobit vodový melounový kočárek od nuly a jak jej ozdobit pro svůj speciální den!

Kroky k výrobě vodního melounu pro dětskou sprchu

V horní části melounu vyřízněte otvor a vydlabejte vnitřek. Pomocí jablečného jádra vyřízněte otvory kolem vnitřního okraje.

Krok 1. Naberte více melounového masa z každé řady, dokud se nedostanete téměř ke dnu, ale ne úplně skrz!

Krok 2. Použijte párátka jako podporu toho, jak daleko jsou vaše řady od sebe. Přikryjte alobalem a pečte na 350 stupňů F asi 20 minut – poté otočte a vařte na jiné straně dalších 30 minut (obě strany by měly být nahnědlé) Po vychladnutí opatrně oloupejte fólii, protože bude stále dobře držet pohromadě & amp; pomocí kovových lžiček nebo naběraček zmrzliny vyjměte ovoce z kůry do mísy – vyhoďte melounovou dužinu & kůry.

Krok 3. Chcete -li, aby byl váš meloun „postel“, jednoduše ho položte na kulatou dortovou formu odpovídající velikosti; mějte na paměti, jak moc se ovoce při vaření rozloží a jak daleko od dna chcete postel mít! Tuto techniku ​​můžete také použít s jinými druhy melounů pro různé efekty, pokud je to žádoucí – mám pokušení zkusit příště medovici.

Krok 4. Dále nakrájejte plátky z obou konců, které jsou asi dva palce silné (budete je potřebovat později) & amp; nakrájejte je na šest stejných kousků. Poté vezměte jeden kus po druhém a mírně ho zploštěte pomocí dlaně nebo válečku, aby vypadaly jako mini palačinky, a poté je odložte. Když jsou všechny kusy zploštěny, vraťte je dohromady jako původní kus a dejte stranou.

Krok 5. Vystřihněte střed melounu v kruhovém tvaru (můžete použít vykrajovátko, jen se ujistěte, že je menší než vaše kulatá dortová forma), ale dávejte pozor, abyste neprořízli dno.

To bude nejlépe fungovat s grapefruitovou lžící nebo melounovým balerem. A pak budete muset odstranit všechna semena/dužinu zevnitř před naplněním panenky & amp; zdobení dle přání!

Jak složíte Baby Trend Snap and Go?

Rozbijte všechny strany na kolech Stollera.

Ujistěte se, že je postroj rozepnutý & amp; naklonění je ve vzpřímené poloze. Řídítka by měla být také zajištěna na svém místě. Poté zatáhněte za háčky opěradla zadních sedadel umístěné ve spodní části sedáku, dokud nezapadne na místo dvěma slyšitelnými cvaknutími. Nyní odklopením červené páčky (zarážky) otevřete přední otočný zámek.

Zatlačte kočárek dopředu, dokud se přední kolo neuvolní nad zemí, poté zatlačte řídítka dolů podél rámu, aby pneumatika dopadla na podlahu a odešla od kočárku.

Jak složíte dvojitý běžecký kočárek Baby Trend?

Nejprve posuňte sedadlo dopředu a spodní část nohy do vodorovné polohy.

Držte kočárek rukou na obou stranách řídítek a poté zatáhněte za opěrné háky zadních sedadel umístěné ve spodní části rámu, dokud nezapadne na místo dvěma slyšitelnými cvaknutímmi. Nyní odklopením červené páčky (zarážky) otevřete přední otočný zámek. Sešlápněte brzdový pedál úplně dolů, dokud neuslyšíte cvaknutí, nyní je vaše brzda nastavena v režimu „Zapnuto“.

Nyní složte kočárek z obou stran a držte základnu pevně u sebe, jako byste zavírali kryt knihy – efektivně sklopte podvozek dovnitř směrem ke středové linii, aby se zadní kola nejprve dotýkala země a poté přední kolo, které bude po sklopení mírně zvednuto nad úroveň terénu (vy můžete sedět/dát krabici nebo něco pod přední kolo, aby to drželo na místě, zatímco skládáte).

Nyní odstraňte obě bezpečnostní spony a složte kočárek zcela naplocho do kompaktní polohy. Zatlačte rukojeť směrem k zemi, dokud uzamykací mechanismus nezacvakne (ucítíte/uslyšíte to) a poté stiskněte červené tlačítko na straně rámu, aby se rukojeti pevně sevřely, aby se při skládání neklapaly. Expedice je nyní připravena ke skladování nebo přepravě.

Jak nainstalovat autosedačku Baby Trend Booster

Nejprve položte spodní část zad dítěte na opěradlo sedadla vozidla.

Za druhé, nasměrujte a připevněte kolem vašeho malého bezpečnostního pásu, který může být používán. Pokud pro vedení není k dispozici žádný jiný pás, provlékněte nebo smyčkujte otvory v horních postrojích na ramenních popruzích (to nebude fungovat, pokud touto metodou používáte dětský nosič). Ujistěte se, že nepřekračuje jejich hlavu/krk a hrudní spona by měla být v úrovni podpaží, zajišťující jak břišní část popruhu, tak ramenní část.

Nakonec se ujistěte, že jsou všechny spony bezpečně připevněny silným zatažením za ně, než jim dáte každé konečné přetažení, abyste se ujistili, že jsou dostatečně těsné, takže sponu nelze vytáhnout/sejmout.

Jak složit Baby Trend Tango kočárek

Tento proces je poměrně snadný a velmi podobný skládání jiných populárních kočárků, jako je BOB Revolution nebo Thule Urban Glide. Tento model však zahrnuje několik dalších kroků, jako je zamknutí předních kol před sklopením zadní části rámu rámu do základny, aby během přepravy nebyl křehký.

Nejprve musíte dostat ruce pod oba bezpečnostní popruhy umístěné přímo za hlavou dítěte (ty, které jdou přes tělo) a mírně se nadzvednout, aby vyskočily ze závěsných spon, odkud spočívají na horní části trubice sálového počítače. Když jsou tyto odstraněny, ujistěte se, že přes okraj dětské vaničky nevisí více než šířka prstů, zatímco stále držíte pod bezpečnostním popruhem.

Jednou rukou stále držte spodní část bezpečnostních popruhů a oviňte je kolem trubice sálového počítače (stále nezůstává více než šířka prstu visící přes okraj) a připevněte k závěsným sponám tam, kde předtím odpočívaly před odstraněním.

Poté mírně nadzvedněte řídítka, až přední kola automaticky vyskočí z jejich zámku náprav umístěného přímo za paprsky kol v zadní pneumatice, takže bude pro vás snadnější manévrování, jakmile bude dokončen proces skládání.

Oběma rukama nyní uchopte spodní část dětské vaničky, která spočívá na horních příčnících v základně kočárku, a přitom se vyhněte příliš silnému tlačení dolů, což může způsobit problémy se ztrátou vrchlíku nebo dokonce zlomením plastového závěsu, kde se tyto dva kusy setkají, abyste si udělali práci mnohem těžší, ne -li nemožné později.