Co všechno patří do dětské knihy? Tipy A Nápady

Pokud jste prvorodičem, může vám úkol vytvořit dětskou knížku připadat skličující. Co všechno patří do dětské knížky? Jak zajistíte, že vám nic důležitého neunikne?

Zde je seznam nezbytných věcí pro vaši dětskou knížku:

* Rodný list

* Fotky

* Nemocniční náramky

* Stopy

* Otisky rukou

* Pramen vlasů

V první řadě by každá kojenecká knížka měla obsahovat rodný list vašeho dítěte. Toto je oficiální dokument, který prokazuje totožnost a datum narození vašeho dítěte, a bude potřeba pro věci, jako je získání pasu nebo řidičského průkazu později v životě.

Měli byste také zahrnout spoustu fotografií, počínaje datem narození vašeho dítěte a během prvního roku (a dále!).

Nezapomeňte zdokumentovat ty drobné detaily, jako jsou nemocniční náramky a stopy vašeho dítěte. A nakonec nezapomeňte přidat pramen vlasů z prvního stříhání vašeho miminka.

Vytvoření dětské knihy je skvělý způsob, jak zdokumentovat nejranější dny a vzpomínky vašeho dítěte. Zahrnutím těchto základních položek si budete jisti, že vytvoříte drahocennou památku, ze které se vy a vaše rodina budete těšit po mnoho let.

Co napsat do dětské knížky, když ji dáváte jako dárek

Pokud jste se rozhodli věnovat dětskou knížku jako dárek, gratulujeme! Dětské knížky jsou vzácnou památkou, na kterou se rodiče mohou ohlížet po mnoho let. Ale co byste měli napsat do dětské knížky? Zde je několik nápadů:

– Podělte se o své naděje a sny pro dítě. To může být tak jednoduché, jako vyjádřit své přání, aby vyrůstali šťastně a zdravě.

-Napiš o dni, kdy se narodili. Zahrňte všechny zapamatovatelné detaily, jako například, kdy se narodili, kolik vážili nebo co měli všichni na sobě.

-Vyprávějte vtipné nebo sladké okamžiky z jejich raného dětství. Mohou to být věci, které udělali nebo řekli, které vás rozesmály, nebo zvláštní milníky, jako jsou jejich první kroky nebo slova.

-Řekni jim, co na nich miluješ. Může to být cokoli od jejich rozkošného úsměvu až po jejich veselý smysl pro humor.

Ať už se rozhodnete napsat cokoliv, ujistěte se, že to vychází ze srdce. Pár dobře zvolených slov může pro rodiče znamenat celý svět a budou si je vážit po mnoho let.

Jak vytvoříte knihu návštěv pro miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete jít o vytvoření dětské knihy návštěv. Jednou z možností je jednoduše nechat hosty napsat své jméno a krátkou zprávu do prázdné knihy.

Další možností je poskytnout hostům kartičky, které mohou vyplnit a poté vložit do krabice nebo košíku.

Pokud chcete být kreativní, můžete také připravit stůl s různými předměty s tématem miminka a nechat hosty, aby si jeden (nebo více) vybrali k podpisu.

To by mohlo zahrnovat vše, od vycpaných zvířat přes maličkosti až po rámy na obrazy. Ať už si vyberete cokoli, ujistěte se, že dáte svým hostům dostatek času, aby přidali svůj podpis!

Co píšete do svatební knihy hostů?

Je tolik věcí, které byste mohli napsat do svatební knihy hostů! Můžete napsat něco vtipného, ​​sladkého nebo sentimentálního. Pokud se snažíte vymyslet něco, co byste mohli napsat, zde je několik nápadů, jak začít:

– „Přeji vám všechno štěstí na světě!“

– „Jsem tak šťastný, že tu mohu slavit tvůj výjimečný den s tebou!“

– „Všechno nejlepší pro celý život plný lásky a štěstí!“

– „Doufám, že je to jen začátek krásné společné cesty.“

– „Gratuluji k této úžasné nové kapitole vašeho života!“

– „Kéž je každý den plný smíchu, lásky a štěstí.“

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to pochází od srdce! Vaše slova budou cennou součástí zvláštního dne novomanželů.

Co říkáte, když se zapisujete do knihy návštěv?

Když se zapisujete do návštěvní knihy, jste obvykle požádáni, abyste napsali své jméno a možná i krátkou zprávu. Někteří lidé uvádějí datum, kdy navštívili, nebo příležitost k návštěvě.

Můžete být také požádáni, abyste uvedli, odkud původně jste, nebo kde aktuálně žijete. Pokud je místo, můžete přidat citát nebo památný výrok.

Obecně platí, že podepsání návštěvní knihy je způsob, jak zanechat na místě svou stopu a dát hostiteli vědět, že jste tam byli. Může být zábavné podívat se zpět do starých návštěvních knih a vidět všechny různé zprávy, které tu za ta léta zůstaly.

Tak co řeknete, až se budete podepisovat do své další návštěvní knihy? Bude to něco promyšleného vtipného, ​​nebo prostě vaše jméno? Ať už si vyberete cokoli, ujistěte se, že zanecháte svou stopu! Přečtěte si související článek jako Kolik stojí vydání knihy s knihou baby.