Co-sleeper Bassinet: Průvodce po jeho čištění a údržbě

Mnoho rodičů se rozhodlo pro kočárek na spaní, který by pomohl jejich dítěti spát. Tyto pomůcky jsou skvělé pro udržení dítěte v blízkosti a jsou také užitečné v případě krmení uprostřed noci.

Pokud však svůj společný spací koš pravidelně nečistíte, stane se živnou půdou pro bakterie a další škodlivé látky, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy vám i vašemu dítěti. V tomto blogovém příspěvku vám ukážeme, jak vyčistit a udržovat váš společný spací koš, aby byl bezpečný a čistý!

Kroky k tomu, jak vyčistit společný spací koš

Krok 1. Existuje několik způsobů, jak vyčistit kočárek se společným spánkem. Jednou z metod je použití ubrousků, které lze použít na všechny povrchy kočárku. Další možností je použít jedlou sodu a peroxid vodíku k vytvoření antibakteriální pasty, která pomůže v boji proti choroboplodným zárodkům!

Krok 2. Posledním způsobem je úplné rozebrání před vložením do pračky se studenou vodou.

Krok 3. Nezapomeňte na spony nebo jiné kousky, které bude třeba předem odstranit! Poté nechte alespoň jeden den zaschnout uvnitř vašeho domova, kde můžete otevřít okna a dveře.

Tento krok poskytuje více času na zmizení prachu a hmyzu (který tam mohl skončit, když byl venku). Nyní, když je korbička čistá, můžete ji začít znovu skládat!

Krok 4. Připevněte všechny kousky zpět na sebe pouze rukama a prsty. Poté naneste malé množství dětského oleje na jakýkoli povrch, který se mohl začít lepit nebo způsobovat problémy při zasouvání pohyblivých částí do sebe.

Krok 5. Jakmile budete s tímto krokem hotovi, použijte starý zubní kartáček spolu s teplou vodou, abyste před rukou (v případě potřeby) setřeli přebytečné oleje z povrchů, kde byly příliš silně naneseny. Poté znovu sestavte, dokud nebudete hotovi!

Poznámka:

Při rozhodování o tom, jak provést pohodlí v kočárku vašeho bugaboo fox, existuje mnoho různých způsobů, které fungují dobře v závislosti na situaci.

Pokud například chcete upravit, jak vysoko nebo nízko je matrace nastavena v kočárku lišky, existují čtyři různé výškové polohy, které lze pro tento účel snadno upravit.

Začněte od nejnižší polohy a pracujte vzhůru, zvedněte na obou stranách každé rukojeti výše, kde se připevní k odpovídající tyči, aby se vytáhlo ven po uzamykacích mechanismech uvnitř tak, aby se zasunuly zpět do dalšího otvoru podél jejich drážek.

Jakmile budete hotovi s opětovným nasazením rukojetí zpět na místo, jednoduše opakujte první krok kromě toho, že začnete s vyšší polohou než dříve, odpovídajícím nastavením výšek, dokud nebude dosaženo požadovaného pohodlí!

Jak sestavit rybářskou cenu uklidňující pohyby kočárek

Krok 1. Nejprve vyjměte kočárek Graco Dream Suite z krabice a postavte jej na místo poblíž elektrické zásuvky.

Krok 2. Poté připojte napájecí kabel do zásuvky. Poté otevřete obě strany spodního rámu stisknutím na každém bočním uvolňovacím tlačítku umístěném vedle každé opěrky nohou, dokud neuslyšíte cvaknutí.

Krok 3. Poté vytáhněte každou smyčku bezpečnostního pásu, dokud se zcela neroztáhne, aby mohly být provlečeny všemi štěrbinami uvnitř mezi lůžky na obou koncích, kde se základna připevňuje k horní kolejnici. Nyní je čas na krok tři! Otevřete jednu nebo obě sedací jednotky podél předního okraje základny matrace.

Krok 4. Poté umístěte dítě do kočárku a zavřete jednotku zpět do původní polohy. Poté zatáhněte za poutko bezpečnostního pásu, dokud není napnuté. Nyní zajistěte pásy k základně matrace kliknutím na každé boční uvolňovací tlačítko.

Kroky k uvolnění popruhů na potahu autosedačky Bugaboo:

Bugaboo nabízí pohodlnou péči o vaše dítě. Pokud potřebujete uvolnit potah autosedačky Bugaboo, postupujte podle následujících kroků.

Nejprve otevřete kočárek/nosič Bugaboo jeho rozložením, dokud nezapadne na místo (ujistěte se, že v záhybu není zachycená žádná tkanina).

Za druhé, vysuňte obě strany dětského podnosu tak, aby byly navzájem vyrovnané. Poté zavírejte jednu stranu najednou, zatímco pod nimi držíte baldachýn, než zavřete všechny čtyři strany současně.

Důvod, proč to funguje, je ten, že když jste otevřeli kočárek/nosič Bugaboo, měli jste otevřenou stranu dětské podnože. Jakmile to uděláte, vysuňte a vytáhněte na obou stranách, pokud je jedno sedadlo, nebo z obou konců, abyste odstranili jednu polovinu najednou.

K čištění potahu autosedačky Bugaboo nejprve otřete veškeré nečistoty pomocí vody jemným mýdlem podle potřeby, poté jej nechte zcela uschnout a poté jej znovu připevněte zpět na rám kočárku.

Kroky, jak přesunout popruhy na autosedačce Nuna PIPA

Před dalším pohybem se nejprve ujistěte, že je všech pět popruhů uvolněno. Poté uchopte držadlo a zatáhněte za něj a současně tlačte nohou ven, dokud neuslyšíte cvaknutí, a jakmile uslyšíte tento zvuk, oba pusťte, aby se pás stáhl zpět na místo.

Chcete -li dosáhnout stejného výsledku, když se znovu spustíte, jednoduše proveďte opak toho, co bylo právě provedeno pro odstranění, držením rukojetí tažením dolů, místo toho, abyste je drželi po celou dobu pomocí cvaknutí, které cítíte ve spodní části.