Co použít k zaznamenání dárků místo knihy vzpomínek na miminko ve sprše? Nápady

Co použít k zaznamenání dárků místo do knížky vzpomínek na miminko ve sprše? Pokud hledáte jedinečný dárek pro miminko, proč nevyhodit tradiční paměťovou knihu ve prospěch něčeho kreativnějšího?

Zde je několik nápadů, jak začít:

– Deka nebo přikrývka na zakázku. To lze vytvořit spojením čtverců látek od přátel a členů rodiny, z nichž každý má své zvláštní poselství nebo příběh.

– Fotoalbum plné vzpomínek z dětství nastávajících rodičů. Toto je sladký způsob, jak sdílet svou historii s novým příchodem.

– Časová kapsle naplněná mementy z roku, kdy se narodili. To může zahrnovat položky, jako je novinový titulek z toho dne, oblíbená hračka nebo dokonce dopis, který mají být otevřeny na jejich 18. narozeniny.

Ať už si vyberete cokoli, ujistěte se, že je to něco, co si budete vážit v nadcházejících letech. Koneckonců, o tom skutečně speciální dárek je.

Máte nějaké další nápady na jedinečné dárky pro miminko? Podělte se o ně v komentářích níže!

Co píšete do dětského deníku?

Někteří rodiče se rozhodnou zaznamenávat vše, co jejich dítě dělá, do svých deníků. To může zahrnovat milníky, jako je sezení nebo plazení, stejně jako myšlenky a pocity týkající se role rodiče.

Jiní raději zapisují pouze hlavní události, jako je narození dítěte nebo první slova. Ať už si vyberete jakýkoli styl, nezapomeňte si jej přizpůsobit a odrážet vaše osobní zkušenosti.

Ať už se rozhodnete napsat do svého dětského deníku cokoli, pravděpodobně to bude drahá památka na nadcházející roky. Zaznamenávání vývoje vašeho dítěte je zvláštní způsob, jak si připomenout toto neuvěřitelné období ve vašem životě. Takže vezměte tužku a papír (nebo otevřete ten luxusní nový deník) a začněte!

Možná nevíte, co od rodičovství očekávat, ale jedna věc je jistá, je to cesta, která bude plná překvapení. Užívejte si každý okamžik!

Měli byste napsat do knihy, kterou dáváte jako dárek?

Když se rozhodujete, zda napsat do knihy, kterou darujete, či nikoli, je třeba vzít v úvahu několik věcí. První je personalizace. Pokud dáváte knihu jako dárek, je to pravděpodobně proto, že chcete, aby se obdarovaný cítil výjimečně a věděl, že jste si našli čas a vybrali něco přímo pro něj.

Zápis do knihy tuto personalizaci ničí, zvláště pokud jde o známý titul nebo titul se sentimentální hodnotou.

Další věc, kterou je třeba zvážit, je, jaký druh zprávy posíláte zápisem do knihy. Pokud je váš nápis pozitivní, může to být hezké gesto, ale pokud je negativní nebo urážlivý, může to zničit náladu dárku.

Nakonec si rozmyslete, kolik psaní plánujete dělat. Pokud je to jen pár slov, to je jedna věc, ale pokud plánujete napsat celý román do knihy, je to úplně jiný příběh!

Nakonec je jen na vás, zda se do knihy, kterou darujete, zapíšete nebo ne. Než se rozhodnete, nezapomeňte zvážit všechna pro a proti.

Co napsat při darování knihy?

Kniha je skvělým dárkem pro každou příležitost. Na výběr je mnoho knih, takže najít tu správnou může být obtížné. Když najdete správnou knihu, co byste měli napsat na kartu?

Zde je několik nápadů, co napsat na přání při darování knihy.

„Jsem rád, že jsi můj přítel, a doufám, že se ti tato kniha bude líbit stejně jako mně.“

„Doufám, že si tuto knihu užijete stejně jako já.“

„Toto je moje oblíbená kniha a myslím, že se vám bude také líbit!“

„Šťastné čtení!“

„Přeji vám vše nejlepší s tímto novým dobrodružstvím.“

„Gratuluji k této nové cestě!“

„Jsem za tebe tak šťastný a přeji ti vše nejlepší.“

„Nemůžu se dočkat, až uslyším, co si o tom myslíš!“

„Doufám, že si užijete každou minutu!“

„Ať je tvůj život naplněn takovou radostí, jakou ti přináší tato kniha.“

„Posílám vám do cesty spoustu lásky.“

Co si zapíšete do knihy na památku?

Kniha na památku je skvělý způsob, jak si připomenout zvláštní událost nebo milník ve vašem životě. Co zahrnujete do své pamětní knihy? Zde je několik nápadů:

-Časová osa vašeho života vedoucí k události nebo milníku

-Fotky vás a vašich blízkých na oslavě

-Citáty nebo texty, které jsou pro vás smysluplné

-Recepty, řemesla nebo jiné projekty související s akcí

-Vstupenky, programy nebo jiné memorabilie z akce

-Osobní úvahy o tom, co pro vás událost znamenala

-Cokoli jiného, ​​co je pro vás zvláštní a jedinečné!

Nebe je limit, pokud jde o to, co můžete zahrnout do své upomínkové knihy. Je to skvělý způsob, jak zachytit všechny vzpomínky a emoce na zvláštní období ve vašem životě.

Navíc je to krásná památka, na kterou se můžete po letech ohlížet. Mohou se vám také líbit související články jako Jak vyrobit černobílou knížku pro miminko a Jak nakrmit dětskou knížku.

Jak si uspořádáte školní učebnice na malém prostoru?

Jedním ze způsobů, jak uspořádat školní učebnice na malém prostoru, je dát je do batohu. Můžete je také dát do krabice nebo košíku. Můžete je také dát na polici. Můžete je dát i do šuplíku. Můžete je položit i na podlahu. Můžete je položit i na stůl.

Můžete si je dát i na postel. Můžete si je dát i pod postel. Můžete si je dát i do šatníku. Můžete si je dát i do koupelny. Můžete je dát i do kuchyně.