Co použít k setření dětské ohrádky? Nápady

Čím otřít dětskou ohrádku? Čištění hraček vašeho dítěte je důležité, protože pokud ne, mohou se stát nebezpečnými.

Když byla hračka ožvýkaná nebo špinavá, je třeba ji vyčistit. To, co chcete, je něco, co zabije bakterie a viry, ale nijak neublíží ani vašemu dítěti!

Většina z těchto věcí má antibakteriální vlastnosti, takže právě tuto práci dělají velmi dobře. Existuje mnoho značek se speciálními ubrousky určenými pro čištění dětských produktů, které také fungují skvěle!

Vše závisí na tom, s jakým druhem hraček se baví, protože každý produkt se liší podle konkrétních materiálů použitých uvnitř, jako je dřevo versus plast. Nejlepší by bylo nějaké mýdlo nebo saponát spolu s vodou, které pomohou odstranit špínu.

Může dítě spát přes noc v Pack N Play?

To je otázka, která se často objevuje u rodičů. Odpověď, stejně jako u většiny rodičovských otázek, je, že záleží.

Nechat své dítě spát v Pack N Play má své klady i zápory. Na jednu stranu je to pohodlné, protože Pack N Play můžete poměrně snadno přesouvat z místnosti do místnosti.

Obvykle je také lehký a snadno se nastavuje. A pokud máte více než jedno dítě, použití Pack N Play může být způsob, jak dát každému z nich vlastní prostor, aniž byste museli kupovat další postýlku nebo kočárek.

Na druhou stranu existují určité bezpečnostní obavy, když dítě necháte přes noc spát v Pack N Play. Za prvé, není dobrý nápad nechat dítě spát v Pack N Play, když je zřízeno jako hřiště a podepřeno na nejvyšší úrovni.

To může poskytnout vašemu dítěti příliš mnoho místa, aby se mohlo vrtět a převalovat se, což by mohlo vést k tomu, že by mohlo vylézt z Pack N Play nebo přelézt jednu stranu – obě věci, které se již u dětí stávaly.

Někteří rodiče se navíc obávají, že se jejich dítě udusí, pokud se během spánku zamotá do prostěradel nebo přikrývek.

Dokud si nebudete jisti, jak bude vaše dítě na tyto předměty reagovat (nebo se během spánku bude hýbat tak málo, že to nehrozí vůbec), nenechávejte mu nic volně v blízkosti hlavy, když spí v Pack N Play. . Také se ujistěte, že nikdy neusínejte své dítě v Pack N Play na břiše.

Může tedy dítě spát přes noc v Pack N Play? Záleží na vašem rodičovském stylu a na tom, co vám vyhovuje. Pokud se rozhodnete nechat své dítě spát v Pack N Play, dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené výše.

.

Jsou ohrádky pro děti špatné?

Nejsou. Podle AAP mohou být ohrádky bezpečným a efektivním způsobem spánku pro kojence a batolata.

Hlavním cílem ohrádky je udržet vaše dítě v bezpečí; dělá to tím, že jim brání dostat se do potenciálně škodlivých situací, jako je toulání se nebo převrácení na předměty, ke kterým by neměli mít přístup (jako jsou elektrické kabely). Pokud se rozhodnete nějaký použít, ujistěte se, že:

-Ohrádka není příliš malá, což může vašemu dítěti ztížit volný pohyb. Měla by být minimálně 24 palců na 48 palců; výška stran by měla být ideálně mezi 28 a 38 palci na výšku

-Vaše dítě má dostatek prostoru, aby se uvnitř postavilo rovně se zvednutými pažemi, aby si nebouchlo hlavou o bok

-Matrace, kterou tam umístíte, těsně zapadá do rámu

-Vyberete si takový, který má zabezpečený uzamykací mechanismus, který zabrání dětem v jeho samovolném otevření

Dnes je k dispozici několik různých typů ohrádek: tradiční modely z kovového drátu, látkové lamelové, které připomínají dětské postýlky (které mívají vyšší cenovky) a dokonce ohrádky, které se přeměňují na lůžka pro batolata.

Ať už si vyberete kterýkoli typ, ujistěte se, že dodržujete bezpečnostní pokyny stanovené AAP a dávejte pozor na své dítě, když si v něm hraje.

Může dítě spát ve smečce a hrát si bez kočárku?

Na tuto otázku neexistuje správná nebo špatná odpověď, protože každé dítě je jiné. Některá miminka se budou cítit pohodlněji, když budou spát v batohu a hrát si bez kočárku, zatímco jiná mohou potřebovat zvláštní zabezpečení v kočárku.

Nakonec je na vás a vašem dítěti, abyste se rozhodli, co je pro ně nejlepší. Pokud se vašemu dítěti zdá, že je v balení na hraní nepohodlné nebo neklidné, zkuste je přepnout na kočárek, dokud si na to nezvykne.

Dokud je vaše ratolest v bezpečí a pohodlí, není důvod, proč by nemohla spát ve smečce a hrát si bez kočárku. Jen je nezapomeňte mít na očích celou noc!

Pokud hledáte nový pack n play pro vaše nejmenší, doporučujeme BabyBjorn pack n play. Tento pack n play je navržen tak, aby se dal používat jako kočárek i jako postýlka, takže je ideální pro novorozence i batolata.

Vyznačuje se také jedinečným designem na zip, díky kterému je nastavení a rozebrání hračkou. Bavlněná tkanina je navíc měkká a jemná k dětské pokožce, takže si můžete být jisti, že vaše dítě spí v pohodlí.

Pokud jste stále na pochybách, zda použít nebo nepoužít sadu pro hraní bez kočárku, podívejte se na některé z těchto výhod a nevýhod:

Profesionálové:

-Snadné nastavení a odstranění

-Lze použít jako kočárek i jako postýlku

– Měkká bavlněná látka je šetrná k dětské pokožce

Nevýhody:

-Možná méně pohodlné než kočárek

-Může být obtížnější hlídat dítě v noci