Co Podepsat Uvnitř Knihy Miminko Pro Dítě

Co podepsat do knížky pro miminko? Když podepisujete kojeneckou knihu pro miminko, je několik věcí, které byste měli mít na paměti.

Nejprve se ujistěte, že jste podepsali své jméno a datum. To pomůže rodičům zapamatovat si, kdo a kdy knihu podepsal.

Můžete také napsat zprávu miminku. Může to být něco tak jednoduchého jako popřát jim dobře nebo jim říct, že doufáte, že mají skvělý život. Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že je to osobní a od srdce.

Na závěr nezapomeňte uvést své kontaktní údaje! Pokud rodiče někdy ztratí knihu, budou vědět, jak se s vámi spojit, pokud vám budou chtít poděkovat za vaši milou zprávu.

Měli byste napsat do knihy, kterou dáváte jako dárek?

Odpověď na tuto otázku je hlasité „možná“. Záleží na knize a na vztahu mezi dárcem a příjemcem. Pokud darujete milované osobě drahocennou knihu ze své osobní sbírky, může být pro vás smysluplnější psát do ní, než kdybyste si kupovali nový výtisk v obchodě.

V tom případě by váš nápis byl jako přidání dárku k balíčku navíc. Pokud však dáváte knihu v rámci výměny dárků s přáteli nebo známými, může to být považováno za rušivější, pokud do ní píšete.

Obecně je pravděpodobně nejlepší nepsat do knihy někoho jiného, ​​pokud vám k tomu nedal výslovné povolení. I tehdy je vždy dobré respektovat přání majitele a nepsat nic, co by se dalo považovat za urážlivé nebo pomlouvačné.

Z každého pravidla samozřejmě existují výjimky, takže pokud máte pochybnosti o tom, zda je vhodné psát do knihy, kterou dáváte jako dárek, či nikoli, je vždy lepší mýlit se na straně opatrnosti. Nakonec je na dárci, aby se rozhodl, co považuje za správné v každé jednotlivé situaci.

Pokud se rozhodnete napsat do knihy, kterou darujete, je třeba mít na paměti několik věcí:

– Respektujte vlastníka knihy a jeho přání týkající se zápisu do knihy.

– Nepište nic, co by mohlo být považováno za urážlivé nebo pomlouvačné.

– Udržujte svůj nápis stručný a výstižný.

– Pokud je kniha dárkem pro někoho, koho moc neznáte, možná bude lepší do ní nepsat vůbec.

– Pokud dáváte kopii knihy, kterou jste předtím zapsali, ujistěte se, že jste před odevzdáním vymazali veškeré předchozí psaní.

Stručně řečeno, pokud si nejste jisti, zda je vhodné psát do knihy, kterou dáváte jako dárek, nebo ne, buďte opatrní a nedělejte to. Vždy je lepší být v bezpečí, než litovat!

Jak vytvoříte milníkovou knihu pro miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit milníkovou knihu pro miminko. Jedním ze způsobů je koupit si předpřipravenou knihu milníků. Dalším způsobem je vytvořit si vlastní knihu milníků.

K vytvoření vlastní knihy milníků budete potřebovat:

– Fotoalbum nebo zápisník

-Fotky vašeho dítěte

– Pero nebo tužku

-Kalendář

Chcete-li vytvořit svou milníkovou knihu, začněte výběrem alba nebo zápisníku, do kterého se vejdou všechny vaše fotografie. Dále vyberte 12 fotografií, které představují důležité milníky v prvním roce vašeho dítěte.

Mohou to být fotografie, jak vaše dítě spí, poprvé jí pevnou stravu, dělá první krůčky nebo jakýkoli jiný nezapomenutelný okamžik. Ke každé fotografii napište datum.

Jakmile si vyberete své fotografie, je čas si ke každé zapsat datum. Můžete použít kalendář, který vám pomůže zapamatovat si data každého milníku. Jakmile si zapíšete datum, můžete napsat krátký popis toho, co se na fotografii stalo. To vám pomůže vzpomenout si, co se ten den stalo po letech!

Do alba nebo sešitu můžete přidat i další dekorace, jako jsou samolepky, stuhy a třpytky. Možnosti jsou nekonečné! Vytvoření vlastní knihy milníků pro miminko je skvělý způsob, jak zachytit všechny vzpomínky vašeho miminka na první rok.

Co říkáte nastávající mamince?

Je tolik věcí, které můžete říci nastávající matce, ale „blahopřání“ je vždy dobrý začátek. Můžete jí také říct, jak se na dítě těšíte, a nabídnout jakoukoli pomoc, kterou můžete poskytnout.

Je také dobré neříkat nic, co by se dalo vykládat negativně, například „budeš tak unavený“ nebo „pozor, nechceš moc přibrat“.

Místo toho se zaměřte na pozitivní aspekty těhotenství a narození dítěte. Ať děláte cokoli, ujistěte se, že vaše slova vycházejí ze srdce. Koneckonců, bude potřebovat veškerou podporu, kterou může v této vzrušující době dostat!

Některé další věci, které byste mohli chtít říci nastávající matce, zahrnují:

-Vítej v klubu! Chystáte se na úžasnou cestu.

-Tohle je tak úžasné období ve vašem životě. Gratulujeme!

– Mít dítě je jedním z nejvděčnějších zážitků, jaké kdy zažijete.

-Budeš skvělá máma! Jsem si tím jistý.

-Být těhotná rozhodně není vždy snadné, ale nakonec to za to stojí.

Těhotenství může být pro některé ženy těžké období, ale celkově je to velmi zvláštní a vzrušující zážitek. Jen se ujistěte, že v této šťastné době nabídnete svou podporu a blahopřání! Nastávající maminka vaše slova povzbuzení určitě ocení.