Co píšete v dětské knížce pro miminko od strýce? Tipy

Co píšeš do knížky pro miminko od strýce? Strýcové obvykle nemají stejný vztah s neteřemi a synovci jako rodiče, ale to neznamená, že nemůžete být stále důležitou součástí života své neteře nebo synovce.

Můžete hrát velkou roli v jejich vývoji tím, že jim do dětské knihy napíšete promyšlené a povzbuzující věci.

Zde je několik nápadů, co můžete napsat do dětské knihy pro miminko od strýce:

„Vítej na světě, maličká! Jsem tak nadšený, že tě poznávám a vidím, jak vyrůstáš. Budeš tak výjimečný člověk a cítím se být tak šťastný, že jsem tvůj strýc.“

Slibuji, že tu pro vás budu vždy a budu vás podporovat ve všem, co děláte. Gratuluji k narození!“

„Nemůžu se dočkat, až uvidím všechny ty úžasné věci, které ve svém životě uděláš. Máš před sebou tak zářivou budoucnost a jsem tak nadšený, že tě vidím vyrůstat v úžasného člověka, o kterém vím, že jsi.“ bude. Gratuluji k narození! Už tě miluji.“

„Je pro mě ctí být tvým strýcem a slibuji, že tu pro tebe vždy budu. Gratuluji k narození! Nemůžu se dočkat, až tě poznám a lépe tě poznám.“

Jak si uděláte domácí knížku pro miminko?

Budete potřebovat několik věcí: několik prázdných stránek, několik obrázků vašeho dítěte a způsob, jak stránky svázat. S touto poslední částí můžete být kreativní – můžete použít provázek, stuhu nebo dokonce sponky.

Jakmile budete mít vše shromážděné, jednoduše uspořádejte stránky v libovolném pořadí a začněte přidávat své obrázky. Chcete-li si vytvořit fantazii, můžete ke každému obrázku přidat popisky nebo malé poznámky. Až budete hotovi, vaše domácí dětská knížka je připravena k užívání!

Vyrobit si domácí knížku pro miminko je skvělý způsob, jak uchovat všechny ty vzácné vzpomínky na první rok (nebo léta!) vašeho děťátka. Je to také mnohem levnější než nákup předem připravené knížky a můžete si ji upravit, jak chcete.

Shromážděte si tedy zásoby a začněte! Váš hotový produkt bude něco, co si budete cenit po mnoho let.

Máte nějaké tipy na výrobu domácí knížky pro miminko? Podívejte se na související článek Jak vytvořit dětskou knížku pro výuku v raném dětství pomocí milníků!

Jak vytvoříte jednoduchou dětskou knížku?

K vytvoření jednoduché dětské knihy budete potřebovat nějaké zásoby. Budete potřebovat přebal knihy, stránky a něco, co stránky sváže dohromady. Tyto položky můžete najít v místním řemeslném obchodě nebo online.

Jakmile budete mít své zásoby, budete se muset rozhodnout pro téma své knihy. Bude to o zvířatech, barvách, tvarech, číslech nebo o něčem jiném? Jakmile se rozhodnete pro téma, můžete začít zdobit své stránky.

K ozdobení stránek můžete použít samolepky, stuhu, knoflíky, zbytky látek nebo cokoliv jiného, ​​co vás napadne. Buďte kreativní! Jakmile vyzdobíte všechny své stránky, je čas dát vše dohromady.

Umístěte stránky do přebalu knihy a použijte zvolený způsob vazby k zajištění stránek k sobě. Nyní máte krásnou, domácí dětskou knížku! Gratulujeme!

Pokud potřebujete inspiraci, na internetu je spousta jednoduchých nápadů na knihy pro miminka. Rychlé vyhledávání vám poskytne spoustu výsledků. Bavte se vytvářením vaší speciální knihy pro vaše nejmenší! Děkuji za přečtení! 🙂

Máte nějaké další tipy na výrobu jednoduché dětské knížky? Přečtěte si související článek Jak vytvořit knihu záznamů o miminku!

Co mám napsat na dort pro miminko?

Pokud nevíte, co napsat na dort pro miminko, nebojte se! Máme skvělé nápady, které vám pomohou.

Zde je několik věcí, které je třeba mít na paměti, když píšete na dort pro miminko:

-Keep it short and sweet: Baby shower je šťastná událost, tak aby vaše zpráva byla pozitivní!

-Popřejte nastávajícím rodičům vše nejlepší: poblahopřejte jim k nadcházejícímu příchodu a popřejte jim vše nejlepší s novým uzlíček radosti.

-Buďte kreativní: Pokud se potýkáte s nápady, zkuste přemýšlet mimo rámec. Mohli byste napsat něco souvisejícího s říkankou nebo dětskou knížkou, která inspirovala design dortu, nebo vymyslet svůj speciální vzkaz.

Doufáme, že vám tyto tipy pomohou při psaní na dort pro miminko. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí budoucím rodičům!

Co napsat do knihy pro holčičku

Existuje mnoho způsobů, jak vyplnit knihu pro holčičku, ale zde je několik nápadů, jak začít:

-Můžete zahrnout rodinné fotografie a napsat něco málo o každém člověku. Byl by to pro ni skvělý způsob, jak se dozvědět o svých příbuzných a cítit se s nimi ve spojení.

-Pokud jste zruční, můžete vyrobit ručně vyrobené karty s obrázky zvířat nebo jiných věcí, které ji budou zajímat. Můžete dokonce přidat několik jednoduchých slov, aby se mohla začít učit číst.

-Dalším nápadem je naplnit stránky zábavnými fakty o sobě. To může zahrnovat její datum narození, místo narození, kolik vážila při narození a cokoli dalšího, co si myslíte, že by se mohla ráda ohlížet, až bude starší.

Ať už se rozhodnete do své knihy zahrnout cokoli, pamatujte, že je to zvláštní památka, kterou si bude navždy pamatovat. Udělejte si proto čas a udělejte z toho něco, o čem víte, že se jí bude líbit.

Jak uděláte dětskou knihu?

Chcete-li vytvořit rušnou knihu, budete potřebovat několik základních materiálů. Nejprve budete potřebovat tříkroužkovou vazbu. Dále budete potřebovat nějaké ochranné fólie. Nakonec budete potřebovat nějaké tečky na suchý zip.

Nyní, když máte své materiály, je čas začít dávat svou nabitou knihu dohromady! Začněte tím, že najdete online nějaké tisknutelné materiály, o kterých si myslíte, že by se vašemu dítěti líbilo.

Jakmile najdete nějaké tisknutelné materiály, vytiskněte je a vložte do chráničů listů. Nyní pomocí suchých zipů připevněte tiskařské materiály na stránky pořadače.

Vaše nabitá kniha je nyní kompletní! Vaše dítě může listovat stránkami a hrát si s různými aktivitami. Je to skvělý způsob, jak své dítě zabavit a zapojit. Navíc je to skvělý způsob, jak pracovat na jemné motorice!

Chcete-li do své zaneprázdněné knihy přidat něco málo navíc, zvažte laminaci některých tiskovin. Díky tomu budou odolnější a déle vydrží. V některých řemeslných obchodech můžete také najít potisky, které jsou již zalaminované.

Dalším nápadem je vytvořit stránky vaší rušné knihy pomocí kontaktního papíru. Jednoduše obkreslete některé oblíbené hračky nebo tvary vašeho dítěte na kontaktní papír a poté je vystřihněte. Vaše dítě pak může dílky přilepit na stránku a pohybovat s nimi, jak chce!