Co píšete v dárku pro miminko? Průvodce

Dětská knížka je skvělý způsob, jak zachytit všechny milníky a vzpomínky vašeho dítěte. Ale co napíšete do dětského knižního dárku? Zde je několik nápadů:

– Napište o době, kdy jste se poprvé setkali se svým dítětem

-Zaznamenávejte své myšlenky a pocity během těhotenství

-Zahrňte ultrazvukové fotografie nebo jiné upomínkové předměty z těhotenství

-Pište o porodu a porodu

-Zahrňte fotografie vašeho dítěte, jak vyrůstá

-Zaznamenejte zvláštní okamžiky, jako jsou první slova, kroky nebo svátky

-Uložte výstřižky z novin, útržky vstupenek nebo jiné položky z důležitých událostí

Ať už se rozhodnete zahrnout do svého dárku s knihou pro miminko cokoli, vaše dítě si to bude vážit po mnoho let. Šťastné psaní!

Poznámka: Pokud jste čerstvá maminka a je pro vás obtížné šamponovat vaše děťátko, zvažte přečtení našeho definitivního průvodce, jak mýt dětské vlásky ve vaně šamponem na schůdky.

Jak věnujete knihu dítěti?

Existuje několik způsobů, jak můžete knihu věnovat dítěti. Jedním ze způsobů je vepsat věnování přímo do knihy. Dalším způsobem je vytvořit samostatnou stránku s věnováním a umístit ji na přední nebo zadní stranu knihy.

Můžete se také rozhodnout poslat věnování dítěti e-mailem nebo poštou. Ať už zvolíte kteroukoli metodu, nezapomeňte ji přizpůsobit a udělejte ji pro dítě speciální.

Bez ohledu na to, jakým způsobem se rozhodnete knihu dítěti věnovat, nezapomeňte uvést své důvody, proč jste si vybrali danou knihu, a proč si myslíte, že se bude dítěti líbit. Pokud je to možné, zmiňte o dítěti něco, co ho dělá jedinečným a výjimečným. Nakonec dejte dítěti najevo, jak moc je máte rádi a proč je pro vás důležité.

Zde je několik příkladů věnování:

Moje krásná neteř, doufám, že se vám tato kniha o přátelství a síle představivosti bude líbit. Moc tě miluji a jsem tak hrdý na úžasného člověka, kterým vyrůstáš.

Tuto knihu o odvaze a odhodlání věnuji svému synovci. Vím, že obojího máte v hojnosti a jsem nadšený, že uvidím, jaké skvělé věci se svými životy uděláte. Miluji tě víc, než slova dokážou říct.

Své maličkosti věnuji tento příběh o tom, jak se nikdy nevzdávat svých snů. Doufám, že vás to inspiruje k tomu, abyste šli za svými sny z celého srdce. Moc tě miluji a jsem tak hrdý na všechno, co děláš.

Bez ohledu na to, kdo jsi nebo co jsi udělal, vždy tě budu milovat. Šťastné čtení!

Tuto knihu o síle rodiny a přátelství věnuji své úžasné dceři. Jsem tak hrdý na toho, kým jsi, a na všechno, čeho jsi ve svém životě dosáhl. Doufám, že vám tato kniha přinese tolik radosti, jako jste přinesli mně. Miluji tě víc než cokoli na světě.

Svému synovi věnuji tento příběh o tom, jak se postavit za to, co je správné, bez ohledu na to, jak těžké to může být. Vždy jste prokazovali sílu a odvahu ve všem, co děláte, a já vím, že se budete i nadále zastávat toho, co je správné, bez ohledu na to, jaké výzvy se vám postaví do cesty. Tato kniha je oslavou vás a všeho, čeho jste ve svém životě dosud dosáhli.

Své neuvěřitelné ženě věnuji tento příběh o síle lásky a přátelství. Jsi nejdůležitější osoba v mém životě a jsem tak vděčný za vše, co pro mě každý den děláš.

Děkuji, že jsi byl po mém boku ve všem, čím jsme spolu prošli; udělalo to naše životy bohatšími, než lze slovy říci! Miluji tě víc než cokoli na tomto světě nebo v jakémkoli jiném světě tam venku a čekám na to, až mě my dva objevíme!

Své drahé vnučce věnuji tuto knihu o laskavosti a soucitu s těmi, kteří to nejvíce potřebují. Tvůj krásný úsměv rozzáří každý den, kdykoli ho uvidí, ale nejpyšnější ze všech jsem na to, že pochází z tvého srdce a nejen proto, že chceš udělat lidi šťastnými. Jsi pro nás všechny inspirací, miláčku!

Své jediné opravdové lásce věnuji tento příběh o síle lásky a přátelství. Doufám, že vás to inspiruje stejně jako vy mě svým krásným úsměvem a laskavou duší inspirujete každý den od chvíle, kdy jsme se poprvé setkali v onen osudný den před tak dlouhou dobou, kdy se naše oči upřely na přeplněnou místnost plnou cizích lidí…

Své milé ženě, když spolu slavíme další rok manželství, chtěl jsem vám dát vědět, jak moc si vážím všeho, co pro naši rodinu každý den děláte.

Bez vaší láskyplné péče a podpory v posledních několika letech bychom nikdy nebyli tam, kde jsme nyní. Jsem tak vděčný, že vás mám za manželku a matku našich dětí. Miluji tě víc než cokoli na tomto světě!

Jak napíšete zprávu do knihy?

Jedním ze způsobů, jak napsat zprávu do knihy, je použít tužku a papír. Napište zprávu na kus papíru a poté vložte papír do knihy. Dalším způsobem, jak napsat zprávu do knihy, je použít pero. Napište zprávu na kus papíru a poté jej přeložte napůl. Vložte složený papír do knihy.

K psaní vzkazů do knih můžete také použít samolepky nebo razítka. Ozdobte svůj vzkaz samolepkami nebo razítky a poté jej vložte do knihy. Nakonec můžete použít pásku k psaní zpráv do knih. Napište svůj vzkaz na kus pásky a poté jej nalepte do knihy.