Co očekávat, když bude maminka mít knížku pro miminko? Nápady

Co čekat, když má maminka knížku pro miminko? Jednou z nejlepších věcí na těhotenství je číst všechny různé knihy o tom, co očekávat.

Existuje tolik skvělých, ale jedna, kterou by každá nastávající maminka měla mít ve své knihovně, je Co očekávat, když bude maminka mít miminko.

Tato kniha je komplexním průvodcem vším od početí přes porod až po poporodní péči. Zahrnuje vše, co potřebujete vědět, včetně prenatálních testů, porodu a kojení.

Pokud hledáte něco s osobnějšími příběhy od jiných maminek, zkuste Příručku přítelkyň o těhotenství. Tato kniha nabízí rady ohledně všeho, od výběru lékaře až po řešení ranních nevolností. Zahrnuje také výpovědi z první ruky o porodu, zvládání poporodní deprese a kojení.

Pokud hledáte knihu s více lékařským zaměřením, pak je The Mayo Clinic Guide to a Healthy Pregnancy dobrou volbou. Obsahuje podrobné informace o všem od prenatálních vitamínů až po porod. Má také rady od lékařů ze světově proslulé Mayo Clinic.

Bez ohledu na to, jakou knihu si vyberete, určitě bude cenným zdrojem během těhotenství. Šťastné čtení!

Jak vytvoříte zápisník pro dětskou knížku?

Pro začátek budete potřebovat několik věcí: fotografie, papír na scrapbook, nůžky, lepidlo a ozdoby. Všechny tyto potřeby najdete ve vašem místním řemeslném obchodě.

Pro začátek se rozhodněte o rozvržení vašeho zápisníku. Chcete, aby každá stránka měla jednu velkou fotografii nebo několik menších? Jakmile máte obecnou představu, je čas začít vystřihovat a vkládat!

Pokud si nejste jisti, kde začít, na internetu je spousta nápadů na scrapbooking. Pinterest je skvělým zdrojem inspirace. S trochou kreativity a úsilí můžete vytvořit krásný zápisník, který se bude líbit po mnoho let.

Co vložíte do své vlastní knížky pro miminko?

Některé nápady na věci, které lze zahrnout do dětské knihy pro kutily, jsou fotografie, informace o rodokmenu, rodný list, obrázky z ultrazvuku a nemocniční náramky. Můžete také přidat osobní poznámky o vašich nadějích a snech pro vaše dítě.

Dalším nápadem je vytvořit časovou kapsli naplněnou předměty, které představují různé aspekty vašeho života, když jste se narodili, nebo předměty, které byly populární během roku, kdy jste se narodili.

Ať už se rozhodnete zahrnout cokoli, ujistěte se, že je to něco, na co se budete rádi ohlížet a sdílet se svým dítětem, až vyroste.

Pokud jde o navrhování dokonalé knížky pro miminko DIY, existuje nekonečné množství možností. Zde je však třeba zvážit několik klíčových prvků:

-Fotografie: Zahrnujte jak profesionální snímky, tak i upřímné momenty zachycené přáteli a rodinou.

-Rodinný strom: Je to skvělý způsob, jak představit své dítě jeho širší rodině a také sdílet jedinečné nebo zajímavé příběhy o předcích.

-Rodný list: Nezbytná součást každé dětské knihy!

-Ultrazvukové obrázky: Toto jsou takové milované vzpomínky pro rodiče a je úžasné vidět, jak moc vaše děťátko od těch prvních dnů vyrostlo.

-Nemocniční náramky: Další sladká připomínka dne, kdy vaše dítě vstoupilo na svět.

Ať už se rozhodnete zahrnout do své knížky pro kutily cokoli, ujistěte se, že je to něco, na co se budete rádi dívat a sdílet se svým dítětem, až vyroste. S tolika možnostmi je limit nebe!

Jak vytvoříte knížku pro miminko do prvního ročníku?

Začněte vytvořením seznamu všech milníků a úspěchů, kterých vaše dítě dosáhlo v prvním roce. Poté vyberte formát knihy. Můžete buď vytvořit tradiční fotoalbum nebo zápisník, nebo použít online službu, jako je Shutterfly.

Jakmile budete mít vybraný formát, začněte shromažďovat fotografie a vzpomínky! Můžete zahrnout věci, jako jsou obrázky z ultrazvuku, nemocniční náramky, oznámení o narození a rodinné fotografie.

Nezapomeňte přidat nějaké zvláštní poznámky nebo příběhy o prvním roce vašeho dítěte. Nakonec to dejte dohromady a užijte si znovu prožití těchto vzácných vzpomínek!

Pokud chcete být kreativní, můžete dokonce vytvořit video sestřih z hudební scény prvního roku vašeho dítěte. Je to skvělý způsob, jak předvést osobnost vašeho dítěte a zachytit všechny jeho milníky na jednom místě.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete připomenout první rok svého dítěte, bude to milovaná vzpomínka pro nadcházející roky!

Milníky a úspěchy:

– První úsměv

– První slovo

– Převrácení

– Sezení bez podpory

– Dělat první kroky

Formát: Tradiční fotoalbum nebo zápisník nebo online služba jako Shutterfly.

Fotografie a vzpomínky: Zahrňte snímky z ultrazvuku, nemocniční náramky, oznámení o narození, rodinné fotografie atd.

Poznámky a příběhy: Přidejte speciální poznámky nebo příběhy o prvním roce vašeho dítěte.

Úroveň kreativity: Buďte kreativní tím, že vytvoříte video sestřih prvního roku vašeho dítěte zhudebněný.

Důležitost: Toto bude milovaná vzpomínka pro nadcházející roky!

Co bude dál?: Dejte to všechno dohromady a užijte si znovu prožití těchto vzácných vzpomínek! Nebo, chcete-li být kreativní, udělejte video sestřih z hudební scény vašeho dítěte v prvním roce. Ať tak či onak, bude to vzpomínka na nadcházející roky! Děkuji za přečtení!