Co obsahuje ohrádka pro miminko se Sims 3? Nápady

Co obsahuje ohrádka pro miminko se Sims 3? Dětská ohrádka se dodává s mnoha různými součástmi, aby bylo vaše dítě v bezpečí. Obvykle jsou vyrobeny z nějakého typu síťovaného materiálu a také z několika kusů plastu nebo drátu, které se spojují.

Kromě toho je na dně obvykle zásobník na hračky a další potřeby, jako jsou plenky (nebo další oblečení). Některé modely jsou také vybaveny funkcí naklonění, takže můžete jeden konec podepřít, pokud není příliš vysoko nad zemí.

To umožňuje batolatům, která preferují podřimování ve vyvýšených polohách, odpočívat, aniž by vypadla! Při použití tohoto zařízení doma je nejlepší chránit všechny ostré rohy přidáním měkkého polstrování kolem nich; v opačném případě mohou vašeho anděla zranit, když zaleze do své nové ohrádky.

Jak opravíte nylonovou síť?

Upevnění nylonové síťky je velmi důležité, pokud byla poškozena, nebo chcete nylonovou síťku použít jiným způsobem. Zde jsou některé ze způsobů, které mohou pomoci:

– Pomocí jehly a nitě sešijte dva kusy ručně. To funguje dobře pro okraje a malé dírky na oblečení, jako jsou punčochy. Budete potřebovat silnou nit s velkou jehlou, abyste si nepoškodili šicí stroj při zkoušení této metody na odolnějších látkách, jako jsou džínové džíny.

– Pokud máte roztrhané džíny (nebo jiný typ látky), ale přesto je chcete nosit, zajistěte si dostatečně rozpálenou žehličku, aby se plast roztavil a roztržky opatrně přejeďte v gumových rukavicích; jinak spálit přímo přes ruce.

Navrch můžete také položit kus látky, abyste si chránili prsty, ale to nebude fungovat tak dobře s tenčími látkami, jako je hedvábí nebo satén, protože jsou příliš tenké a nezabrání tomu, aby jimi pronikalo teplo.

– Použijte nylonovou síťovinu místo záplatovacího materiálu pro džínové džíny místo nákupu nových záplat tak, že podél okrajů vystřihnete nějaké další otvory, které chcete zalepit, když nosíte kalhoty; poté prošijte kolem všech čtyř stran silnou nití a dejte pozor, abyste zachytili oba kusy džínoviny najednou.

Zabere to více času než žehlení záplat, ale při správném provedení je to dlouhotrvající a méně nápadné.

Jak opravíte síťovinu?

Síťovina, která ztratila svůj tvar, může být upevněna různými způsoby. Chcete-li to opravit, budete muset kusy odříznout nůžkami na drát a znovu je natáhnout na místo. Budete chtít použít něco jako vypínací provázek nebo vlasec, aby vše drželo pohromadě, zatímco schnou, takže pro tento úkol nezkoušejte používat pásku.

Někteří lidé se rozhodnou vyměnit síť úplně, ale pokud není příliš poškozeno, oprava vlastní je pravděpodobně levnější než nákup nového materiálu, takže je to jednoduchá možnost, kterou stojí za to prozkoumat, než učiníte jakékoli rozhodnutí o výměně!

Jakmile odstraníte všechny volné kousky skelných vláken, omyjte zbývající prach vodou a mýdlem. Nechte to přes noc odležet na kbelících, kde to může uschnout, a pak budete připraveni začít proces znovu natahovat.

Jak opravit síť na ohrádce

K upevnění sítě na ohrádce budete potřebovat:

* Sada na opravu pletiva ohrádky

* Nůžky nebo řezací ostří Při prvním použití pera sejměte všechny kolíčky a sklopte je ze všech stran. Pokud je vaše dítě stále uvnitř kotce, nechte je vstát, aby mohlo volně pobíhat.

Dalším krokem při upevnění síťoviny je jít s ní ven. Než to uděláte, ujistěte se, že žádné části nevyčnívají, protože by mohly prorazit oplocení, stromy nebo jiné předměty venku.

Kromě toho dávejte pozor na ostré venkovní předměty, jako jsou kameny a klacky, které by mohly materiál prorazit otvory, pokud je neseberete zespodu rukou poté, co byly na něj vrženy zevnitř/zvenčí kotce.

Jakmile je síťka venku a nejsou v ní žádné díry, vezměte nůžky nebo čepel a odřízněte rovnou čáru kolem místa, kde došlo k poškození látky pera.

Pokud byla například část jedné strany utržena během pokusu o útěk zevnitř/zvenčí ohrádky, musíte se ujistit, že tento otvor není příliš široký, ale naopak dostatečně úzký pro další kus látky (dodává se s souprava), aby se přes ni vešel jako obvaz na ránu.

Po vyříznutí takových kusů dejte pozor, abyste je nepřilepili zpět k sobě. Lepidlo může po prvním použití zůstat lepkavé, což by mohlo způsobit zranění, pokud by se později znovu přilepilo při hraní venku někým, kdo si není vědom prvního použití.

Jakmile tyto otvory zalepíte, měli byste být schopni vrátit se dovnitř a hrát si se svým dítětem beze strachu, že vytečou dírou v síťce, která je nyní upevněna. Pokud však nějaké části stále trčí zespodu nebo jinak, můžete je před návratem do interiéru odstranit ručně.

Jak vychováváte ohrádku Nuna?

Ohrádky Nuna se snadno sestavují. Jednoduše otevřete krabici a rozložte všechny své díly na měkký povrch, jako je tráva nebo koberec (pokud jej instalujete uvnitř). Pečlivě vše zkontrolujte a před pokračováním se ujistěte, že žádné kousky nechybí.

Hledejte vše, co je poškozené nebo promáčknuté; pokud k tomu dojde, kontaktujte zákaznický servis! Pokud jsou některé šrouby uvolněné, utáhněte je běžným šroubovákem. Jakmile položky důkladně zkontrolujete, přečtěte si pokyny ještě jednou, pro případ, že byste se měli podívat na něco nového – i když se vám to nyní zdá známé.

Sestavte podle těchto pokynů: nejprve připevněte „plošinu“ na boční rámy pomocí dodaných matic a šroubů; dále sestavte spodní plošinu pomocí rámových tyčí a šroubů; nakonec připevněte základnu matrace s rámovými tyčemi a ujistěte se, že ji položíte na „platformu“. Případné uvolněné šrouby můžete utáhnout později.