Co nosit na těhotenské fotky? Vše, co chcete vědět

Co si vzít na těhotenské fotky? Těhotenské obrázky jsou tak roztomilé, ale je snadné je přehnat.

Co nenosit na těhotenské fotky:

-Volné kalhoty nebo legíny, které se vyhrnují v pase, ukažte své spodní prádlo a prostě vypadáte, jako byste nevlastnili pásek (cílem je zde lichotka!)

– Těsné oblečení, ve kterém se cítíte sebevědomě, jak velké vaše břicho už vypadá

-Velké košile s vodorovnými pruhy přes břicho (nezáleží na tom, jestli jsou to „strečové“ pruhované látky), protože vidím jen velikost! V případě pochybností se držte svislých pruhů, které prodlouží vaše tělo ještě více než obvykle, protože během těhotenství máme tendenci se předklánět.

Kdy začnu pobírat dávky v mateřství?

Abyste získali nárok na dávky MA, musíte mít odpracovaných 600 hodin za posledních 52 týdnů před datem splatnosti. Jakmile získáte nárok, vaše výhoda EI začne 17 až 18 týdnů

Jak dlouho můžete žádat o peněžitou pomoc v mateřství?

Pokud jste na mateřské dovolené déle než 28 týdnů, můžete žádat o příspěvek v mateřství (MA), pokud váš výdělek v loňském roce nepřesáhl 30 000 GBP.

To znamená, že přerušením práce došlo k finanční ztrátě, protože průměrná žena se nevrátí ihned po porodu kvůli rodinným povinnostem a potřebám kojení.

Tento příspěvek bude vyplácen do konce týdne před dovršením 11. narozenin vašeho dítěte nebo při nástupu na nižší střední školu do 15. narozenin.

Co znamená peněžitá pomoc v mateřství?

Je to druh finanční pomoci, kterou vláda vyplácí nastávajícím matkám. O tuto dávku lze žádat až pět měsíců před termínem porodu nebo poté, co adoptují dítě mladší šesti týdnů.

Účelem této dodatečné platby je zajistit, aby ženy, které mají v úmyslu mít děti, nezaznamenaly během těhotenství a raného období s novorozencem před návratem do práce jakoukoli ztrátu příjmu.

Peněžitá pomoc v mateřství také působí jako pobídka pro rodiče, aby se rozhodli odhlásit se z práce na plný úvazek, když si poprvé vezmou domů své novorozené dítě, protože jim nabízí větší flexibilitu ohledně toho, kolik hodin týdně si vyberou pracovat, a přitom budou moci platit účty a dovolit si další nezbytnosti.

Jaký je rozdíl mezi porodným a porodným?

Jste-li na mateřské dovolené, musíte si nejdříve ujasnit, zda budete během volna dostávat nějakou výplatu. Poté se můžete rozhodnout, jaké výhody mohou být dostupné, které by mohly finančně pomoci.

Existují dva druhy finanční podpory pro ženy, které nedávno porodily dítě: porodné a peněžitá pomoc v mateřství.

Rozdíl mezi nimi je v tom, kolik peněz poskytují během těhotenství a po narození vašeho dítěte – a také v dalších faktorech, jako jsou daňové důsledky a kritéria způsobilosti.

Mohu místo SMP žádat o peněžitou pomoc v mateřství?

Pokud jste již byli zaměstnáni 26 týdnů na konci vašeho kvalifikačního týdne a vyděláváte v průměru alespoň 30 GBP týdně během jakýchkoli 13 týdnů před tímto datem, pak ano. Mateřské se vyplácí již 11 týdnů před porodem – to je až 39 týdnů vašeho těhotenství!

To znamená, že pokud nemáte nárok na SMP (protože jste dostatečně dlouho nepracovali) nebo protože váš příjem klesne pod hranici výdělku (112 GBP za týden), může být mateřský příspěvek možností, která stojí za zvážení.

Pokud ano, bude třeba vzít v úvahu další faktory: Během posledních 52 týdnů musíte zaplatit příspěvky na národní pojištění první třídy; Vaše dítě musí žít s vámi; Musíte být zaměstnaní nebo OSVČ, i když platí určité výjimky.

Měli byste se v těhotenských džínách zvětšit?

Pokud jste si před těhotenstvím koupila džíny, pravděpodobně vám nebudou sedět přes rostoucí bouli. Můžete si upravit velikost nebo vyzkoušet tvarované těhotenské legíny pro hladký vzhled pod oblečením!

Odpověď: Pokud jste si před těhotenstvím koupila džíny, pravděpodobně vám nebudou sedět na rostoucí bouli.

B: Těhotenské legíny Shapewear jsou vynikající volbou, pokud chcete mít pod oblečením elegantní vzhled.

C: Jeden tip, který jsem se naučil, je, že je nejlepší nekupovat příliš mnoho nových kousků, protože věci mají tendenci se měnit během třetího trimestru a časného poporodního období, kdy děti tak rychle rostou!

D: Zvětšení určitých položek může být dobrým způsobem, jak prodloužit životnost některých oblíbených položek.

E: Vyzkoušejte si toho, co můžete i před těhotenstvím, protože je to jedna věc, která má tendenci se během této doby měnit.

F: Měl jsem velký úspěch s tvarovanými těhotenskými legínami pro hladký vzhled pod oblečením!

G: Můj nejlepší tip je ochota změnit velikost nebo zkusit něco nového, aby věci fungovaly.

H: Jedním z mých největších tipů by bylo v případě potřeby upravit velikost nebo vyzkoušet různé možnosti oblečení!

I: Pokud existují kousky, které milujete a chcete je nosit i po porodu, neváhejte se na poporodní velikosti zeptat na prodejně při nákupu před otěhotněním.

J: Zjistila jsem, že některé těhotenské řady jsou pro můj styl lepší než jiné, takže před otěhotněním zkoušejte co nejvíce!