Co napsat pro zápis do Baby Book? Průvodce

Co napsat pro zápis do dětské knížky? Je tolik věcí, které byste mohli říci ve svém nápisu v dětské knížce, ale může být těžké rozhodnout, jaká slova nejlépe vystihují tuto významnou událost.

Zde je několik tipů, které vám pomohou napsat dokonalý nápis do dětské knížky vašeho nejmenšího.

– Nejprve si rozmyslete, co chcete říct. Toto je vaše šance sdělit své naděje a sny pro vaše dítě, takže si udělejte čas na přemýšlení o tom, jaké to jsou.

– Možná budete chtít zahrnout speciální zprávu nebo citát, který má význam pro vás a vaši rodinu. Případně můžete jednoduše vyjádřit svou lásku ke svému novému příchodu tím nejsrdečnějším možným způsobem.

– Jakmile se rozhodnete pro obecný tón vašeho nápisu, je čas začít přikládat pero na papír (nebo prst na klávesnici). Opět si s tím dejte na čas – není kam spěchat.

– A nebojte se, pokud uděláte chybu nebo si něco rozmyslíte, vždy to můžete smazat nebo přeškrtnout. Nejdůležitější je, abyste do toho nalili své srdce a psali z nejhlubšího místa ve vás.

– Vaše dětská knížka je krásný způsob, jak přivítat vaše dítě na svět a připomenout si jeho příchod v nadcházejících letech.

– Takže si nespěchejte, buďte kreativní a nechte slova plynout z vašeho srdce. Gratulujeme k této neuvěřitelné nové kapitole vašeho života!

Máte nějaké další tipy na psaní nápisu do dětské knihy? Přečtěte si související článek Jak rozkoukat knížku pro miminko!

Měli byste napsat do knihy, kterou dáváte jako dárek?

To je otázka, kterou si mnoho lidí klade, když nakupují dárky – měli byste napsat do knihy, kterou dáváte jako dárek? Na obou stranách argumentu jsou klady a zápory, takže je nakonec na dárci, jak se rozhodne.

Pokud se rozhodnete psát do knihy, je třeba mít na paměti několik věcí. Nejprve se ujistěte, že to, co píšete, je vhodné pro osobu, které knihu dáváte.

Pokud se jedná o blízkého přítele nebo člena rodiny, buďte ve své zprávě osobnější. Ale pokud je to někdo, koho dobře neznáte, bude asi nejlepší držet se něčeho obecnějšího.

Za druhé, držte to krátké a sladké. Nikdo nechce číst román, když se snaží užít si knihu. Postačí pár vět nebo i jen slovo či dvě.

A nakonec se nezapomeňte podepsat! To je zvláště důležité, pokud víte, že osoba, které knihu dáváte, miluje sbírání autogramů.

Takže tady to máte – některé věci, které je třeba mít na paměti, pokud se rozhodnete napsat do knihy, kterou dáváte jako dárek. Ať už si vyberete cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce a dobrých úmyslů. Šťastné dávání dárků!

Nyní, když jsme si prošli některé základy, pojďme se podívat na každou stranu debaty hlouběji. Začínání s.

Jak požádat o knihu místo karty pro miminko?

Pokud hledáte způsob, jak si připomenout příležitost narození miminka bez dárků, proč nepožádat o knihy místo pohlednic? Je to skvělý způsob, jak začít s knihovnou vašeho děťátka, a je to něco, co si mohou ponechat a užívat si to po mnoho let.

Navíc je vždy příjemné mít po ruce pár knih navíc, když nastanou nevyhnutelné chvíle „nudím se“.

Chcete-li to provést, jednoduše vložte poznámku do pozvánek nebo na cedulku ve sprše a požádejte hosty, aby místo karty přinesli knihu.

Můžete dokonce zadat, že hledáte určité typy knih, jako jsou obrázkové knihy nebo pohádky na dobrou noc. Ať uděláte cokoli, ujistěte se, že dáte svým hostům vědět, že jejich dary budou velmi oceněny.

Máte nějaké další nápady, jak požádat o netradiční dárky? Podělte se o ně s námi v komentářích! Rádi bychom od vás slyšeli.

Nyní, když víte, jak požádat o knihy místo karet, na co čekáte? Začněte šířit informace a shromažďovat tato skvělá čtení! Vaše maličkost vám za to později poděkuje.

Co napsat do knihy o miminku místo karty?

Pokud hledáte něco speciálního, co byste mohli napsat do knihy o miminku místo karty, zvažte jednu z těchto promyšlených zpráv.

„Přeji ti všechno nejlepší, až se staneš rodiči! Gratuluji a hodně lásky.“

„Všechno nejlepší vám oběma, když se vydáte na tuto úžasnou společnou cestu. Tak se těším!“

„Vaše malá má takové štěstí, že vás má za rodiče. Gratuluji a všechna moje lásko.“

„Nemůžu se dočkat, až se setkám s tvým malým! Přeji ti všechno štěstí na světě v této výjimečné době.“

Toto je jen několik nápadů, jak začít – neexistují žádné špatné odpovědi, takže použijte, co uznáte za vhodné. Ať už si vyberete jakoukoli zprávu, noví rodiče vaši ohleduplnost jistě ocení.

Všechno nejlepší,

[Tvé jméno]

Co vkládáte do rodinného sešitu?

Někdo rád dokumentuje každou rodinnou událost ve výstřižku, jiný se raději soustředí na hlavní milníky.

Existuje nekonečné množství možností, co můžete zahrnout do rodinného zápisníku, ale zde je několik nápadů, jak začít:

-Fotky rodinných příslušníků, minulých i současných

– Kopie vašeho rodokmenu

-Příběhy a anekdoty o vaší rodinné historii

-Recepty předávané z generace na generaci

-Vstupenky nebo programy ze speciálních akcí, kterých se vaše rodina společně zúčastnila

-Suvenýry z dovolených nebo jiných výletů, které vaše rodina společně podnikla

Bez ohledu na to, co se rozhodnete zahrnout do svého rodinného zápisníku, důležité je, že zachycuje podstatu vašich blízkých a výjimečné okamžiky, které jste spolu sdíleli.

Jaké věci nejraději zařazujete do rodinného zápisníku? Podělte se o své nápady v komentářích níže!