Co napsat nenarozenému dítěti do knihy? Nápady

Co napsat nenarozenému miminku do knihy? Někteří rodiče se rozhodnou psát dopisy svým nenarozeným dětem, ve kterých vyjadřují své naděje a sny o budoucnosti dítěte.

Pokud hledáte nápady, co říci ve svém dopise, zde je několik tipů:

– Podělte se o své myšlenky na těhotenství a jak jste nadšeni z toho, že se stanete rodičem

-Mluvte o věcech, o kterých doufáte, že se dítě v životě naučí a zažije

-Vyjádřete svou lásku k dítěti a řekněte jim, jak moc se nemůžete dočkat, až je potkáte

-Zahrňte jakékoli speciální zprávy nebo tradice, které byste chtěli s dítětem sdílet

-Zabalte svůj dopis tím, že dítěti řeknete, že tu pro ně budete vždy, bez ohledu na to, co se v životě stane.

Co by mělo být v první ročence dítěte?

Existuje mnoho milníků, které se dějí v prvním roce dítěte, a zachytit je všechny v knize je skvělý způsob, jak si tyto rané dny připomenout.

Zde je několik věcí, které byste mohli chtít zahrnout do první ročenky vašeho dítěte:

-Fotky vašeho děťátka v různém věku a fázích

-Jejich stopy a otisky rukou

-Citáty od rodiny a přátel o tom, jak moc milují dítě

-Seznam prvenství – jako je jejich první úsměv, smích, slovo, krok atd.

-Výstřižky z novin nebo časopisů o narození nebo prvním roce vašeho dítěte

-Mapa ukazující, kde se dítě narodilo a kam během roku cestovalo

-Vstupenky, účtenky nebo jiné upomínkové předměty ze speciálních akcí nebo výletů během roku

-Osobní dopis rodičů jejich dítěti

-Umělecké dílo vytvořené dítětem po celý rok.

V prvním roce dítěte je potřeba zachytit tolik věcí a dát to všechno do knihy je skvělý způsob, jak si tyto vzpomínky uchovat.

Ujistěte se, že začněte zachycovat milníky svého děťátka, jakmile se začnou dít – budete rádi, že je budete mít, až vyroste!

Jak vytvoříte dětské minialbum?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit dětské minialbum. Můžete použít fotografie, papír nebo dokonce látku.

Můžete začít výběrem fotek. Pokud používáte papír, můžete si vybrat buď jeden typ papíru, nebo kombinovat různé typy papíru. Pro látku si budete muset vybrat dvě látky, které jdou k sobě.

Jakmile budete mít fotografie vybrané, je čas začít se samotným albem. Vyberte velikost alba, které chcete vytvořit, a poté ořízněte fotografické papíry tak, aby odpovídaly této velikosti.

Pokud používáte látku, vystřihněte dva kusy látky, z nichž každý je asi dvakrát tak velký, než je obal alba. Poté sešijte dva kusy látky dohromady se třemi ze čtyř stran.

Dále přilepte své fotografie na papír nebo látku. Můžete použít lepicí tyčinku, Mod Podge nebo dokonce lepidlo ve spreji. Jakmile jsou fotografie dodrženy, můžete přidat ozdoby, pokud chcete. Můžete použít samolepky, výseky, stuhy nebo cokoliv jiného, ​​co máte po ruce.

Nakonec album poskládejte tak, že přehnete zbývající stranu látky (nebo papíru) a zajistíte sešívací pistolí nebo hřebíkovačkou. A to je vše! Vaše dětské mini album je hotové! Přečtěte si další související články, jako je kniha Jak naučit dítě znakové řeči a Kdy rezervovat miminko.

Jak si vytvoříte album vzpomínek na miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit dětské paměťové album. Můžete to udělat digitálně nebo fyzicky. Pokud se rozhodnete udělat to fyzicky, můžete použít fotoknihu nebo scrapbook. Pokud se rozhodnete udělat to digitálně, můžete použít aplikaci nebo web.

Bez ohledu na to, jakým způsobem to uděláte, nezapomeňte zahrnout fotografie vašeho dítěte během prvního roku. Můžete také zahrnout další položky, jako jsou nemocniční náramky, fotografie z ultrazvuku a oznámení o narození.

Pokud chcete udělat něco navíc, můžete svému dítěti vytvořit vlastní album. To může zahrnovat věci, jako jsou kresby od rodiny a přátel, nebo dokonce prameny vlasů a otisky rukou.

Vytvoření dětského paměťového alba je skvělý způsob, jak mít přehled o prvním roce vašeho dítěte. Je to také skvělý způsob, jak svému dítěti ukázat, jak moc je milujete!

Co by mělo obsahovat dětské album?

Dětské album by mělo dokumentovat život dítěte od narození až po batolecí roky. Měl by obsahovat fotografie, umělecká díla a další nezapomenutelné předměty z tohoto období. Zde je několik nápadů, co zahrnout do dětského alba:

-Fotky narození dítěte a pobytu v nemocnici

-První kroky a další významné milníky

-Fotografie z rodinných setkání a výletů

-Umělecké dílo vytvořené dítětem

-Výstřižky z novin nebo časopisů o dítěti

-Dopisy nebo karty od blízkých

-Útržky vstupenek nebo jiné upomínkové předměty ze speciálních akcí

-Seznam prvních slov a frází vyslovených dítětem

-Poznámky o oblíbených jídlech, hračkách, knihách atd. během tohoto období.

Jak vytvoříte fotoalbum pro miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete vytvořit dětské fotoalbum. Fotografie můžete buď vytisknout a vložit do alba, nebo si můžete vytvořit digitální album a uložit je do počítače nebo online.

Pokud si chcete fotografie vytisknout, můžete si koupit album v obchodě nebo si album můžete vytvořit vyříznutím stránek z fotoknihy nebo výstřižku. Pokud vytváříte album, nezapomeňte na ochranu fotografií použít papír bez obsahu kyselin.

Pokud chcete vytvořit digitální album, několik softwarových programů vám to umožňuje. Některé programy vám umožňují vytvářet prezentace nebo filmy z vašich fotografií, zatímco jiné vám umožňují jednoduše ukládat fotografie v digitálním formátu.

Ať už zvolíte jakýkoli způsob, nezapomeňte album označit jménem a datem narození miminka. To vám pomůže sledovat fotografie, když vaše dítě vyroste.

Při vytváření dětského fotoalba je třeba mít na paměti několik věcí:

-Vyberte vysoce kvalitní fotografie, které chcete použít v albu. Možná budete chtít naskenovat staré fotografie nebo si je nechat vytisknout ve fotolabu.

-Zkuste zahrnout fotografie ze všech fází života vašeho miminka – od novorozenecké fáze po batolecí období a dále.

– Označte každou fotografii datem pořízení a dalšími informacemi, které chcete uvést (např. kdo je na fotografii, kde byla pořízena atd.)

-Pokud vytváříte digitální album, nezapomeňte jej zálohovat na více než jednom zařízení nebo online účtu. To pomůže zajistit, že vaše fotografie budou v bezpečí v případě havárie počítače nebo jiného problému.

Vytvoření dětského fotoalba je skvělý způsob, jak uchovat vzpomínky na raná léta vašeho dítěte. Je to také zábavný projekt, který si může užít celá rodina. Začněte tedy ještě dnes a užijte si ohlédnutí za všemi úžasnými okamžiky, které jste zachytili se svým malým!