Co napsat nenarozenému dítěti do knihy? Definitivní průvodce

Co napsat nenarozenému miminku do knihy? Je mnoho věcí, které můžete svému nenarozenému miminku napsat do knihy.

Můžete psát o svých nadějích a snech pro ně, o tom, co už na nich máte rádi, nebo dokonce jen o jednoduchých slovech povzbuzení. Je na vás, jak osobní chcete být, ale napsat něco od srdce je vždy dobrý nápad.

Pokud si nejste jisti, co napsat, zvažte začít citátem, který s vámi vždy rezonoval. Něco jako „buď laskavý“ nebo „život je krásný“ může udávat tón zbytku knihy.

Odtamtud můžete na stránky plnit jakékoli myšlenky a pocity, které vás napadnou. Důležité je, aby vaše nenarozené miminko vědělo, jak moc je milované – ještě předtím, než vás vůbec potká.

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že kniha je něco, co si vaše dítě může ponechat po celý život. Bude to krásná připomínka toho, jak moc byli milováni, než vůbec přišli na tento svět.

Oslovujete kartu pro miminko mámě nebo miminku?

Když posíláte kartičku na miminko, může být složité vědět, komu ji adresovat. Adresujete to nastávající mamince nebo novému miminku? Ve většině případů je nejlepší adresovat kartu novorozenci. To ukazuje, že jste nadšeni z jejich příjezdu a těšíte se na setkání s nimi!

Pokud však nastávající maminku dobře znáte nebo se zmínila, že by chtěla, aby jí lidé posílali pohlednice přímo, můžete to určitě adresovat přímo jí. Bez ohledu na to, komu se rozhodnete adresovat svou pohlednici, nezapomeňte přidat sladkou zprávu s blahopřáním k nadcházejícímu přírůstku!

Kolik bych měl utratit za dárek pro miminko?

Neexistuje žádné pevné pravidlo, kolik utratit za dárek pro miminko. Většina lidí však obecně utrácí mezi 25 a 50 dolary.

Pokud hledáte něco dostupnějšího, je k dispozici mnoho skvělých možností za méně než 25 $. Případně, pokud máte prostředky, můžete se rozhodnout utratit více za speciální dárek, který rodiče ocení. Ať už je váš rozpočet jakýkoli, je důležité vybrat dárek, který je promyšlený a užitečný.

Mezi oblíbené dárky pro miminko patří plenky, ubrousky, oblečení, hračky a knihy. Pokud znáte pohlaví dítěte nebo s jakým tématem se rodiče chystají, může vám to pomoci poskytnout nějaké nápady, co získat. Nakonec je nejlepší se před konečným nákupem zeptat rodičů, co potřebují nebo chtějí. Pokud si nevíte rady s nejlepší knížkou pro miminko pro vaše nejmenší, pak je pro vás čtení našich tipů na nejlepší knížku pro miminko.

Co píšete na přání pro miminko?

Možná se ptáte, co přesně byste měli napsat do karty pro miminko. Pokud ano, nejste sami – může být složité přijít na to, co přesně říct!

Zde je několik nápadů, jak začít:

– Gratulujeme budoucím rodičům k jejich nadcházejícímu příjezdu! Můžete také zahrnout sladkou zprávu o tom, jak se těšíte na setkání s novým dítětem.

– Podělte se o vzpomínku nebo příběh o budoucích rodičích – něco, co je rozesměje a připomene jim, jak je mají rádi.

– Popřejte jim vše nejlepší, když se pustí do této nové kapitoly svého života. Je to pro ně tak vzrušující čas a vy pro ně nechcete nic jiného než to nejlepší!

– Zahrňte roztomilou básničku nebo citát o miminkách. Něco, díky čemu se budou nastávající rodiče v tento významný den cítit výjimečně.

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to pochází ze srdce. Koneckonců, o tom jsou baby shower karty!

Jak místo dárků požádáte o knihu?

Až budete letos rozesílat svá vánoční přání, nezapomeňte místo dárku připojit žádost o dar knihy. Je to snadný způsob, jak získat nové knihy pro svou třídu nebo knihovnu a zároveň pomoci ostatním v nouzi.

Při žádosti o dar knihy je třeba dodržet tři jednoduché kroky:

První krok: Napište na kartu „Kniha místo dárku“. Vaši přátelé a rodina tak budou vědět, že byste byli raději, kdyby knihu darovali, než aby vám ji kupovali.

Krok 2: Uveďte jméno a adresu organizace, které chcete knihu poslat. Najdete zde seznam organizací, které přijímají dary knih.

Krok třetí: Dejte jim vědět, že si vážíte jejich podpory při rozšiřování sbírky ve třídě nebo knihovně.

Dodržováním těchto jednoduchých kroků můžete snadno získat nové knihy do třídy nebo knihovny a zároveň pomáhat ostatním v nouzi. Takže o letošních svátcích nezapomeňte místo dárku požádat o knihu!

Poznámka: Pokud máte potíže s vytvořením knížky ze svého děťátka, podívejte se na náš návod, jak vytvořit skvělou knížku pro miminko, kde najdete nápady.

Co napsat do knihy, kterou dáváte dítěti?

Do knihy, kterou dáváte miminku, můžete napsat mnoho věcí. Můžete psát o rodině, přátelích a domácích mazlíčcích, kteří tvoří život dítěte. Můžete psát o všech místech, kde dítě bylo, a o všech věcech, které dítě vidělo.

Můžete dokonce napsat příběh speciálně pro dítě. Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to bude něco, co bude v nadcházejících letech milováno. Knihy se mají líbit dětem i dospělým, takže se ujistěte, že je vaše kniha něčím, co si zamiluje každý.