Co napsat do knihy jako dárek pro miminko? Průvodce

Co napsat do knihy jako dárek pro miminko? Existuje mnoho možností, co napsat do knihy jako dárek pro miminko.

Můžete jít s klasickým dětským příběhem, nebo se rozhodnout pro něco jedinečnějšího, na co budete vzpomínat v nadcházejících letech.

Bez ohledu na to, co si vyberete, nezapomeňte připojit srdečný vzkaz, který si malý bude vždy pamatovat.

Pokud nevíte, co napsat, zde je několik nápadů, jak začít:

– „Vítej na světě! Jsem tak nadšený, že tě poznávám a vidím, jak rosteš.“

– „Slibuji, že tu pro tebe vždy budu, ať se děje cokoliv.“

– „Jsi bezpodmínečně milován.“

– „Snít o všech úžasných dobrodružstvích, která spolu zažijeme.“

Bez ohledu na to, co se rozhodnete napsat, nejdůležitější je, aby to vycházelo ze srdce. Pomocí několika jednoduchých slov můžete dítěti ve svém životě ukázat, jak moc pro vás znamenají.

Takže buďte kreativní a bavte se! Koneckonců, toto je významná událost, která by měla být oslavována s radostí. Gratulujeme k narození vašeho nového drobečka. Vše nejlepší do dalšího života plného štěstí.

Jak vkládáte obrázky do dětské knížky?

Nejlepší způsob, jak vložit obrázky do dětské knížky, je použít fotorůžky. Rohy fotografií jsou lepicí a udrží fotografie na místě, aniž by poškodily stránky knihy. Můžete použít i oboustrannou lepicí pásku, ale dejte pozor, abyste ji nepoužili příliš mnoho, jinak bude obtížné fotografie později odstranit.

Další možností je nalepit fotografie přímo na stránky, ale to se nedoporučuje, protože to může poškodit jak fotografie, tak knihu samotnou.

Ať už zvolíte kteroukoli metodu, ujistěte se, že všechny fotografie jsou správně označeny, abyste je mohli snadno identifikovat, když si budete později knihu prohlížet.

Pokud vložíte obrázky, které byly pořízeny před narozením vašeho dítěte, můžete je buď naskenovat do počítače, nebo si je nechat profesionálně vytisknout. Jakmile budete mít obrázky v digitální podobě, můžete je poté přidat do knihy pomocí softwaru pro úpravu fotografií.

Je to skvělý způsob, jak přidat do knihy osobní dotek, jako jsou titulky nebo speciální efekty. Tuto metodu můžete také použít k vytvoření koláží z fotografií, které vyprávějí příběh. Jen nezapomeňte uložit upravené obrázky ve vysokém rozlišení, aby se jasně vytiskly, až je budete chtít vložit do knihy.

Takže tady to máte – pár nápadů, jak vložit obrázky do dětské knížky. Nejdůležitější je vybrat metodu, která vám bude vyhovovat a která vám umožní snadno přidávat nové fotografie, jak vaše dítě roste. S trochou plánování se vám podaří vytvořit krásnou knihu, kterou si vy i vaše dítě budete vážit po mnoho let. Děkuji za přečtení!

Máte nějaké další tipy, jak vložit obrázky do dětské knížky? Podělte se o ně v komentářích níže! A pokud hledáte další nápady, jak zdokumentovat život vašeho dítěte, určitě se podívejte na naše další blogové příspěvky na toto téma.

Co vkládáte do dětského sešitu?

Odpověď na tuto otázku je skutečně na jednotlivci. Někteří lidé rádi zahrnují vše, od snímku z ultrazvuku až po první držení dítěte.

Jiní preferují spíše minimalistický přístup, zahrnující pouze klíčové milníky a události. Neexistují žádné správné nebo špatné odpovědi, pokud jde o scrapbooking života vašeho dítěte – je to všechno o tom, co funguje pro vás a co vám pomůže uchovávat tyto vzpomínky v nadcházejících letech.

Některé nápady na věci, které lze zahrnout do dětského sešitu:

-Fotky (samozřejmě!)

-Příběh vašeho těhotenství

-Váš příběh o narození

-První (první kroky, první slova atd.)

-Svátky a zvláštní příležitosti

-Milníky (dosažení určitých vah, vývojové fáze atd.)

-Výstřižky z novin nebo časopisů

-Citáty nebo básně, které jsou pro vás speciální

– suvenýry (pahýly vstupenek, ubrousky atd.)

-Umělecké dílo miminka

-Otisky rukou a stop

-Momenty zachycené ve video nebo audio nahrávkách

-Cokoli jiného, ​​co je pro vás výjimečné!

Pokud jde o vytvoření dětského zápisníku, možnosti jsou nekonečné. Nejdůležitější je prostě jít se svými vnitřnostmi a dělat to, co uznáte za vhodné. Nebojte se, aby to bylo dokonalé – vzpomínky budou dostatečně dokonalé samy o sobě. Šťastné sešrotování!

Poznámka: Jste nastávající maminka a nevíte, jak napsat knížku pro své nenarozené miminko, zvažte návody a tipy Jak napsat nenarozenému miminku do knížky.

Co píšete do dětského deníku?

Někteří rodiče se rozhodnou zaznamenat vše v životě svého dítěte, zatímco jiní dokumentují pouze významné události. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak to udělat, ale zde je několik nápadů, co byste mohli zahrnout do svého dětského deníku:

– Datum a čas vstupu

– Jméno a váha dítěte

-Popis toho, jak dítě ten den vypadá

-Co mělo dítě na sobě

-Krmení a přebalování pro daný den

-Jakékoli dosažené milníky (např. posazení se, první kroky)

-Citáty nebo myšlenky rodičů o jejich dítěti v ten den

Nejdůležitější je ujistit se, že zdokumentujete růst a vývoj vašeho dítěte v průběhu času, abyste se na to mohli podívat zpět a uchovat si tyto vzpomínky. Šťastné psaní deníku!